Pane premiére, otevřeně jste lhal občanům. Zaorálkova morální zvrácenost. Otevřený dopis Bohuslavu Sobotkovi o nesouhlasu s průjezdem amerických vojsk přes území České republiky

Autor: odjinud | Publikováno: 17.3.2015 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Pane premiére, předchozí vlády měly aspoň tolik odvahy a slušnosti, že o svých záměrech či záměrech svých chlebodárců, informovaly. Před týdnem se občanům naší republiky tvrdilo, že se nic neděje, nic se nechystá. Bezprecedentně jste nám lhali.

 

Připravit provokativní, propagandistickou akci s průjezdem americké armády, která nerespektuje OSN, jsou za ní desetitisíce mrtvých, není záležitostí několika hodin. Aby nebylo zpochybněno tvrzení o mrtvých ( lépe řečeno, povražděných a vrazi patří před Haagský soud ), připomínáme Vietnam, humanitární bombardování Jugoslávie, Irák, Afgánistán, Libyi a v poslední řadě Syrii, a to je jen velmi nepatrný výčet. Že si je toho vaše vláda vědoma, potvrdil ve svém vystoupení pan Zaorálek v duelu s panem Vondrou.

Prohlášení pana Zaorálka: ,, jeden za všechny, všichni za jednoho“ hraničí s morální zvráceností v případě, že tím ,,všechny“ má na mysli občany České republiky.

Protestujeme proti takovému prohlášení, je nepravdivé a propagandistické. Nejen jménem Iniciativy Ne základnám protestujeme proti provokativnímu záměru průjezdu americké armády přes území ČR. Záměr nemá žádnou oporu v aliančních smlouvách, není vojenským cvičením a Vláda ČR na obdobnou provokaci přistupovat nemusí.

Pane premiére,

jako představitel vlády trháte na kusy vládní prohlášení, ve kterém není zakotveno zhoršování geopolitické situace v Evropě, není v něm uvedeno, že budete lidem nahánět strach, a to zejména těm, kteří pamatují rok 1968. Musíte si být plně vědom, že tímto krokem rozdělíte českou společnost, vyvoláte neklid, stres a nepředvídatelné reakce. Za takový stav nesete plnou osobní odpovědnost.

Oprávněně se obáváme, že u nás další část americké armády ,,na věčné časy“ zaparkuje.
Světu mír!

Iniciativa Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

Evropané proti válce
Milan Daniel

Hnutí za přímou demokracii
Marek Řezanka

Spojenectví práce a solidarity
Milan Neubert

Klíčová slova: New world order  | USA
4196 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zeman se u Soukupa vysmál Petříčkovi: Bizarní. Má jet do Ameriky vyjednat návštěvu a než přistane, je sjednanáKomentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan