Tak tohle Putin lidem popřál do nového roku

Autor: Vladimir Vladimirovič Putin | Publikováno: 1.1.2015 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Ruský prezident tradičně blahopřeje za odbíjení kremelského orloje občanům své země k Novému roku.

Vladimir Putin poděkoval obyvatelům Ruska za jejich jednotu a solidaritu a zdůraznil, že v novém roce mnohé záleží na nich samotných.

Připravili jsme pro vás plné znění novoročního blahopřání ruského prezidenta.

 

Drazí přátelé!

Za několik minut nastane nový rok 2015.

Jako vždycky čekáme netrpělivě na tento svátek, něco si přejeme, dáváme si navzájemdárky, působí nám radost nádherná tradice oslav Nového roku v rodinném kruhu, s lidmi, kteří jsou nám blízcí, s přáteli. Ovzduší dobra, pozornosti a štědrosti zahřívá naše srdce, která jsou otevřená pro dobré záměry a ušlechtilé skutky, naplňuje nás nadějí.

Teď samozřejmě každý myslí na to, aby se měla dobře jeho rodina, přeje zdraví a štěstí svým příbuzným. A štěstí a úspěch každého člověka je základem prosperity našeho Ruska.

Láska k vlasti je jedním z nejsilnějších citů, který nás nadnáší. V plné míře se projevila v bratrské podpoře obyvatel Krymu a Sevastopolu, když se pevně rozhodli, že se vrátí do svého rodného domu. Tato událost navždy zůstane jedním z nejvýznamnějších mezníků našich dějin.

Drazí přátelé!

Teď, kdy shrnujeme výsledky uplynulého roku, bych vám chtěl upřímně poděkovat za semknutost a solidaritu, za hluboký smysl pro pravdu, čest, spravedlnost, za odpovědnost za osud své země, za připravenost hájit zájmy Ruska, být spolu s ním ve dnech triumfu i v době zkoušek, usilovat o splnění našich nejodvážnějších a nejrozsáhlejších plánů.

Ještě před několika lety nám Olympijské hry v Soči připadaly jako sen. A ten se nejen prostě splnil: nejen že jsme připravili a uspořádali tu nejlepší zimní olympiádu v dějinách, ale také jsme v ní zvítězili. Na tomto vítězství mají zásluhu všichni občané naší země: jak samotní olympionici, tak i ti, kdo jim fandili.

V nadcházejícím roce budeme muset společně řešit mnoho úkolů a rok bude takový, jaký ho uděláme sami, nakolik efektivně, tvořivě a rezultativně bude pracovat každý z nás. Jinérecepty prostě neexistují. A musíme splnit, realizovat všechno, co jsme si naplánovali – kvůli sobě, kvůli našim dětem, kvůli Rusku.

Přátelé! Nový rok už klepe na dveře. Je načase ho uvítat a říci svým blízkým hřejivá slova. Poděkovat jim za pochopení a za to, že je na ně spolehnutí, za trpělivost a starostlivost. Čím víc bude dobroty a lásky, tím větší bude naše sebedůvěra, tím budeme silnější, a to znamená, že určitě dosáhneme úspěchu.

Všechno nejlepší v novém roce 2015!

 

Zdroj: czech.ruvr.ru

Klíčová slova: Rusko  | vlastenectví  | Putin
2518 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan