Zatímco Vladimír Putin mluvil v novoročním projevu o dobru a lásce, Petro Porošenko arogantně hřímal o válečném vítězství a krvelačném ruském nepříteli!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 2.1.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Z novoročního projevu Vladimíra Vladimiroviče Putina: „Ovzduší dobra, pozornosti a štědrosti zahřívá naše srdce, která jsou otevřená pro dobré záměry a ušlechtilé skutky, naplňuje nás nadějí“.
Jak sami vidíte, Vladimír Putin ve svém projevu nevyzývá k nenávisti k žádnému nepříteli a nehřímá žádná hesla proti politikům, nebo zemím, které proti Ruské federaci v minulém roce vznesli celou řadu neprokázaných obvinění a snaží se ho poškodit sankcemi, nýbrž mluví o lásce, dobru a otevřených srdcích pro konání dobrých skutků.

 

To, že nemluví jenom tak do větru, dokázala Ruská federace v uplynulém roce svou humanitární pomocí Donbasu, Srbsku, nebo pomocí v boji s Ebolou a dalšími akcemi zaměřenými na pomoc potřebným a na záchranu lidských životů.

Z novoročního projevu Petro Porošenka:

„Ukrajina zvítězí ve válce vedené na východě země s proruskými separatisty, podporovanými Ruskem“.

Z rétoriky ukrajinského prezidenta čiší arogance a touha po válce, v jeho slovech chybí jakákoli naděje na mír, nebo pokračující příměří. Konflikt v Donbasu sám kvalifikuje jako válku a místo slov o dosažení nějakých dohod mluví o vítězství Ukrajiny a porážce separatistů (jak nazývají v Kyjevě vlastence, kteří odmítli respektovat vládu nikým nezvolených pučistů po majdanském převratu), jako o předem jasné věci.

Z novoročního projevu Vladimíra Vladimiroviče Putina:

„Čím více bude dobroty a lásky, tím větší bude naše sebedůvěra, tím budeme silnější a to znamená, že určitě dosáhneme úspěchů“.

Prezident Ruské federace vysílá svému lidu poselství, že čím více dobroty a lásky poskytnou občané RF sami sobě navzájem a lidem ze zemí, které stojí o mír a oboustranně výhodnou spolupráci, tím bude Ruská federace silnější a úspěšnější, protože jen když sám dáváš druhým lásku a dobro, můžeš čekat, že se ti dostane od druhých to samé.

Z novoročního projevu Petro Porošenka:

„Rok, který končí, byl nejtěžším v posledních sedmi desetiletích od roku 1945. Krvelačný nepřítel (zjevná narážka na Rusko) vztáhl ruku na naše životy, území, svobodu, nezávislost“. Dále Porošenko v projevu říká, že cílem všech reforem, které v současnosti podniká, je vstup Ukrajiny do EU.

Ukrajinský prezident si snaží otevřít zadní vrátka a všechny problémy a těžkosti Ukrajiny vzniklé krvavým majdanským pučem proti legitimní vládě a prezidentovi a které způsobí asociální reformy dané západem jako podmínka ke vstupu do EU, po kterých se země stane koloniálním panstvím nadnárodních korporací, se snaží hodit na Rusko, coby onoho krvavého nepřítele, protože podle něj jen Rusové a nikoli On, nebo premiér Jaceňuk a jejich neonacističtí banderovští pomahači mohou za vše zlé a za každou kapku prolité krve na postmajdanovské Ukrajině.

Jak všichni sami vidíte, silácké řeči ukrajinského prezidenta o VÍTĚZSTVÍ ve VÁLCE mnoho nadějí do roku 2015 nedávají. Naděje však umírá poslední a proto, nezbývá než věřit v moudrost Vladimíra Vladimiroviče Putina a v sílu a odhodlání tohoto muže a všech občanů Ruské federace udržet na světě, pokud to bude jen trochu možné MÍR.

Celý novoroční projev Vladimíra Putina: http://czech.ruvr.ru/2015_01_01/Putin-Rok-bude-takovy-jaky-ho-udelame-sami-1410/

Celý novoroční projev Petro Porošenka: http://www.novinky.cz/zahranicni/357576-porosenko-ukrajina-valku-vyhraje-a-spusti-reformy.html

 

http://www.nwoo.org

Klíčová slova: Rusko  | Putin  | Ukrajina
1655 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Jak to ta Jourová jen myslela? Že prej ty příspěvky co by se nejspíš mazaly, jsou stejně vytvářeny buď robotama, nebo rusákama...Toto je Saudská Arábie nebo Paříž? Ne, podívejte se na muslimy na Staroměstském náměstí...

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Máte rádi Pink Floyd? Tak čtěte. Rocková legenda ostře promluvila k dění ve VenezueleLetí Petříček do USA zbytečně? Babiš a Trump už jsou dojednaní. A Zeman...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan