Východiskem z tohoto pekla, které Evropu a celý svět kvůli USA čeká, je rozpuštění EU a NATO a ...

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 2.6.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Svět se v současné době zmítá v chaosu válek, regionálních konfliktů a přistěhovaleckého exodu z rozvrácených arabských a černošských zemí Afriky, ve kterých vinou amerického politického vměšování a vojenských invazí, či bombardování mnohdy nezůstal lidově řečeno kámen na kameni!

 

Zpupnost a arogance amerických politiků a jejich evropských spojenců a následovníků nezná hranic a to ani těch virtuálních, ani těch skutečných! Něco jako suverenita, nebo právo na samostatnou volbu zřízení a vládců v jiných zemích, pokud to nejsou vlády vyloženě proamerické (rozuměj takové, co skáčou, jak guru z Washingtonu píská), nemají vůbec žádnou šanci na přežití a realizaci!

b6d2be6220b3adb74248697068a39629Organizování převratů a „revolucí“ v zemích se zřízením, které se nelíbí politikům z USA, je denním chlebíčkem CIA již po několik desítek let. Americkým vládcům přitom nikdy nešlo o nic jiného, než o ekonomický prospěch své země za každou cenu, pokud možno bez práce a na úkor druhých a především o obrovské zisky průmyslových korporací, jejichž majitelé jim platí volební kampaně a jsou skutečnými vládci USA!

Díky této agresivní politice je svět v současnosti na pokraji propasti hned dvou možných velkých válek (USA – Rusko, nebo USA – Čína) a probíhá nebývalý vzestup islámského radikalismu, který vzešel z organizací, které vycvičil a financoval Washington! Jedná se o bojovníky tzv. islámského státu, tedy IS, kteří se neobjevili ve světě zničehonic z vzduchoprázdna, nýbrž vzešli z uskupení, která vycvičila CIA na rozkaz politiků z USA!

Podpora tzv. revolučních skupin (složených především právě z islámských radikálů a pašeráků zbraní a drog) proti podle americké propagandy „arabským diktátorům“ vedla k destabilizaci daného regionu, světového řádu a pořádku v celém světě! Jediným skutečným cílem amerických válečných jestřábů, nebo možná lépe řečeno supů, přitom bylo a je zničit každou zemi, která by se mohla stát jejich ekonomickým konkurentem a nemá dost silnou armádu na to, aby se americké invazi mohla ubránit!

Díky této absolutní aroganci moci a absenci humanity a úcty k druhým zemím, je v současnosti Evropa doslova zaplavována muslimskými přistěhovalci, kteří přibývají v řádech až desítek tisíc týdně a doslova s prominutím obsazují a vyžírají evropské země! Tito proti Evropanům mentálně úplně jiní, našemu způsobu života úplně cizí lidé už začínají především v jihoevropských zemích dokonce vytlačovat místní obyvatelstvo a obsazovat domy původních obyvatel těchto zemí!

Tito přistěhovalci, mezi nimiž se skrývá i velké množství islámských radikálů se nechtějí vzdávat svých zvyklostí a své víry, ale naopak hlásají to, že Evropané se musí přizpůsobit jim a někteří jdou tak daleko, že vykřikují, že Evropané jim budou za 15 – 20 let sloužit! Je třeba to všechno zastavit, dokud je čas! Je třeba se postavit americké domýšlivosti a aroganci a sesadit tuto zemi z pomyslného trůnu, na kterém sedí! Je třeba, se postavit také Bruselu, který diktuje České republice a ostatním zemím, že musí uprchlíky přijímat a určuje i v jakém počtu!

Východiskem z tohoto pekla, které Evropu a celý svět čeká, pokud se nic nezmění, je rozpuštění EU, odmítnutí smlouvy o volném obchodu TTIP s Amerikou, spolupráce svobodných a nezávislých evropských zemí s BRICS (nebo přímo vstup do této čistě hospodářské aliance) a uzavření hranic pro uprchlíky ze zemí rozvrácených Amerikou (ať si je živí ti, kteří zničili jejich domovy a stanou se občany USA)!

V celé Evropě, by se stejně jako v Británii mělo konat referendum, na jehož základě si občané sami rozhodnou, zda zůstat v EU, která politicky diktuje svým členským zemím zákony, které jim škodí a které je omezují a určuje jim, že musí přijímat uprchlíky, jejichž cílem je ovládnout a nakonec zotročit původní obyvatelstvo, nebo EU opustit a stát se opět těmi, kdo si sami rozhodují o své budoucnosti a svém osudu!

Stejně tak by se mělo vyhlásit referendum o členství v NATO, které není obrannou aliancí, jak nám naši politici tvrdí, nýbrž agresorem v mnoha zemích světa a viníkem neuvěřitelného utrpení milionů nevinných lidí, kteří se provinili pouze tím, že žili v zemích, která se stali cílem americké agrese (ač je to neuvěřitelné USA vedli během své, proti Evropě velice krátké historie více než 200 dobyvačných válek)!

 

www.nwoo.org

Klíčová slova: EU  | USA  | NATO
3512 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Profesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativuStal se zázrak. Česká televize vyslyšela dlouholeté volání českých lidí...

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházetAndreji Babišovi, Janu Hamáčkovi a všem jejich kolegům z ANO a ČSSD snad nezáleží na osudu našeho krajana ve Francii?

ePortal.cz

Blbost, ale za prachy proč neV České republice řádí sňatkový podvodník, který se představuje jako Tomáš Pěstčínský. Policie je bezradná

Eurabia.cz

Dítě řeklo matce, že by ji neváhalo zavraždit kvůli poslušnosti k islámu a MohamedoviČernoch tvrdil, že ho zmlátili bělští stoupenci Trumpa. Teď se ukázalo, že lhal ve všem ...

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zařízení USA, které vás slyší... Marian Kechlibar o zákoutích kauzy Huawei. Padni komu padniSpisovatel odhaluje, jak žili Romové s ostatní společností, než vzniklo sídliště Chanov. Osobní zážitky
Aktuálně nejčtenější
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan