Nová Osvětim, pekelné ohně a desítky ohořelých těl. Tato zvěrstva nechávají západní politiky v klidu (Pozor, drastické fotografie 18+)

Autor: Redakce | Publikováno: 5.5.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

V pátek večer jsme byli nejstrašnější a nejtragičtější události, kterou Ukrajina od dob začátku "Majdanu" zažila. Nacističní přívrženci současné nelegitimní kyjevské vlády nahnali profederalizační protestující do budovy Domu odborů v jihoukrajinské Oděse a budouvu s pomocí zápalných lahví zapálili. Hasiči na místo dorazili pozdě. 46 lidí uhořelo, udusilo se kouřem, anebo se zabilo skokem z okna ve snaze utéct před plameny...

"Požár v Domě odborů na oděském náměstí Kulikovo pole se v pátek večer stal tragickým finálem nepokojů, které svojí intenzitou připomínaly události v Kyjevě před dvěma měsíci. Nepovolený pouliční průvod zorganizovaný členy ozbrojených nacionalistických uskupení a místních fotbalových „ultras“ se pod hesly „jednotné Ukrajiny“ vrhl do střetu s přívrženci federalizace země, kteří rozbili stanový tábor na náměstí Kulikovo pole. V souladu s novou ukrajinskou revoluční tradicí byly při střetu použity basebalové pálky, molotovovy koktejly a kameny. Milice se pokoušela soupeřící strany oddělit, avšak konala pasivně a nerozhodně. Nakonec radikální nacionalisté z tzv. Pravého sektoru stanový tábor podpálili a poté to samé provedli i s Domem odborů, kde se ukryli aktivisté, kteří nesouhlasí s politikou nynějšího ukrajinského režimu. Několik lidí uhořelo zaživa a další se otrávili kouřem. Aby se zachránili před ohněm, vyskakovali někteří lidé z oken. Podle svědectví očitých svědků, hasiči na místo dorazili až za půl hodiny poté, co požár vznikl. Moskva, v souladu s prohlášením MZV RF, považuje tragédii v Oděse za projev zločinné nezodpovědnosti kyjevského režimu, který „trpí stále drzejší radikální nacionalisty, kteří organizují kampaň fyzického teroru proti přívržencům federalizace a reálným ústavním změnám v ukrajinské společnosti“," napsal k události Hlas Ruska.

Poslanec ruské Státní dumy Leonid Sluckij tuto ohavnost přirovnal ke zločinům německých nacistů. "Je to nová Osvětim," prohlásil.

A co západní politici? Mlčí. A pokračují v dosavadní podpoře kyjevských samozvaných vládců. "Zločinci jsou ti, co považují kyjevskou juntu za legitimní," prohlásil tiskový mluvčí prezidenta Ruské federace Dmitrij Peskov.

 

 

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Ukrajina
4515 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan