Vymyšlený srebrenický masakr jako falešná Osvětim NATO, placená fňukárna a směšné tvrzení o genocidě. Publicista sepsal fakta o jedné z největších lží moderní historie

Autor: Pavel Křivka | Publikováno: 11.7.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Srebrenica: Lžiosvětim NATO

Jako každým rokem, budou určitě i letos televizním divákům na celém světě v den výročí údajného srebrenického masakru (11.července 1995) servírovány záběry z „pietního aktu“, který bude probíhat v prostorách tzv. Srebrenica Genocide Memorial. Tento velkolepý areál se nachází v Potočari blízko Srebrenice a má připomínat více než 8000 civilistů, bosenských Muslimů, kteří zde byli údajně povražděni bosensko-srbskými jednotkami v červenci 1995 v závěrečné fázi etnické a občanské války v Bosně.

Na výstavbu tohoto monstra přispěla vláda USA částkou 1 milion dolarů (!) a je tudíž logické, že památník také slavnostně 20. září 2003 otevřel tehdejší americký president William Clinton. 

Bosenští Muslimové s takto mocným sponzorem a protektorem v zádech pochopitelně nemusí vysvětlovat žádné nesrovnalosti.  Např. jak bylo možné, že 914 údajně v roce 1995 zavražděných občanů o rok později, v září 1996, odevzdalo hlas v prvních poválečných volbách v Bosně a Hercegovině. Nebo jak se stalo, že další desítky mrtvých i několik let po „masakru“ uzavírali sňatky nebo se rozváděli, jak vyplývá z příslušných obecních matrik. Srbský historik Milivoje Ivanišević našel na volebních seznamech roku 1996 více než 3000 jmen, která byla současně uvedena i na seznamu pohřešovaných osob ze Srebrenice, který v roce 1995 pomáhal sestavovat Mezinárodní červený kříž.  Tedy v roce 1995 pohřešováni, ale v roce 1996 už odvolili. Když na skandál s volebními seznamy upozornil jeden z novinářů BBC a žádal vyšetřování, dostal od organizace OBSE, která na volby dohlížela, zajímavou odpověď: volební seznamy prý jsou uzamčeny kdesi ve skladech a nelze se k nim dostat.

Nejzávažnější svědectví o srebrenickém podvodu pocházejí od významných bosenských Muslimů, takže je nelze odbýt tvrzeními o srbské propagandě.  Snad nejvýznamnější z nich pochází od Hakiji Meholjiče, který v kritické době velel policii ve Srebrenici. Ten uvedl, že již v roce 1993 sdělil americký president Clinton svému bosenskomuslimskému protějšku Izenbegovićovi, že pokud bosenskomuslimská strana právě ve Srebrenici vykáže masakr s nejméně 5000 oběťmi, zapojí se NATO do války na straně bosenských Muslimů. Policejní velitel Meholjič si tuto informaci – tedy jakousi objednávku masakru - vyslechl jako vedoucí srebrenické delegace v Sarajevu v září 1993.

Bosenští Srbové žádný veřejný památník pro své oběti nemají. Mají jen uzavřené pamětní místnosti, kde smí své mrtvé oplakávat v podstatě tajně. Civilních obětí na straně bosenských Srbů však bylo ve východní Bosně v okolí Srebrenice za války v letech 1992-1995 více než tři tisíce a všechny případy vraždění jsou pečlivě zdokumentovány bělehradským lékařem Dr. Stankovićem, který dokonce vystupoval i jako svědek obžaloby (!) přes tzv. tribunálem pro bývalou Jugoslávii v Haagu.

Počet skutečně zavražděných civilistů na bosenskomuslimské straně je odhadován na nejvýše čtyři sta. Na jednu skutečnou oběť zde tedy připadá 19 fiktivních. Tribunál v Haagu zašel ve svém úsilí potvrdit staré novinové titulky o genocidě dokonce tak daleko, že v odůvodnění rozsudku proti generálu Krstićovi vysvětloval, že genocidu lze spáchat i jen na jednom pohlaví. Srbský generál Ratko Mladić totiž nechal před obsazením města evakuovat ženy a děti, což jaksi u pachatelů genocidy přeci jen nebývá zvykem, a soud se nějak potřeboval s touto dobře zdokumentovanou skutečností vypořádat.

Lžipamátník v Potočari už jen díky skutečnosti, že se zde připomínají oběti (navíc z převážné části fiktivní) pouze jedné z válčících stran, bude – dokud bude stát – obyvatele Bosny dál rozdělovat a přispívat tak k vypuknutí možného dalšího ozbrojeného konfliktu. Koneckonců o to strýčkovi Samovi zřejmě jde (viz nynější situace na Ukrajině), a lze proto očekávat, že při každoroční organizované fňukárně v Potočari budou i nadále čtena poselství právě úřadujících amerických presidentů.

Přehlednou anatomii manipulací a lží ohledně Srebrenice podává kniha Alexandra Dorina, která nedávno vyšla i v českém překladu pod titulem „SREBRENICA, příběh politicky korektního rasismu aneb největší lež v Evropě od konce 2. světové války“. V prostředí německé „nekorektní“ žurnalistiky se pro srebrenické události často používá termín „Lžiosvětim NATO“ jako inverzní přesmyčka pojmu „osvětimská lež“ (Auschwitzlüge/Lügenauschwitz).

DOPORUČUJEME KE ČTENÍ:

Svědek ze Srebrenice odhaluje pravdu o Srbech i údajných vraždách dětí. Američani se chovali jako nejhorší lidský odpad

Klíčová slova: Srbsko  | USA  | Srebrenica  | NATO  | Mladić
6281 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Pozvání nelegálních muslimských imigrantů Angelou Merkelovou nese svoje jedovaté plody...Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany - zadržen imigrant!Muslimové terorizují Anglií, protože po nich chtějí, aby se integrovali. Až Anglie konvertuje na islám teror ustane

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Předčasné volby! Nepolezu do zadku! Šmarda to „položil“ a po show ČT oznámil rozhodnutíČT nechala rozebírat politiku kulturního redaktora z Respektu. Byl to skutečně bláznivý rozhovor
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan