Holanďané se omlouvají Rusku za západní propagandu ohledně sestřelení malajsijského boeingu, zločiny podle nich dělají USA. Dopis Putinovi podepsaly desítky osobností

Autor: odjinud | Publikováno: 2.9.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Holandská inteligence se omluvila Rusku za Boeing a Ukrajinu

Holandský profesor Cees Hamelink napsal dopis prezidentu Ruska Vl. Putinovi, ve kterém se omluvil za obvinění Ruska západními zeměmi za sestřelení Boeingu-777. Tento dopis velmi rezonoval v evropských médiích. Podepsaly ho desítky představitelů holandské inteligence.

Představujeme bezmocné pozorovatele, když vidíme západní země v čele se SS (Spojenými státy), jak obviňují Rusko ze zločinů, které oni sami dělají častěji, než kdokoli druhý. Odmítáme dvojí metr, používaný Západem na Rusko. To, jak Vás a Vaši zem obviňují ze "zločinů" - je kruté a podlé", píše se v dopisu.

Vyzdvihl, že Rusko neodůvodněně obviňují za dodávky zbraňových systémů, kterými byl možná sestřelen MH17. Zejména za to západní vlády uvalují ekonomické sankce na Rusko, říká Hamelink.

Podle jeho slov západní síly zformovaly, vycvičily a vyzbrojily "opozici" na Ukrajině, aby připravily převrat proti zákonné vládě v Kyjevě.

"My, zodpovědní občané Západu, vidíme lež a machinace našich představitelů a chceme se proto omluvit Vám za to, co se děje naším jménem. Bohužel, naše média opravdu ztratila nezávislost a jsou pouhou hlásnou troubou vlád boháčů" - napsal profesor.

Podtrhl, že zničení suverénních států a zabíjení miliónů nevinných lidí se Kyjevu zdá normální cenou za nastolení nového světového pořádku.

Holandsko prý vystupuje za nastolení míru "s Ruskem a pro Rusko". Podle slov Hamelinka je cílem dopisu - zeslabit rostoucí napětí mezi Ruskem a Holanďany.

Originál celého dopisu v angličtině ZDE

Vyšlo na Nová Republika

ČTĚTE TAKÉ:

Amerika od roku 1945 bombardovala 38 zemí po celém světě. Tady je přehledný seznam

Hlasitá ukrajinská politička před kamerou důrazně promluvila k Ukrajincům a všem Slovanům. Toto video musí vidět každý

Klíčová slova: Rusko  | USA  | mediální manipulace  | Putin  | Ukrajina
6607 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Cože? Lži! Babišovi ujely nervy, jde o oteplování. I o ŠmarduKateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan