Největším českým problémem nejsou v současnosti muslimové, ale Ukrajinci! Berou práci 400 tisícům našich občanů

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 12.2.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

V České republice dělá oficiálně okolo 200 000 Ukrajinců, pravda je ale taková, že přinejmenším stejně tolik, jich tu dělá načerno. Tito Ukrajinci tak berou práci nejméně 400 000 českých občanů a navíc za ní neplatí téměř žádné daně, protože většinu peněz dostávají od svých mafiánů (jak svým šéfům sami hrdě říkají) v obálkách, hezky načerno, takže stát o nich nemá ani páru a nevidí z nich ani korunu.

 

Ukrajinští přistěhovalci, jak jim můžeme v klidu říkat, protože ačkoli třeba zrovna neusilují o české občanství, žijí, pracují a okrádají náš stát většinou po celé dlouhé roky tak ničí naši ekonomiku a brzdí náš rozvoj. Nebýt jejich přítomnosti, stát by mohl zaměstnat místo nich 400 000 našich vlastních lidí, kteří by poctivě odváděli daně a zdravotní a sociální pojištění do státní pokladny a navíc by těmto lidem nemusel stát z rozpočtu vyplácet sociální dávky, nebo podporu v nezaměstnanosti!

V současnosti jsou proto tito Ukrajinci pocházející z 99% ze západní Ukrajiny, nebo tzv. Zakarpatí tou největší zátěží a hrozbou pro naši ekonomiku. Ukrajinci doslova zaplavili velká města a nákupní centra, kam když přijdete, zjistíte, že každá uklízečka, případně uklízeč je z Ukrajiny, stejně jako, že téměř každý pracovník rychlých občerstvení je také Ukrajinec, nebo Ukrajinka (tedy pokud není náhodou zrovna Číňan, nebo Arab a neprodává nudle, nebo kebab).

Před pár lety se snažila má maminka pobírající od našeho státu almužnu zvanou důchod sehnat místo jako uklízečka v jednom nejmenovaném pražském hypermarketu, aby si trochu zvedla životní úroveň. Českou „managerkou“, která měla tehdy úklid v tomto podniku na oko oficiálně na starosti, jí bylo řečeno, že to bohužel nejde, protože není Ukrajinka a ukrajinský mafián, který to ve skutečnosti řídí a určuje, kdo na kterém objektu a které pozici bude pracovat, by to prostě nedovolil!

Našim státním úředníkům, je toto všechno buď úplně jedno, nebo mají stejně jako v případě přijímání muslimských přistěhovalců ohledně k EU loajálních západních Ukrajinců své pokyny a rozkazy z Bruselu a nedělají nic proto, aby tuto největší českou zónu šedé ekonomiky zničili a místo státu ničím nepřispívajícím cizincům dali práci svým vlastním lidem!

Z výše jmenovaných důvodů tu tak máme skoro půl milionu cizinců vysávajících naši ekonomiku, což je zřejmě úplně v pořádku, neboť většina z nich nenávidí Rusko a Putina a pochází z té části Ukrajiny, která za války vítala Hitlera, Wehrmacht a jednotky SS květinami, chlebem a solí (místo bodákem a kulkou jako ti z východní Ukrajiny a Krymu) a jejichž předci vraždili polské, české a ruské civilisty, ženy a děti zdravíce se hrdě voláním SLÁVA UKRAJINĚ, stejně jako jejich potomci dnes v Kyjevě!

Máme tu tedy úplnou pátou kolonu věrnou Evropské unii, která podporuje nacionálně – neonacistickou vládu vzniklou v Kyjevě po loňském neústavním ozbrojeném majdanském puči, jenž nám tu v České republice úplně klidně pořádá chráněna naší státní a městskou policií své vlastní ukrajinské demonstrace na našem českém Staroměstském náměstí, bere nám tu práci, ničí naši ekonomiku a diktuje nám v naší vlastní české zemi, mávajíce jejich modrožlutými ukrajinskými vlajkami, co může, nebo nemůže naše vláda, nebo prezident říkat, vyhrožujíce přitom ukrajinským majdanem v našem vlastním hlavním městě, pokud budeme dle jejich mínění příliš proruští!

Proto si myslím, že těchto několik stovek tisíc legálních a nelegálních přistěhovalců z Ukrajiny sledujících své vlastní zájmy a cíle, které se naprosto rozcházejí se zájmy slušných občanů naší země odsuzujících neonacistické tendence vzrůstající na Ukrajině a v nejvyšším vedení Evropské unie, je nyní mnohem větší hrozbou, než těch pár tisíc muslimů majících většinou vlastní stánky a podniky a platících z nich poctivě daně (samozřejmě je nutné odmítnout masově řízenou migraci muslimů nařízenou EU).

Největším problémem, který brání naší zemi dělat to, co je pro ni a naše občany dobré, je členství České republiky v Evropské unii, která nám z Bruselu diktuje, co můžeme a nemůžeme dělat, koho musíme přijmout a nesmíme odmítnout a řídí tak naší zemi ku prospěchu MMF, Bilderbergu a nadnárodních korporací a nikoli prospěchu ČR a jejich občanů! Jedině po vystoupení z této západními oligarchy ovládané instituce, se staneme opět pány vlastního osudu a země a nad Pražským hradem bude opět vlát jen vlajka s českým lvem bez nějakého dalšího modrožlutého hadru!

 

http://www.nwoo.org/

Klíčová slova: nacismus  | Ukrajina  | Válka na Ukrajině
4992 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak je to s klimatickými změnami aneb stručný průvodce historií bludů o globálním oteplování a skutečnými příčinami změn klimatu na ZemiVatikán má kancelář pro řízený zánik. Místo kostela raději mešitu nebo noclehárnu?

ePortal.cz

Nemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně ŠojdrováPalestinský kult smrti

Eurabia.cz

Greta se chystá do Ameriky, ale nechce tam kvůli ochraně klimatu letět letadlem. Přejde tam po moři jako JežíšDříve obdivovali SSSR, dnes plivou na Rusko a oslavuji socialistickou EU při výročí sovětské agrese z 1968

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnosti

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Ještě by mohl... Jiří Mádl má pro Zemana návrh. A přidal se i FarskýJako pád Říma. Lidé na sebe nemají čas, drolí se hodnoty. Jsme v krizi, říká pokořitel La Manche Richard Blatný
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan