Šéf EU Herman van Rompuy chtěl jet do Ruska pro informace z první ruky. Jeho vlastní lidé ho tam nepustili s tímto šíleným zdůvodněním

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 18.4.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Takzvaný prezident EU Herman van Rompuy se chtěl vypravit do Ruska, aby tam zjistil informace o aktuálním dění z první ruky a nemusel tak být odkázán na to, co mu předloží na papíru jeho vlastní lidé. Evropská unie ho tam však nepustila a zřejmě čekala, že vše utichne...jenže ruské ministerstvo zahraničních věcí vše zveřejnilo a zprostředkovalo zdůvodnění Bruselu:

Hermana Van Rompuy nepustili do Moskvy

Předsedu Rady Evropy Hermana Van Rompuy nepustila do Moskvy Evropská unie, oznámila tisková služba MZV RF.

Podle informace zahraničněpolitického rezortu si chtěl Rompuy z první ruky dovědět o pozici Ruska v otázce situace na Ukrajině.

„Předsedu Rady Evropy však do Moskvy nepustili. Přičemž nepustili ho vlastní lidé. Prý nač tu pravdu potřebuje, když je beztak o všem rozhodnuto“, praví se v zprávě zahraničněpolitického rezortu.

„Teď se objevil další restrikční seznam – osob, jimž nejsou dovoleny cesty z EU do Ruska. Z ironie osudu je první na tomto seznamu sám předseda EU“, uzavírá MZV.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

KAM DÁL:

VIDEO Chcete vědět, co se skutečně od začátku dělo na Ukrajině? Pak musíte vidět výpověď tohoto muže

Šéf významné ruské tiskové agentury vyjmenoval největší západní širitele mediální propagandy

Vítejte na evropském Titanicu, bratři Ukrajinci! Máme zajímavé srovnání možného vývoje na Ukrajině se Srbskem. Dopadne Janukovyč jako Milošević?

 

 

Klíčová slova: EU  | Rusko  | Ukrajina
4502 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Kateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan