Třeba si zase chtěly strkat zmrzlá kuřata do vagíny, tak dostaly bičem po zadku. Publicista glosuje příběh z olympiády a vyvrací ekonomické nesmysly o Rusku

Autor: Petr Sedláček | Publikováno: 25.2.2014 | Rubrika: Názor
Ilustrace

Lehké ženštiny z Pussy Riot dostaly na olympiádě v Soči na zadek bičem a pražská kavárna a eurosvazáci z České televize jsou z toho opět „auf“.

Dostaly za to, že zase „protestovaly“ proti něčemu – tentokráte nebylo patrné proti čemu, protože příslušníci pořádkových jednotek byli rychlí a nepřipustili, aby začaly tyto nositelky eurodemokracie například veřejně souložit, či si do vagín strkat zmrzlou drůbež. Celý zákrok se dá označit spíše za výchovný, než za přílišně tvrdý. Holt co zanedbali ve výchově rodiče těchto děvčat, musí potom někdo napravit.

Jinak zkuste udělat ve Staronové Synagoze to, co udělaly Pussy Riot v Katedrále Krista Spasitele. Nevím, jak to potom bude nazývat Karol Sidon a osádka tohoto stavení, rovněž nevím, co se vám potom stane, ale garantuji vám, že se z toho nevykecáte tím, že to bylo jenom protestní vystoupení.

Když mi nějaký čtenář iDnes a podobných informačních kanálů začne vyčítat (zcela zbytečně, protože nejsem rusofil), že Rusko je fujtajbl zemí, tak mu jenom sdělím, že je tam zavedena rovná daň z příjmů fyzických osob ve výši astronomických 13%, jejich hospodářství je ve velice dobré kondici (viz: ZDE), vládě věří cca 85% lidí, komunisté jsou v hluboké opozici a Rusko se jako takové nesnaží co půl roku, na rozdíl od "demokratů" z USA někde po světě rozpoutat válku, protože potřebují zamaskovat náraz na dluhový útes a spolu s bankrotářskou EU a Mezinárodním měnovým fondem vykrást v rámci „demokratizačních procesů“ nějakou zemi.

Celý text vyšel v ParlamentníchListech.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Světoví umělci sepisují petici... Drzé šlapky z Pussy Riot si ale zaslouží pouze tvrdou basu

Pussy Riot v Rusku zavádí nové "tradice". Čtěte o orgiích a zvěrstvech jejích příznivců...

Kardinál Duka: Chování Pussy Riot připomíná Stalinovo zničení chrámu

Klíčová slova: Rusko  | Pussy Riot
3467 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan