Holanďané se omlouvají Rusku za západní propagandu ohledně sestřelení malajsijského boeingu, zločiny podle nich dělají USA. Dopis Putinovi podepsaly desítky osobností

Autor: odjinud | Publikováno: 2.9.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Holandská inteligence se omluvila Rusku za Boeing a Ukrajinu

Holandský profesor Cees Hamelink napsal dopis prezidentu Ruska Vl. Putinovi, ve kterém se omluvil za obvinění Ruska západními zeměmi za sestřelení Boeingu-777. Tento dopis velmi rezonoval v evropských médiích. Podepsaly ho desítky představitelů holandské inteligence.

Představujeme bezmocné pozorovatele, když vidíme západní země v čele se SS (Spojenými státy), jak obviňují Rusko ze zločinů, které oni sami dělají častěji, než kdokoli druhý. Odmítáme dvojí metr, používaný Západem na Rusko. To, jak Vás a Vaši zem obviňují ze "zločinů" - je kruté a podlé", píše se v dopisu.

Vyzdvihl, že Rusko neodůvodněně obviňují za dodávky zbraňových systémů, kterými byl možná sestřelen MH17. Zejména za to západní vlády uvalují ekonomické sankce na Rusko, říká Hamelink.

Podle jeho slov západní síly zformovaly, vycvičily a vyzbrojily "opozici" na Ukrajině, aby připravily převrat proti zákonné vládě v Kyjevě.

"My, zodpovědní občané Západu, vidíme lež a machinace našich představitelů a chceme se proto omluvit Vám za to, co se děje naším jménem. Bohužel, naše média opravdu ztratila nezávislost a jsou pouhou hlásnou troubou vlád boháčů" - napsal profesor.

Podtrhl, že zničení suverénních států a zabíjení miliónů nevinných lidí se Kyjevu zdá normální cenou za nastolení nového světového pořádku.

Holandsko prý vystupuje za nastolení míru "s Ruskem a pro Rusko". Podle slov Hamelinka je cílem dopisu - zeslabit rostoucí napětí mezi Ruskem a Holanďany.

Originál celého dopisu v angličtině ZDE

Vyšlo na Nová Republika

ČTĚTE TAKÉ:

Amerika od roku 1945 bombardovala 38 zemí po celém světě. Tady je přehledný seznam

Hlasitá ukrajinská politička před kamerou důrazně promluvila k Ukrajincům a všem Slovanům. Toto video musí vidět každý

Klíčová slova: Rusko  | USA  | mediální manipulace  | Putin  | Ukrajina
6510 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Věděl příliš mnoho: Plukovník Komárek ukazuje, kdo a jak odposlouchával Babiše a zadal Čapí hnízdoTomio Okamura pro PL odhaluje, co se dělo v krajské buňce Volného, která byla zrušena
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan