Největším českým problémem nejsou v současnosti muslimové, ale Ukrajinci! Berou práci 400 tisícům našich občanů

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 12.2.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

V České republice dělá oficiálně okolo 200 000 Ukrajinců, pravda je ale taková, že přinejmenším stejně tolik, jich tu dělá načerno. Tito Ukrajinci tak berou práci nejméně 400 000 českých občanů a navíc za ní neplatí téměř žádné daně, protože většinu peněz dostávají od svých mafiánů (jak svým šéfům sami hrdě říkají) v obálkách, hezky načerno, takže stát o nich nemá ani páru a nevidí z nich ani korunu.

 

Ukrajinští přistěhovalci, jak jim můžeme v klidu říkat, protože ačkoli třeba zrovna neusilují o české občanství, žijí, pracují a okrádají náš stát většinou po celé dlouhé roky tak ničí naši ekonomiku a brzdí náš rozvoj. Nebýt jejich přítomnosti, stát by mohl zaměstnat místo nich 400 000 našich vlastních lidí, kteří by poctivě odváděli daně a zdravotní a sociální pojištění do státní pokladny a navíc by těmto lidem nemusel stát z rozpočtu vyplácet sociální dávky, nebo podporu v nezaměstnanosti!

V současnosti jsou proto tito Ukrajinci pocházející z 99% ze západní Ukrajiny, nebo tzv. Zakarpatí tou největší zátěží a hrozbou pro naši ekonomiku. Ukrajinci doslova zaplavili velká města a nákupní centra, kam když přijdete, zjistíte, že každá uklízečka, případně uklízeč je z Ukrajiny, stejně jako, že téměř každý pracovník rychlých občerstvení je také Ukrajinec, nebo Ukrajinka (tedy pokud není náhodou zrovna Číňan, nebo Arab a neprodává nudle, nebo kebab).

Před pár lety se snažila má maminka pobírající od našeho státu almužnu zvanou důchod sehnat místo jako uklízečka v jednom nejmenovaném pražském hypermarketu, aby si trochu zvedla životní úroveň. Českou „managerkou“, která měla tehdy úklid v tomto podniku na oko oficiálně na starosti, jí bylo řečeno, že to bohužel nejde, protože není Ukrajinka a ukrajinský mafián, který to ve skutečnosti řídí a určuje, kdo na kterém objektu a které pozici bude pracovat, by to prostě nedovolil!

Našim státním úředníkům, je toto všechno buď úplně jedno, nebo mají stejně jako v případě přijímání muslimských přistěhovalců ohledně k EU loajálních západních Ukrajinců své pokyny a rozkazy z Bruselu a nedělají nic proto, aby tuto největší českou zónu šedé ekonomiky zničili a místo státu ničím nepřispívajícím cizincům dali práci svým vlastním lidem!

Z výše jmenovaných důvodů tu tak máme skoro půl milionu cizinců vysávajících naši ekonomiku, což je zřejmě úplně v pořádku, neboť většina z nich nenávidí Rusko a Putina a pochází z té části Ukrajiny, která za války vítala Hitlera, Wehrmacht a jednotky SS květinami, chlebem a solí (místo bodákem a kulkou jako ti z východní Ukrajiny a Krymu) a jejichž předci vraždili polské, české a ruské civilisty, ženy a děti zdravíce se hrdě voláním SLÁVA UKRAJINĚ, stejně jako jejich potomci dnes v Kyjevě!

Máme tu tedy úplnou pátou kolonu věrnou Evropské unii, která podporuje nacionálně – neonacistickou vládu vzniklou v Kyjevě po loňském neústavním ozbrojeném majdanském puči, jenž nám tu v České republice úplně klidně pořádá chráněna naší státní a městskou policií své vlastní ukrajinské demonstrace na našem českém Staroměstském náměstí, bere nám tu práci, ničí naši ekonomiku a diktuje nám v naší vlastní české zemi, mávajíce jejich modrožlutými ukrajinskými vlajkami, co může, nebo nemůže naše vláda, nebo prezident říkat, vyhrožujíce přitom ukrajinským majdanem v našem vlastním hlavním městě, pokud budeme dle jejich mínění příliš proruští!

Proto si myslím, že těchto několik stovek tisíc legálních a nelegálních přistěhovalců z Ukrajiny sledujících své vlastní zájmy a cíle, které se naprosto rozcházejí se zájmy slušných občanů naší země odsuzujících neonacistické tendence vzrůstající na Ukrajině a v nejvyšším vedení Evropské unie, je nyní mnohem větší hrozbou, než těch pár tisíc muslimů majících většinou vlastní stánky a podniky a platících z nich poctivě daně (samozřejmě je nutné odmítnout masově řízenou migraci muslimů nařízenou EU).

Největším problémem, který brání naší zemi dělat to, co je pro ni a naše občany dobré, je členství České republiky v Evropské unii, která nám z Bruselu diktuje, co můžeme a nemůžeme dělat, koho musíme přijmout a nesmíme odmítnout a řídí tak naší zemi ku prospěchu MMF, Bilderbergu a nadnárodních korporací a nikoli prospěchu ČR a jejich občanů! Jedině po vystoupení z této západními oligarchy ovládané instituce, se staneme opět pány vlastního osudu a země a nad Pražským hradem bude opět vlát jen vlajka s českým lvem bez nějakého dalšího modrožlutého hadru!

 

http://www.nwoo.org/

Klíčová slova: nacismus  | Ukrajina  | Válka na Ukrajině
4864 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Komentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!Europoslankyně Konečná řádila v ČT. Petříčka cupovala na kusy, až ji moderátorka musela brzdit
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan