Čečenský prezident Ramzan Kadyrov: Máme 74 tisíc vycvičených dobrovolníků, kteří jsou připraveni jít bojovat na východ Ukrajiny

Autor: Redakce | Publikováno: 4.6.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

"Sú to jednoducho dobrovoľníci, ktorí chcú ísť za hlasom svojho srdca. Ak by som ich poslal, povedal by som to priamo"

Čečenskí dobrovoľníci, sú pripravení ísť na Ukrajinu, ak dostanú náležitý príkaz. Uviedol to prezident Ramzan Kadyrov v rozhovore pre "týždeň" REN TV. Podľa jeho slov, 74 tisíc vojakov, je ochotných pomôcť vniesť poriadok na územie Ukrajiny. Netreba ani hovoriť o tom, aký vplyv na celú situáciu na Ukrajine by malo týchto 74 tisíc v boji ostrieľaných bojovníkov, keby sa postavili proti nefunkčnej, demoralizovanej, na brancoch a príslušníkoch Pravého sektora postavenej ukrajinskej armáde.

Avšak znovu uistil, že neposlal jediného vojaka na podporu odporu. Podľa neho, na Ukrajine je teraz asi 14 Čečencov. Jedného z nich zabili a  štyroch zranili pri bitke na letisku.

"Sú to jednoducho dobrovoľníci, ktorí chcú ísť za hlasom svojho srdca. Ak by som ich poslal, povedal by som to priamo. Takže hovorím, ak je to nutné, máme 74.000 dobrovoľníkov pripravených ísť do boja. Ale my ich zadržiavame. V opačnom prípade by  tam nebolo 14, ale 400 a viac čečenských bojovníkov. Vojnu má náš národ v krvi, dodal Ramzan Kadyrov.

Ramzan Kadyrov sa už skôr podieľal na vyjednávaní o prepustení ruských novinárov. Aj vďaka tomu novinárov prepustili.

Išlo o ruských novinárov LifeNews, Olega Sidiakina a Marata Sajčenka, ktorých večer 18. mája zadržala ukrajinská armáda pod Kramatorskom, kde natáčali pre svoju televíziu reportáž. Reportérov ukrajinská armáda obvinila z terorizmu.

zdroj

 

 
 

Klíčová slova: Rusko  | Ukrajina
4061 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan