Proč západ démonizuje Putina?!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 22.4.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Čím je Putin jiný, proč je západem tak kritizován a proč nás evropská a americká média přesvědčují, že se ho máme bát?! Co se stalo s Ruskem za posledních 15 let, co se Vladimír Putin stal jeho lídrem? Vadí snad západu to, že nynější ruský prezident skoncoval se stavem, ve kterém se Ruská federace ocitla po vládách prodejného Gorbačova a věčně opilého, s vlastním osudem nespokojeného Borise Jelcina, který propadl beznaději poté, co pochopil, co on a Gorbačov své zemi způsobili, když uvěřili slibům západních zemí o přátelství a plnohodnotném partnerství?!

 

Ruská federace byla v roce 1999 v horším ekonomickém stavu než po druhé světové válce! Téměř všechny prosperující podniky byly v rukou zahraničního kapitálu, nebo zlatokopů z řad velice rychle zrozené a na nové politické poměry se adaptující mafie a v zemi byly celé obrovské oblasti, ve kterých vládl jako malý car nějaký místní gubernátor a z kterých se neodváděl ani rubl do státního rozpočtu, takže chyběly peníze na výstavbu, zdravotnictví, infrastrukturu a také na armádu, která by byla schopná ubránit tuto obrovskou na nerosty bohatou, avšak bleskurychle místními zloději a západními korporacemi vykrádanou zemi!

V Ruské federaci v té době na mnoha místech panoval hladomor, populace se snížila o téměř 15 000 000 lidí, spousta lidí neměla práci, národní hrdost klesla pod bod mrazu a Rusové chodili po ulicích se sklopenýma očima jako by byli příslušníky nějakého porobeného národa a nikoli občané země, která nebyla nikdy nikým vojensky poražena, zvítězila nad německými nacisty porobenou Evropou a zachránila spoustu lidí a celých národů před naprostým vyhlazením, nebo potupným otroctvím!

Ruská federace byla tedy před příchodem Vladimíra Putina v přeneseném slova smyslu na kolenou a pomalu umírala, což byl stav, který se západu velice zamlouval a co víc, stav o který se sám západ aktivně přičinil! Americká a Bruselská vize toho, jak se z obávaného, neporaženého protivníka (opravdové partnerství západ nikdy nechtěl) stává zničená a bezbranná surovinová kolonie pomalu nabývala reálných rozměrů!

Američtí a bruselští státníci, bankéři a oligarchové si již mnuli své od krve umazané ruce a těšili se, že po penězích vydělaných z amerických vojenských agresí v Jižní Americe, Asii a na Blízkém východě, kterých bylo tolik, že nad tím zůstává každému normálnímu člověku rozum stát (Američané vedli během dvou stovek let více jak 200 válek, což je hrozivý snadno ověřitelný fenomén, který nemá u žádné jiné země obdoby) přibudou i peníze z vykradeného Ruska!

Pak se však stalo něco, s čím již nikdo nepočítal! Posledním krokem, satisfakcí a pomstou Borise Jelcina vůči západu, který ho obelhal a učinil z něj zrádce a téměř i hrobaře vlastní země, bylo doporučení Vladimíra Vladimiroviče Putina jako svého nástupce ve funkci prezidenta Ruské federace. Vladimír Putin nebyl v té době samozřejmě v politice žádným nováčkem, nýbrž perfektně vyškoleným vzdělaným diplomatem a státníkem, který mohl po mnoho let sledovat chyby svých předchůdců a měl pečlivě připravenou koncepci jak udělat z Ruské federace znovu ekonomickou a vojenskou velmoc.

Vladimír Putin změnil ruskou politiku 21 století od základu, donutil oligarchy odejít z politiky a těm, kteří své majetky získali nepoctivým způsobem, je bez milosti sebral a vrátil takové podniky a společnosti pod kontrolu státu. Takto znárodnil, vykoupil, nebo nově vystavěl více jak polovinu ruského průmyslu a vybudoval tak nový národní sektor, který přinášel peníze do státní pokladny a nikoli do kapes cizích průmyslníků, mafiánů a podvodných zlatokopů jako tomu bylo od rozpadu SSSR do jeho nástupu k moci!

Ruská federace se díky tomu stala zemí, s kterou musel západ zase začít počítat a partnerem pro mnoho zemí, které poučeny z minulosti nechtěli již více obchodovat s USA. To je ten jediný opravdový důvod, proč začal západ praktikovat vůči Ruské federaci politiku zadržování, proč obklíčil tuto zemi železnou obručí základen NATO, proč začal organizovat v zemích sousedících s Ruskou federací své „barevné revoluce“, kterými se mu povedlo rozvrátit Asii a Afriku a proč se uchýlil k takovým extrémům, jako je podpora nelegitimního ozbrojeného puče za pomoci neonacistických bojůvek na Ukrajině a následná podpora armádou a národní ukrajinskou gardou praktikované genocidy té části civilního obyvatelstva, která odmítla vládu vzešlou z výše zmiňovaného převratu uznat!

http://www.nwoo.org

Klíčová slova: EU  | Rusko  | USA  | Putin
1292 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Bez ohledu na to, co se děje mezi Spojenými státy a Čínou, svět nebude unipolární - ani při americké, ani při čínské nadvláděPřátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházet

ePortal.cz

Pasáci s pirátskou vlajkou? Ne, jen nepřátelé svobodyČeši by měli víc umírat, zlevnily by pohřby!

Eurabia.cz

Video: Kubánští věřící vyzývají k modlitbám za mír ve Venezuele proti americké intervenciMaďarsko přijalo uprchlíky z Amerikou ohrožované Venezuely

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Soukupovo porno. Análek „s prezidentem“. Pozor, hovoří radní ČT Fridrichová z ČT by za Protektorátu nosila jiný odznáček. A Moravec... Masakr Ladislava Jakla
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan