Putin se prý chystá zveřejnit informace, které od základů změní současné uspořádání světa. Máme podrobnosti

Autor: AC24.cz | Publikováno: 2.6.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Napětí mezi USA a Ruskem zůstává největší od dob Studené války a vypadá to, že silně vyzbrojený Putin už začal mít dost Obamových drobných zlomyslností. Několik analytiků nedávno spekulovalo, že aby Putin Obamu jednou pro vždy vykázal na jeho odpovídající místo, tak je ze své pozice rozhodnut zveřejnit důkazy (např. satelitní snímky), které odhalí teroristický útok 11. září jako práci zevnitř.

Tyhle tzv. „vnitřní práce“ jsou známy spíše jako útoky pod falešnou vlajkou, jelikož byly konkrétně a strategicky zkonstruovány proto, aby oklamaly veřejnost k domněnce o něčem, co není pravda.

Jinými slovy američtí činitelé naplánovali provedení útoku na Ameriku a její lid tak, aby to vypadalo, jako by tuhle hrůzu spáchal nějaký nepřátelský subjekt.

Tohle je jediný případ, kdy Amerika doma projevila zájem o tu skupinu, jíž se to připisuje. Jak už mnozí, a to z obou stran uličky, před tím vysvětlili, Spojené státy v tom měly silné ropné zájmy a panuje domněnka, že měly k útoku pod falešnou vlajkou motiv.

Někteří zadokumentovali i případy, ukazující, že tohle v rámci amerických vojenských kruhů k prosazení vlastních zájmů nebylo nic nového. Když je to tak, potom to vypadá, že zbytek světa začíná už mít dost toho, co s sebou nese prosazování této americké agendy.

V úsilí odhalit vládu takovou, jaká je – vraždící Američany ve snaze vpadnout jinam, a pak pobíjet domorodce kdekoliv, kam přijdou – někteří už hrozili, že odhalí vojenské podrobnosti předvádějící americké ukrutnosti. Poslední spekulace padly na Putina, že prý řekl, že má určité satelitní snímky, které mimo stín jakékoliv pochybnosti odhalují, že Amerika spáchala útok pod falešnou vlajkou.

Představte si, že někdo předvede, že útok z 11. září provedli američtí činitelé – no, to si pak můžete představit i, co by to udělalo. Veškerá věrohodnost a důvěra ve vládu by se rozsypala, propukly by bouře v ulicích a možná by došlo i občanskému povstání.

A když by se to řeklo, tak si představte, jak by Amerika vypadala na světové scéně. Stala by se snadným cílem muslimských extremistů nebo by ji překonala cizí konkurující supervelmoc? I když takovéto scénáře mohou být přehnané, to byste ale viděli, jak by toho mohly jiné síly snadno využít, aby z takovéto situace těžily.

A co si myslíte vy – mohl by Putin mít takovéto důkazy k dispozici? Je tohle důvod, proč byl Obama na Putina v uplynulém měsíci tak měkký – možná ho vydíral? Umožněte nám dovědět se, co si o tom myslíte v komentářích níže.

Náš seriál o 11. září, který vychází v tištěném magazínu Vědomí:

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: mrconservative.com

www.ac24.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Petr Hájek o jedenáctém září a agresi USA proti Srbsku

Čtěte, kdo a proč nechal zabít Kaddáfiího aneb Libye rok poté

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Putin  | terorismus
9693 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Žádat Nebe, aby papeže Františka odstranilo, je více než naléhavou otázkou našeho přežití, a to jak na úrovni občanské, tak církevní; je načase, aby uvolnil místo člověku se zdravým rozumem a katolickou vírouPropuštěný učitel uvedl, jak neziskovky převzaly výuku ve škole. Multikulturalismus a džungle

ePortal.cz

Šéf Pirátů a satanista Ivan Bartoš reaguje na nenávistné komentáře u své fotky před duhovou vlajkou. V rámci satanského rituálu se oženil s hercem Janem CinuNemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně Šojdrová

Eurabia.cz

Islamizovaná Anglie: Napsala, že nemiluje islámské zvyky a tak ji vyhodili od maturity Má Polsko trvat na válečných reparacích od Německa? Hlasujte!

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnosti

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Jak typické pro takzvané „demokraty“! Tomáš Vyoral účtuje s Klusem za to, jak „nechtěl soudit“ NohavicuTrhání Ústavy: Milion chvilek a Minář dostali co proto. I od „svých“
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan