Tak tohle Putin lidem popřál do nového roku

Autor: Vladimir Vladimirovič Putin | Publikováno: 1.1.2015 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Ruský prezident tradičně blahopřeje za odbíjení kremelského orloje občanům své země k Novému roku.

Vladimir Putin poděkoval obyvatelům Ruska za jejich jednotu a solidaritu a zdůraznil, že v novém roce mnohé záleží na nich samotných.

Připravili jsme pro vás plné znění novoročního blahopřání ruského prezidenta.

 

Drazí přátelé!

Za několik minut nastane nový rok 2015.

Jako vždycky čekáme netrpělivě na tento svátek, něco si přejeme, dáváme si navzájemdárky, působí nám radost nádherná tradice oslav Nového roku v rodinném kruhu, s lidmi, kteří jsou nám blízcí, s přáteli. Ovzduší dobra, pozornosti a štědrosti zahřívá naše srdce, která jsou otevřená pro dobré záměry a ušlechtilé skutky, naplňuje nás nadějí.

Teď samozřejmě každý myslí na to, aby se měla dobře jeho rodina, přeje zdraví a štěstí svým příbuzným. A štěstí a úspěch každého člověka je základem prosperity našeho Ruska.

Láska k vlasti je jedním z nejsilnějších citů, který nás nadnáší. V plné míře se projevila v bratrské podpoře obyvatel Krymu a Sevastopolu, když se pevně rozhodli, že se vrátí do svého rodného domu. Tato událost navždy zůstane jedním z nejvýznamnějších mezníků našich dějin.

Drazí přátelé!

Teď, kdy shrnujeme výsledky uplynulého roku, bych vám chtěl upřímně poděkovat za semknutost a solidaritu, za hluboký smysl pro pravdu, čest, spravedlnost, za odpovědnost za osud své země, za připravenost hájit zájmy Ruska, být spolu s ním ve dnech triumfu i v době zkoušek, usilovat o splnění našich nejodvážnějších a nejrozsáhlejších plánů.

Ještě před několika lety nám Olympijské hry v Soči připadaly jako sen. A ten se nejen prostě splnil: nejen že jsme připravili a uspořádali tu nejlepší zimní olympiádu v dějinách, ale také jsme v ní zvítězili. Na tomto vítězství mají zásluhu všichni občané naší země: jak samotní olympionici, tak i ti, kdo jim fandili.

V nadcházejícím roce budeme muset společně řešit mnoho úkolů a rok bude takový, jaký ho uděláme sami, nakolik efektivně, tvořivě a rezultativně bude pracovat každý z nás. Jinérecepty prostě neexistují. A musíme splnit, realizovat všechno, co jsme si naplánovali – kvůli sobě, kvůli našim dětem, kvůli Rusku.

Přátelé! Nový rok už klepe na dveře. Je načase ho uvítat a říci svým blízkým hřejivá slova. Poděkovat jim za pochopení a za to, že je na ně spolehnutí, za trpělivost a starostlivost. Čím víc bude dobroty a lásky, tím větší bude naše sebedůvěra, tím budeme silnější, a to znamená, že určitě dosáhneme úspěchu.

Všechno nejlepší v novém roce 2015!

 

Zdroj: czech.ruvr.ru

Klíčová slova: Rusko  | vlastenectví  | Putin
3927 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvýchPetříček a metoda Sorosova kukaččího vejceCo můžeme vědět o tzv. Sudetech a „sudetských“ Němcích?

euPortal.cz

A pak zadratuju cele Česko a vyhlasi stanne pravo, jake si ani Hajdrych nedovolil. A ovce? Těm zavřu hubu a budu spokojene, bo dostanu 100% platu. Jak uboze zme se nechali dostat...To je zločin, za který v méně „demokratických“ zemích hrozí poprava, v EU nic. To je příliš málo. Jde o desítky miliard a desetitisíce mrtvých...

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Frontální nasazaní proti islámistům v Berlíně: vyhrožují MerkelovéKuba má 4 své vakcíny! všímají si rakouské noviny

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Libor Rouček je zoufalý: V Británii se z covidu poučili. V Austrálii se registrují před každým obchodem. U nás? Vláda má nejhorší výsledky a lidé nedodržují opatření!Představte si, že by ruská vakcína byla v EU a začala fungovat... Primář Brančík provokativně uvažuje. Vedení Unie se bude ježit
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan