Porošenko předkládá ukrajinskému parlamentu návrh zákona umožňující posílat etnické Rusy žijící na Ukrajině do koncentračních táborů

Autor: odjinud | Publikováno: 16.5.2015 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Nový návrh zákona, který bude předložený ukrajinskému parlamentu, dovoluje Ukrajině posílat „cizí“ občany, kteří znamenají „ohrožení“ bezpečnosti země, do koncentračních táborů. Stojí za zmínku, že Rusko bylo Ukrajinou prohlášeno za „útočný stát“.

 

Začínám se divit, jestli tento stát fašistického, totalitárního národa postavený na steroidech není pouze testem plánu, který připravují Spojené státy americké nebo Evropská unie pro své občany… protože není možné, lidsky možné, aby takové zákony nemohly být odsouzeny celým svobodným světem, a aby eventuálně přivedly i každého napůl myslícího člověka k vážnému uvažování nad tím, jak daleko je západem podporovaná vláda v Kyjevě schopná zajít.

Ale skutečností zůstává, že samotný fakt, že to budou Rusové, kteří budou zavíráni do koncentračních táborů, přidělává Evropanům a Američanům asi tolik starostí, kolik má Bill Gates se zaplacením svého účtu za telefon.

Ve zkratce… Pokud bude tento návrh zákona schválen, milióny ruských občanů žijících na Ukrajině budou internováni v koncentračních táborech jako váleční zajatci… že by se historie opakovala?

Porky, Yats a všichni ďábelští klauni musí zmizet… co nejdříve.

Sputnik News uvádí:

Nový zákon ukrajinského prezidenta Petra Porošenka o „Legálním režimu stanného práva“ předkládá povinné uvěznění cizích národností žijících na Ukrajině, kteří znamenají hrozbu bezpečnosti, ve speciálních táborech.

Text dokumentu byl publikován tiskovou službou Verkhovna Rada.

Zákon se vztahuje na „občany cizího státu, který hrozí útokem a provádí agresi vůči Ukrajině“, vysvětluje poznámka v dokumentu.

Ruská federace splňuje tuto definici. Dne 27. ledna 2015 byla prohlášena za „agresorský stát“ v rezoluci vydané Verkhovna Radou.

Jestliže tento návrh zákona bude schválen, milióny ruských občanů, trvale nebo dočasně žijících v zemi, budou odesláni do speciálních táborů pro vězně.

Návrh zákona rovněž předkládá zavedení povinné pracovní služby pro všechny občany ve věku, kdy jsou schopni práce, s možností zabavení majetku, vyhlášení zákazu protestů a shromažďování a omezení aktivit médií a politických stran „nepohodlných“ režimu.

 

Zdroj: http://redpilltimes.com/poroshenko-presents-bill-to-ukraines-parliament-that-aims-to-send-ethnic-russians-in-ukraine-to-concentration-camps/

 

http://www.nwoo.org/

Klíčová slova: Rusko  | Ukrajina  | Válka na Ukrajině
2002 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan