Na jihu Evropy i v Německu rapidně stoupá zločinnost páchaná nepřizpůsobivými přistěhovalci! Soulož s batoletem jako léčba na AIDS, zabíjení novorozenců a vyřezávání jejich srdíček...

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 4.6.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Na jihu Evropy, ale už i mnohem blíže v sousedním Německu rapidně stoupá zločinnost páchaná nepřizpůsobivými přistěhovalci! Tito utečenci z vlastních (pravda mnohdy ne vlastní vinou, nýbrž vinou USA a NATO) rozvrácených zemí zaplavují Evropu a vnášejí do ní zkázu a zmar, protože sice nechtějí žít tam, odkud utekli, ale přesto tady u nás chtějí žít po svém, tedy úplně jinak, než daleko pokročilejší a civilizovanější Evropané!

 

Ve tvrzení, že Evropané jsou pokrokovější než přistěhovalci z blízkého východu a Afriky, nehledejte žádný rasistický podtext, není to totiž nic jiného, než doložitelný fakt! Evropané si podobným obdobím, které nyní prožívají oni, již prošli, říkáme mu středověk a myslím, že se do něj žádný rozumný člověk nechce vracet!

Evropské národy už mají za sebou své náboženské války, třenice a spory! My se tu již nezabíjíme proto, jestli jedni tvrdí, že se má při mši polykat jen oplatka a druzí to chtějí zapíjet ještě vínem! Stejně tak je nám úplně jedno, jestli Mohamedovým nástupcem měl být jeho zeť, nebo někdo jiný! Bez urážky, ale tyto své náboženské rozpory a problémy, ať si řeší tito lidé doma a netahají nám je do Evropy!

Nejde však jen o jejich víru, v které oni samotní nemají příliš jasno a podřezávají si kvůli ní krky, jde také o jejich naprosto pro nás Evropany barbarské zvyklosti a odlišnou, nám cizí „kulturu“, kterou k nám zavlékají! Ať mi pravdoláskaři, Karloidé a Havloidé a jiní příznivci multikulturního světa prominou, ale soulož s batoletem jako léčba na AIDS, zabíjení novorozenců a vyřezávání jejich srdíček z důvodu údajných léčebných účinků a dodání mužské síly, nebo pohlavní styk s děvčaty okamžitě po jejich první menstruaci, jsou společně s jejich pevným přesvědčením, že každý, kdo nevěří v Alláha, si zaslouží smrt, nebo v lepším případě zotročení věci, které tady v Evropě a v České republice žádný normální člověk nechce! Bohužel velká část výše jmenovaných přistěhovalců a utečenců bere podobné odpornosti jako běžnou věc!

Protože si však nedělám iluze o tom, že by naši politici dokázali říci ne přistěhovaleckým kvótám, pokud o nich rozhodne evropský parlament a jít tak daleko, že by v případě nutnosti dali vyhlásit referendum o setrvání v EU z důvodu ohrožení naší státnosti v případě setrvání ve spolku, který svým členům vnucuje, koho musí jednotlivé státy přijmout a s kým musí jejich občané žít, radím všem slušným a bezúhonným občanům OZBROJTE SE!

Vyzbrojte se všemi možnými legálními obrannými prostředky, kupte si pepřové spreje, kapesní nože, teleskopy, flobertky atd. Udělejte si zbrojní pasy a nakupte si legálně střelné zbraně, aby, jste všechny tyto věci mohli v případě nutné obrany, nebo krajní nouze použít proti útočníkům ohrožujícím Vaše zdraví, nebo životy, případně zdraví, nebo životy Vám blízkých osob!

Buďte připraveni, že díky nepřizpůsobivým přistěhovalcům může stoupnout kriminalita, jako se to stalo v jiných evropských zemích a založte si v místech bydliště se svými přáteli, kamarády a sousedy domobrany a sousedské hlídky, aby, jste si mohli navzájem v případě nouze pomáhat do doby, než na místo případného útoku, krádeže, znásilnění, nebo napadení dorazí policejní hlídka!

Buďte ve střehu a chraňte své domovy, své milované, své potomky a svou kulturu a myslete na to, že jedinou cestou jak z toho úplně ven, není pouliční boj, ale dobrá volba těch, co nám vládnou ze Strakovky a z hradu! Při příštích volbách volte takové lidi, kteří, pro naši zemi chtějí svobodu, nezávislost a suverenitu a rozhodování o věcech ovlivňující životy všech občanů naší země chtějí dát do rukou lidu, aby o nich rozhodoval v referendech! Proto já osobně budu stejně jako při minulých volbách volit Okamuru, který drží jako jediný z politiků slovo a nezpronevěřil se tomu, co hlásal před svým zvolením! Určitě však existují i jiné strany a hnutí s podobným programem a velice bych uvítal, kdyby se tyto strany spojily v jeden blok a ten zvítězil v příštích volbách, protože pokud to takto půjde v naší zemi dál, musím, ač ateista říci BŮH S NÁMI!

http://www.nwoo.org/

Klíčová slova: imigrace
5743 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Pozvání nelegálních muslimských imigrantů Angelou Merkelovou nese svoje jedovaté plody...Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany - zadržen imigrant!Muslimové terorizují Anglií, protože po nich chtějí, aby se integrovali. Až Anglie konvertuje na islám teror ustane

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Předčasné volby! Nepolezu do zadku! Šmarda to „položil“ a po show ČT oznámil rozhodnutíČT nechala rozebírat politiku kulturního redaktora z Respektu. Byl to skutečně bláznivý rozhovor
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan