Na jihu Evropy i v Německu rapidně stoupá zločinnost páchaná nepřizpůsobivými přistěhovalci! Soulož s batoletem jako léčba na AIDS, zabíjení novorozenců a vyřezávání jejich srdíček...

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 4.6.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Na jihu Evropy, ale už i mnohem blíže v sousedním Německu rapidně stoupá zločinnost páchaná nepřizpůsobivými přistěhovalci! Tito utečenci z vlastních (pravda mnohdy ne vlastní vinou, nýbrž vinou USA a NATO) rozvrácených zemí zaplavují Evropu a vnášejí do ní zkázu a zmar, protože sice nechtějí žít tam, odkud utekli, ale přesto tady u nás chtějí žít po svém, tedy úplně jinak, než daleko pokročilejší a civilizovanější Evropané!

 

Ve tvrzení, že Evropané jsou pokrokovější než přistěhovalci z blízkého východu a Afriky, nehledejte žádný rasistický podtext, není to totiž nic jiného, než doložitelný fakt! Evropané si podobným obdobím, které nyní prožívají oni, již prošli, říkáme mu středověk a myslím, že se do něj žádný rozumný člověk nechce vracet!

Evropské národy už mají za sebou své náboženské války, třenice a spory! My se tu již nezabíjíme proto, jestli jedni tvrdí, že se má při mši polykat jen oplatka a druzí to chtějí zapíjet ještě vínem! Stejně tak je nám úplně jedno, jestli Mohamedovým nástupcem měl být jeho zeť, nebo někdo jiný! Bez urážky, ale tyto své náboženské rozpory a problémy, ať si řeší tito lidé doma a netahají nám je do Evropy!

Nejde však jen o jejich víru, v které oni samotní nemají příliš jasno a podřezávají si kvůli ní krky, jde také o jejich naprosto pro nás Evropany barbarské zvyklosti a odlišnou, nám cizí „kulturu“, kterou k nám zavlékají! Ať mi pravdoláskaři, Karloidé a Havloidé a jiní příznivci multikulturního světa prominou, ale soulož s batoletem jako léčba na AIDS, zabíjení novorozenců a vyřezávání jejich srdíček z důvodu údajných léčebných účinků a dodání mužské síly, nebo pohlavní styk s děvčaty okamžitě po jejich první menstruaci, jsou společně s jejich pevným přesvědčením, že každý, kdo nevěří v Alláha, si zaslouží smrt, nebo v lepším případě zotročení věci, které tady v Evropě a v České republice žádný normální člověk nechce! Bohužel velká část výše jmenovaných přistěhovalců a utečenců bere podobné odpornosti jako běžnou věc!

Protože si však nedělám iluze o tom, že by naši politici dokázali říci ne přistěhovaleckým kvótám, pokud o nich rozhodne evropský parlament a jít tak daleko, že by v případě nutnosti dali vyhlásit referendum o setrvání v EU z důvodu ohrožení naší státnosti v případě setrvání ve spolku, který svým členům vnucuje, koho musí jednotlivé státy přijmout a s kým musí jejich občané žít, radím všem slušným a bezúhonným občanům OZBROJTE SE!

Vyzbrojte se všemi možnými legálními obrannými prostředky, kupte si pepřové spreje, kapesní nože, teleskopy, flobertky atd. Udělejte si zbrojní pasy a nakupte si legálně střelné zbraně, aby, jste všechny tyto věci mohli v případě nutné obrany, nebo krajní nouze použít proti útočníkům ohrožujícím Vaše zdraví, nebo životy, případně zdraví, nebo životy Vám blízkých osob!

Buďte připraveni, že díky nepřizpůsobivým přistěhovalcům může stoupnout kriminalita, jako se to stalo v jiných evropských zemích a založte si v místech bydliště se svými přáteli, kamarády a sousedy domobrany a sousedské hlídky, aby, jste si mohli navzájem v případě nouze pomáhat do doby, než na místo případného útoku, krádeže, znásilnění, nebo napadení dorazí policejní hlídka!

Buďte ve střehu a chraňte své domovy, své milované, své potomky a svou kulturu a myslete na to, že jedinou cestou jak z toho úplně ven, není pouliční boj, ale dobrá volba těch, co nám vládnou ze Strakovky a z hradu! Při příštích volbách volte takové lidi, kteří, pro naši zemi chtějí svobodu, nezávislost a suverenitu a rozhodování o věcech ovlivňující životy všech občanů naší země chtějí dát do rukou lidu, aby o nich rozhodoval v referendech! Proto já osobně budu stejně jako při minulých volbách volit Okamuru, který drží jako jediný z politiků slovo a nezpronevěřil se tomu, co hlásal před svým zvolením! Určitě však existují i jiné strany a hnutí s podobným programem a velice bych uvítal, kdyby se tyto strany spojily v jeden blok a ten zvítězil v příštích volbách, protože pokud to takto půjde v naší zemi dál, musím, ač ateista říci BŮH S NÁMI!

http://www.nwoo.org/

Klíčová slova: imigrace
5639 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je otřesné. Podívejte se, jak zmlátili chudáka imigranta...Policie vám může kdykoliv smazat celý web. Zákon prošel v naprosté tichosti

ePortal.cz

Pasáci s pirátskou vlajkou? Ne, jen nepřátelé svobodyČeši by měli víc umírat, zlevnily by pohřby!

Eurabia.cz

Alrawi káže nenávist proti nevěřícím a teď se diví, že to jeho rodině nevěřící vracejí? Aneb co vám media neřekly ke kauze napadené muslimky v Brně ...OSN vyzvala k odpolitizování pomoci Venezuele - USA chtějí konflikt vyprovokovat

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Rusové by se měli omluvit Němcům za druhou světovou válku? Tak to mě šokovalo! Ruská podnikatelka a exnovinářka žijící v Česku otevřeně promluvilaPetříček se k nám snaží přitáhnout trojského koně přímo z Bruselu! Rázný exposlanec od Babiše spustil kanonádu. Neunikla ani Šojdrová s kauzou sirotci
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan