Proč západ démonizuje Putina?!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 22.4.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Čím je Putin jiný, proč je západem tak kritizován a proč nás evropská a americká média přesvědčují, že se ho máme bát?! Co se stalo s Ruskem za posledních 15 let, co se Vladimír Putin stal jeho lídrem? Vadí snad západu to, že nynější ruský prezident skoncoval se stavem, ve kterém se Ruská federace ocitla po vládách prodejného Gorbačova a věčně opilého, s vlastním osudem nespokojeného Borise Jelcina, který propadl beznaději poté, co pochopil, co on a Gorbačov své zemi způsobili, když uvěřili slibům západních zemí o přátelství a plnohodnotném partnerství?!

 

Ruská federace byla v roce 1999 v horším ekonomickém stavu než po druhé světové válce! Téměř všechny prosperující podniky byly v rukou zahraničního kapitálu, nebo zlatokopů z řad velice rychle zrozené a na nové politické poměry se adaptující mafie a v zemi byly celé obrovské oblasti, ve kterých vládl jako malý car nějaký místní gubernátor a z kterých se neodváděl ani rubl do státního rozpočtu, takže chyběly peníze na výstavbu, zdravotnictví, infrastrukturu a také na armádu, která by byla schopná ubránit tuto obrovskou na nerosty bohatou, avšak bleskurychle místními zloději a západními korporacemi vykrádanou zemi!

V Ruské federaci v té době na mnoha místech panoval hladomor, populace se snížila o téměř 15 000 000 lidí, spousta lidí neměla práci, národní hrdost klesla pod bod mrazu a Rusové chodili po ulicích se sklopenýma očima jako by byli příslušníky nějakého porobeného národa a nikoli občané země, která nebyla nikdy nikým vojensky poražena, zvítězila nad německými nacisty porobenou Evropou a zachránila spoustu lidí a celých národů před naprostým vyhlazením, nebo potupným otroctvím!

Ruská federace byla tedy před příchodem Vladimíra Putina v přeneseném slova smyslu na kolenou a pomalu umírala, což byl stav, který se západu velice zamlouval a co víc, stav o který se sám západ aktivně přičinil! Americká a Bruselská vize toho, jak se z obávaného, neporaženého protivníka (opravdové partnerství západ nikdy nechtěl) stává zničená a bezbranná surovinová kolonie pomalu nabývala reálných rozměrů!

Američtí a bruselští státníci, bankéři a oligarchové si již mnuli své od krve umazané ruce a těšili se, že po penězích vydělaných z amerických vojenských agresí v Jižní Americe, Asii a na Blízkém východě, kterých bylo tolik, že nad tím zůstává každému normálnímu člověku rozum stát (Američané vedli během dvou stovek let více jak 200 válek, což je hrozivý snadno ověřitelný fenomén, který nemá u žádné jiné země obdoby) přibudou i peníze z vykradeného Ruska!

Pak se však stalo něco, s čím již nikdo nepočítal! Posledním krokem, satisfakcí a pomstou Borise Jelcina vůči západu, který ho obelhal a učinil z něj zrádce a téměř i hrobaře vlastní země, bylo doporučení Vladimíra Vladimiroviče Putina jako svého nástupce ve funkci prezidenta Ruské federace. Vladimír Putin nebyl v té době samozřejmě v politice žádným nováčkem, nýbrž perfektně vyškoleným vzdělaným diplomatem a státníkem, který mohl po mnoho let sledovat chyby svých předchůdců a měl pečlivě připravenou koncepci jak udělat z Ruské federace znovu ekonomickou a vojenskou velmoc.

Vladimír Putin změnil ruskou politiku 21 století od základu, donutil oligarchy odejít z politiky a těm, kteří své majetky získali nepoctivým způsobem, je bez milosti sebral a vrátil takové podniky a společnosti pod kontrolu státu. Takto znárodnil, vykoupil, nebo nově vystavěl více jak polovinu ruského průmyslu a vybudoval tak nový národní sektor, který přinášel peníze do státní pokladny a nikoli do kapes cizích průmyslníků, mafiánů a podvodných zlatokopů jako tomu bylo od rozpadu SSSR do jeho nástupu k moci!

Ruská federace se díky tomu stala zemí, s kterou musel západ zase začít počítat a partnerem pro mnoho zemí, které poučeny z minulosti nechtěli již více obchodovat s USA. To je ten jediný opravdový důvod, proč začal západ praktikovat vůči Ruské federaci politiku zadržování, proč obklíčil tuto zemi železnou obručí základen NATO, proč začal organizovat v zemích sousedících s Ruskou federací své „barevné revoluce“, kterými se mu povedlo rozvrátit Asii a Afriku a proč se uchýlil k takovým extrémům, jako je podpora nelegitimního ozbrojeného puče za pomoci neonacistických bojůvek na Ukrajině a následná podpora armádou a národní ukrajinskou gardou praktikované genocidy té části civilního obyvatelstva, která odmítla vládu vzešlou z výše zmiňovaného převratu uznat!

http://www.nwoo.org

Klíčová slova: EU  | Rusko  | USA  | Putin
1366 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Papež František přirovnal Salviniho k Hitlerovi: Evropská unie na prvním místě a žádné národovectví, populismus a suverenitaStav Katolické církve v Německu je katastrofální. Papež František varoval před tím, že se odtrhne od Říma. Došlo k otevřené revoltě

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Júlinka má potřebu se neustále umývat: znásilnil ji imigrant!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářVIDEO Proč nejedete jinam! Tihle neutíkají z války... Aktivisté vysadili na ostrově Lampedusa další imigranty. A místní se do nich tvrdě pustili
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan