Vladimir Putin má sedmibodový plán, jak ukončit krizi a občanskou válku na Ukrajině. Přečtěte si ho celý

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 4.9.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Během návštěvy Mongolska Vladimir Putin prohlásil, že chystá plán ze sedmi bodů pro stabilizaci na východě Ukrajiny.

Za první opatření označil zastavení aktivních útočných operací ozbrojených oddílů domobranců na doněckém a luhanském směru.

Jako další opatření navrhl Putin uskutečnění plnohodnotné a objektivní kontroly nad dodržováním podmínek příměří a monitoring situace ve vzniklé bezpečné zóně.

Zadruhé, ozbrojené jednotky silových struktur Ukrajiny musí být staženy na vzdálenost znemožňující možnost ostřelování měst dělostřelectvem i raketomety.

Třetím opatřením Putinova plánu je provedení plnohodnotného a objektivního mezinárodního kontroly dodržování podmínek zastavení palby a zorganizování monitoringu situace v bezpečnostní zóně, která bude tímto způsobem vytvořena.

Začtvrté, musí být vyloučeno použití bojového letectva proti civilistům a městům v zóně konfliktu. Jako pátý bod Putin označil zorganizování výměny násilně zadržovaných osob podle vzorce všichni za všechny bez jakýchkoliv předběžných podmínek.

Šestým bodem je otevření humanitárního koridoru pro pohyb uprchlíků a pro umožnění dodávek humanitárních nákladů do měst Donbasu, Doněcké a Luganské oblasti.

A nakonec, zasedmé, zajištění možnosti vyslání do postižených měst Donbasu opravářů kvůli obnově poničených objektů, opravám objektů sociální a další životně důležité infrastruktury a poskytnutí pomoci při přípravě obyvatelstva na zimu.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

ČTĚTE TAKÉ:

Amerika od roku 1945 bombardovala 38 zemí po celém světě. Tady je přehledný seznam

Exministr Jaroslav Bašta k Ukrajině: Obyčejný fašismus, ať si ČT říká, co chce. Co se tu neví o Majdanu a synovi Janukovyče. Stydím se, že jsem chválil EU

Klíčová slova: Rusko  | Putin  | Ukrajina
3793 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

euPortal.cz

Máme tady další sluníčkářský genderový nesmyslInvaze imigrantů pokračuje. Nyní jsou jimi zahlceny Kanárské ostrovy

ePortal.cz

Vše okolo Kavčích hor je tak strašně jednoduché. Za peníze nás všech tu partička uzurpátorů, kteří si veřejnou televizi zprivatizovali sami pro sebe, provozuje jednobarevnou televizi pouze pro někohoPomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne

Eurabia.cz

Vakcína: AstraZeneca zbabrala testyNová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletí

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Havlova amnestie vypustila bestii. Brutálně zavraždil matku a její dcery. Nejmladší znásilnil. Za pár let bude na svobodě„Neuvěřitelné, skandální!“ Co bylo odstraněno z archivu ČT? Aktivista Šinágl se bouří: Nezávislou ČT potřebujeme, ale ta dnešní...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan