Maximálně zrůdná politika USA. Zabíjení a mrzačení dětí za přímé účasti armády USA na tomto vraždění

Autor: Luděk Prokop | Publikováno: 8.2.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Bílý dům stále více hovoří o ochotě k zahájení dodávek smrtících zbraní ukrajinské armádě. Naopak vedení Spolkové republiky ukazuje mírnější postoj k této záležitosti. Podle některých amerických médií rozdílné názory na toto téma představují rozkol dvou hlavních spojenců ve věcech překonání ukrajinské krize - USA a Německa. 

 
Aktivity USA ukrajinskou krizi zahájily, vydatně přiživily i za pomoci EU. EU ovládané nechutně podlými, vysoce amorálními, zákeřnými metodami administrativy USA, špiclování, podvrhy a mnohé další podlosti, namířené proti skutečně vlivným osobám EU. Dlužno dodat, že prasenské metody práce bývalé Stb, jsou jen pouhým stínem, při srovnání s metodami řady všemocných nekontrolovatelných složek administrativy USA. 
 
Administrativa USA, mistr světa v rozpoutávání válečných konfliktů, (se zabíjením civilistů, včetně zabíjení a mrzačení dětí, často za přímé účasti armády USA na tomto vraždění), spunktovala ukrajinskou krizi. Za pomoci ovládané EU a v symbióze s ukrajinskými fašisty. Zrůdy usilovně hrotily ukrajinskou krizi, až ji vyvražďováním obyvatel ruské národnosti, (dle slov některých dnešních představitelů Ukrajiny, šlo jenom o hubení nelidí, které vyhubit je nezbytné), samozřejmě vyhrotily až do občanské války. 
 
Administrativa USA nemohla ani v tom nejbujnějším snu nechat si zdát, že Rusové žijící generace na Ukrajině se nechají jen tak vyhubit, ukrajinskými fašisty, byť vydatně podporovanými od USA a EU dohromady, aniž by se jakkoli bránili. A že by Rusové v Rusku s prezidentem Putinem, nečinně a bezmocně přihlíželi fašistické genocidě Rusů na Ukrajině a donutí je k nečinnosti sankce a podpora ukrajinských fašistů, tomu snad už nemůže věřit vůbec nikdo. 
 
Přiznejme si, že EU, včetně naší vlády, pod taktovkou USA, se staví svým konáním na stranu fašismu jako takového a také na stranu války. A sice velké války v Evropě daleko od USA, které se za vydatné pomoci EU a mlčících obyvatel, všemožně snaží prostřednictvím podpor neutuchající občanské válce na Ukrajině, rozšířit tuto válku, od USA v poměrně dost vzdáleném evropském teritoriu. Oživení skomírající ekonomiky USA, hospodářskou „nezištnou“ pomocí, Evropě zdevastované válkou, by mohlo být obrovské. Včetně uplatnění nezaměstnaných Američanů, v „uvolněných“ pracovních místech (i nově vzniklých) v nebohé Evropě.

S tím, že Rusko nenechá trpící Rusy žijící na Ukrajině na holičkách, s tím si můžeme být jisti. Stejně jako s tím, že je od pomoci svým bližním, nemůže odradit žádné stupňování sankcí. Jasné je, že plytce trapná slova o mírové cestě vedoucí k ukončení občanské války, jsou v přímém protikladu se slovy o uvalení dalších nových sankcí. Mír se přeci nesjednává vyhrožováním sankcemi. Naopak, jakékoli vyhrožování není projevem dobré vůle a cestou k uzavírání míru. A to netřeba brát do úvahy vyhrožování navíc - dodávkami smrtících zbraní ukrajinské armádě. Těmi se válečný konflikt může pouze prohloubit a uzavření míru oddálit. Konec konců, konečný cíl administrativy USA, je čím dále více zřejmý. Rozšířit válku do celé Evropy, za hranice Ukrajiny.

Na rozdíl od mlčícího stáda lidského, stádo dobytka vedené na porážku, před jatkami bučí a vzpouzí se.

http://www.novarepublika.cz

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Ukrajina  | Válka na Ukrajině
2339 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od UkrajinyKdyž shrnu bisáckou argumentaci – jsme v hybridní válce s Ruskou federací, takže každý, kdo nejde s námi, jde proti nám s PutinemCo bych udělal, kdybych byl vedoucím redaktorem zpravodajské redakce České televize, a chtěl národu a všem posluchačům ČT ukázat, z jaké výšky a při tom s jakou přesností kálím na všechny ty kecy...Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav ducha

euPortal.cz

A pohádky je konec... Jak to bylo v listopadu 1989 doopravdy: Státní převrat, žádná revoluceMusíme znovu statečně bránit naši vlast jako naši předci! Když se nebudeme bát, znovu se společně ubráníme

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

Eurabia.cz

Muslimové ve Španělsku poškodili nápis na památníku oběti islámského teroristického tokuUSA už schválily sankce i proti Evropě..!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Jak se „slavil“ Listopad v Senátu. Jitka Chalánková odešla z komise po cenzorském výstupu Hilšera s Bekem Volby, které daly většině Britů naději. Padla „rudá hradba“, Boris píše historii. Lékař Rogozov přináší dojmy řadových britských voličů
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan