Americký publicista: USA chtějí třetí světovou válku kvůli insolventním bankám

Autor: odjinud | Publikováno: 1.8.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Americký publicista tvrdí, že Spojené státy chtějí začít třetí světovou válku.

Dean Henderson z Veterans Today toto poznamenal v telefonickém rozhovoru s PressTV v pondělí uvedl, když komentoval nedávné výroky Bena Rhodese, zástupce národního bezpečnostního poradce pro strategické komunikace Bílého domu, který řekl, že „jsou na stole silnější“ evropské sankce proti Rusku.

Je to jen další agrese ze strany Spojených států a od anglo-izraelsko-americké aliance bankéřů, která zdá se snaží z každého úhlu pohledu vyprovokovat Rusy ke třetí světové válce, protože všechny velké banky jsou insolventní,“ řekl Henderson pro PressTV.

Washington a Moskva jsou na ostří nože kvůli krizi na Ukrajině. Spojené státy obviňují Rusko z podpory a vyzbrojování pro-ruských sil na východní Ukrajině, což Kreml odmítá.

Mezitím Spojené státy tvrdí, že alespoň část viny za sestřelení malajského dopravního letadla nad Ukrajinou, při kterém zahynulo všech 298 lidí na palubě, leží na Rusku.

Henderson tvrdí, že jsou tato obvinění pouze „záminkou“ pro USA, aby zachránily své insolventní bankéře tím, že by šel Washington do války, „jako to udělal před druhou světovou válkou.

Vyšlo na freepub.cz

DOPORUČUJEME:

Český expremiér: Vojáci USA by měli sedět doma a nekomplikovat situaci na Ukrajině

Chtějí Rusko vtáhnout do války, čouhá to jak sláma z bot. Zpravodajec a disident Jan Schneider připravil přehled děje od Majdanu až po sestřelené letadlo

Klíčová slova: USA
4699 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zeman se u Soukupa vysmál Petříčkovi: Bizarní. Má jet do Ameriky vyjednat návštěvu a než přistane, je sjednanáKomentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan