Je mi smutno, že už tak dlouho jsme neměli prezidenta, na kterého by mohl být národ hrdý! Rudá armáda má lví podíl na porážce nacistického Německa a Zeman zase kličkuje jak zajíc!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 12.4.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Vždy, když mě náš pan prezident něčím potěší a začnu si říkat, že bych na něj třeba i mohl být hrdý, zakličkuje jako zajíc a změní směr. Tak to bylo na mezinárodním jednání, když prohlásil, že nikdo neviděl na Ukrajině pravidelnou ruskou armádu a poté podepsal spolu s ostatními prohlášení odsuzující ruskou agresi, nebo když řekl, že souhlasí s Václavem Klausem, že nepokoje a následnou občanskou válku vyvolal na Ukrajině západ a vzápětí se objímal s krvavým Porošenkem a prohlašoval, že by ho volil za prezidenta.

 

Je vidět, že lidé se zase až tolik nemění a že v našem panu prezidentovi je pořád velká část člověka, který kdysi souhlasil společně s Václavem Havlem s „humanitárním bombardováním“ Srbska a který podporoval doposud všechny americké agrese na blízkém i dálném východě a účast našich vojáků na těchto imperiálních invazích na území nezávislých států (o jeho účasti na privatizaci a ožebračení naší vlastní země jsem napsal již dříve).

Posledních pár týdnů mě pan prezident velice udivoval svým pevným a přímým postojem k oslavě dne vítězství nad nacismem a tím, že deklaroval, že se účastní oslav tohoto slavného dne v Moskvě. Vrcholem těchto oslav v Ruské federaci je samozřejmě jako vždy vojenská přehlídka, která připomíná hrdinství vojáků Rudé armády, a vojáci pochodují na Rudém náměstí v dobových uniformách, aby uctili památku padlých hrdinů.

Za jeho rozhodnutí se tohoto defilé statečnosti a obětavosti lidí, kteří položili své životy za svobodu a existenci své vlasti a národů celé Evropy a vůbec celého světa účastnit, jsem mu byl vděčný, ale podvědomě jsem čekal, že nakonec přece jen úplně, nebo aspoň částečně (jak je jeho zvykem) ze svých postojů couvne (což se také stalo). Řeči prozápadních patolízalů o tom, že se nemohou účastnit přehlídky armády, která podle těchto zaslepených proamerických bláznů napadla jinou zemi, jsou k smíchu! Kolik zemí napadla od druhé světové války Amerika, Anglie, nebo Francie?! Proč přesto mohou tito patolízalové slavit v Normandii a nemohou v Moskvě?!

Náš pan prezident tak nakonec bude slavit v Polsku (které nám v roce 1938 vzalo spolu s německými nacisty naše pohraničí) pak doma 8.května, kdy slaví západní země Ruské federaci (předtím Sovětskému svazu) natruc, přestože nejméně 80% zásluh na porážce nacistů náleží SSSR a posléze tedy nástupnické Ruské federaci (kritici tvrdící, že spojenecká vojska mají stejnou, nebo větší zásluhu než Rudá armáda, by si měli dát tu práci a nastudovat si množství techniky a vojáků bojujících na východní a západní frontě) a nakonec pan prezident Zeman přijede do Moskvy, kde však místo účasti na vojenské přehlídce, bude někde v kuloárech tlachat se slovenským premiérem o nesmrtelnosti chrousta!

Je mi smutno, že už tak dlouho neměla naše republika za prezidenta člověka, na kterého by mohl být národ hrdý! Posledním takovým člověkem byl muž, který se svými vojáky k porážce nacismu sám přispěl, muž, kterého bychom 9.5.2015 na tribuně vedle prezidenta Ruské federace mávat vojákům armády, jejíž předci dali naší zemi svobodu a mír (kdyby byl ještě prezidentem naší země) určitě viděli! Proto prosím všechny lidi s rovnou páteří, kteří budou slavit den vítězství ve stejný den, kdy Rudá armáda osvobodila naše hlavní město, aby nezapomněli uctít také památku hrdinného antifašistického bojovníka, armádního generála a prezidenta republiky Ludvíka Svobody a všech jeho mužů, kteří nám přinesli život a vítězství společně s vojáky Rudé armády!

 

http://www.nwoo.org

Klíčová slova: Rusko  | nacismus  | Zeman
2990 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je otřesné. Podívejte se, jak zmlátili chudáka imigranta...Policie vám může kdykoliv smazat celý web. Zákon prošel v naprosté tichosti

ePortal.cz

Pasáci s pirátskou vlajkou? Ne, jen nepřátelé svobodyČeši by měli víc umírat, zlevnily by pohřby!

Eurabia.cz

Alrawi káže nenávist proti nevěřícím a teď se diví, že to jeho rodině nevěřící vracejí? Aneb co vám media neřekly ke kauze napadené muslimky v Brně ...OSN vyzvala k odpolitizování pomoci Venezuele - USA chtějí konflikt vyprovokovat

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Rusové by se měli omluvit Němcům za druhou světovou válku? Tak to mě šokovalo! Ruská podnikatelka a exnovinářka žijící v Česku otevřeně promluvila„Z koho děláte blbce, vy idioti?“ Bloger se neudržel, když si přečetl, že vědci chtějí „rozkojit“ muže
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan