Putin se prý chystá zveřejnit informace, které od základů změní současné uspořádání světa. Máme podrobnosti

Autor: AC24.cz | Publikováno: 2.6.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Napětí mezi USA a Ruskem zůstává největší od dob Studené války a vypadá to, že silně vyzbrojený Putin už začal mít dost Obamových drobných zlomyslností. Několik analytiků nedávno spekulovalo, že aby Putin Obamu jednou pro vždy vykázal na jeho odpovídající místo, tak je ze své pozice rozhodnut zveřejnit důkazy (např. satelitní snímky), které odhalí teroristický útok 11. září jako práci zevnitř.

Tyhle tzv. „vnitřní práce“ jsou známy spíše jako útoky pod falešnou vlajkou, jelikož byly konkrétně a strategicky zkonstruovány proto, aby oklamaly veřejnost k domněnce o něčem, co není pravda.

Jinými slovy američtí činitelé naplánovali provedení útoku na Ameriku a její lid tak, aby to vypadalo, jako by tuhle hrůzu spáchal nějaký nepřátelský subjekt.

Tohle je jediný případ, kdy Amerika doma projevila zájem o tu skupinu, jíž se to připisuje. Jak už mnozí, a to z obou stran uličky, před tím vysvětlili, Spojené státy v tom měly silné ropné zájmy a panuje domněnka, že měly k útoku pod falešnou vlajkou motiv.

Někteří zadokumentovali i případy, ukazující, že tohle v rámci amerických vojenských kruhů k prosazení vlastních zájmů nebylo nic nového. Když je to tak, potom to vypadá, že zbytek světa začíná už mít dost toho, co s sebou nese prosazování této americké agendy.

V úsilí odhalit vládu takovou, jaká je – vraždící Američany ve snaze vpadnout jinam, a pak pobíjet domorodce kdekoliv, kam přijdou – někteří už hrozili, že odhalí vojenské podrobnosti předvádějící americké ukrutnosti. Poslední spekulace padly na Putina, že prý řekl, že má určité satelitní snímky, které mimo stín jakékoliv pochybnosti odhalují, že Amerika spáchala útok pod falešnou vlajkou.

Představte si, že někdo předvede, že útok z 11. září provedli američtí činitelé – no, to si pak můžete představit i, co by to udělalo. Veškerá věrohodnost a důvěra ve vládu by se rozsypala, propukly by bouře v ulicích a možná by došlo i občanskému povstání.

A když by se to řeklo, tak si představte, jak by Amerika vypadala na světové scéně. Stala by se snadným cílem muslimských extremistů nebo by ji překonala cizí konkurující supervelmoc? I když takovéto scénáře mohou být přehnané, to byste ale viděli, jak by toho mohly jiné síly snadno využít, aby z takovéto situace těžily.

A co si myslíte vy – mohl by Putin mít takovéto důkazy k dispozici? Je tohle důvod, proč byl Obama na Putina v uplynulém měsíci tak měkký – možná ho vydíral? Umožněte nám dovědět se, co si o tom myslíte v komentářích níže.

Náš seriál o 11. září, který vychází v tištěném magazínu Vědomí:

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: mrconservative.com

www.ac24.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Petr Hájek o jedenáctém září a agresi USA proti Srbsku

Čtěte, kdo a proč nechal zabít Kaddáfiího aneb Libye rok poté

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Putin  | terorismus
9524 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Profesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativuStal se zázrak. Česká televize vyslyšela dlouholeté volání českých lidí...

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházetAndreji Babišovi, Janu Hamáčkovi a všem jejich kolegům z ANO a ČSSD snad nezáleží na osudu našeho krajana ve Francii?

ePortal.cz

Blbost, ale za prachy proč neV České republice řádí sňatkový podvodník, který se představuje jako Tomáš Pěstčínský. Policie je bezradná

Eurabia.cz

Dítě řeklo matce, že by ji neváhalo zavraždit kvůli poslušnosti k islámu a MohamedoviČernoch tvrdil, že ho zmlátili bělští stoupenci Trumpa. Teď se ukázalo, že lhal ve všem ...

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zařízení USA, které vás slyší... Marian Kechlibar o zákoutích kauzy Huawei. Padni komu padniSpisovatel odhaluje, jak žili Romové s ostatní společností, než vzniklo sídliště Chanov. Osobní zážitky
Aktuálně nejčtenější
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan