Amerika tvrdě kritizuje Moskvu za údajnou přítomnost ruských agentů na Ukrajině, přitom udělala tuhle prasárnu

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 15.4.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Bílý dům potvrdil zvěsti o návštěvě šéfa CIA v Kyjevě

Ředitel CIA John Brennan navštívil Kyjev o minulém víkendu, potvrdili v administrativě prezidenta USA. Předtím se objevila podobná informace v řadě masmédií s odvoláním na prameny blízké ukrajinským silovým strukturám.

Ve Státní dumě RF jsou toho názoru, že USA jsou pravděpodobně znepokojeny nestabilitou nových ukrajinských úřadů, a právě v tomto kontextu je třeba hodnotit návštěvu šéfa CIA v Kyjevě.

Ministr zahraničí Ruska Sergej Lavrov dříve prohlásil, že Washington neposkytl zatím Moskvě srozumitelná vysvětlení informace o mimořádné návštěvě ředitele CIA Johna Brennana v Kyjevě.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

ČTĚTE TAKÉ:

Šéf významné ruské tiskové agentury vyjmenoval největší západní širitele mediální propagandy

Vítejte na evropském Titanicu, bratři Ukrajinci! Máme zajímavé srovnání možného vývoje na Ukrajině se Srbskem. Dopadne Janukovyč jako Milošević?

Silné Rusko je zárukou světového míru, nechceme fašismus. Toto a mnohem víc znělo Václavákem. Podívejte se

Konec propagandy a lží. Bez cenzury čtěte projev prezidenta Vladimira Putina po vrácení Krymu do ruské náruče

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Ukrajina
4750 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan