FOTO: Ukrajinská vláda leteckým bombardováním krvavě zmasakrovala vlastní občany

Autor: odjinud | Publikováno: 3.6.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Minimálně 5 lidí zahynulo při leteckém útoku ukrajinské armády na budovu správy Luhanské lidové republiky, informuje Ria Novosti.

Podle zprávy agentury, v současnou chvíli odnášejí z budovy raněné. Jeden z domobranců tvrdí, že uvnitř je „mnoho raněných a mrtvých“. Po náletu začal v budově silný požár.

V pondělí se objevilo v nebi nad Luhanskem několik bojových letounů, jež zahájily palbu z velkorážních kulometů.

Pokračující vojenská operace na jihovýchodě Ukrajiiny je hrubým porušením mezinárodní humanitární legislativy ze strany Kyjeva. Prohlásil to ombudsman ruského Ministerstva zahraničních věcí Konstantin Dolgov.

Rusko vyzvalo NATO, aby požádala kyjevské úřady o neodkladné zastavení operace na jihovýchodě Ukrajiny. Patřičné prohlášení učinil stálý zástupce Ruska při NATO Alexandr Gruško.

Podle jeho slov počítá Moskva také s tím, že „Aliance konečně odsoudí zločinecké akce radikálních nacionalistů páchané v různých ukrajinských městech“.

Stálý zástupce upozornil rovněž na to, že Severoatlantická aliance podněcuje Kyjev k silovým akcím tím, že mu poskytuje technickou podporu. Gruško je přesvědčen, že to dělá Alianci částečně odpovědnou za zmaření politického procesu.

http://s2.stc.all.kpcdn.net/f/4/image/67/61/806167.jpg

http://s4.stc.all.kpcdn.net/f/12/image/14/81/6888114.jpg

http://ic.pics.livejournal.com/mikle1/17791632/329661/329661_600.jpg

Vyšlo na AC24.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Text, který vystihuje vše: Přátelství s USA jako způsob sebevraždy

Klíčová slova: Ukrajina
2880 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Víte, kde končí Vaše peníze? Čtěte děsivá fakta... Přátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházet

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Babiše zneužívají lidé kolem! V ANO povstal muž kvůli migraci a EUSenátor z továrny: Všichni tu chtějí dělat v kancelářích, rukama nikdo
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan