Rakouský europoslanec navrhuje Nobelovu cenu míru pro největšího zločince a teroristu na Balkánu! Češi protestují a chtějí tomu zabránit

Autor: odjinud | Publikováno: 7.2.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Protestuji! Thaci na Nobelovku za mír?

Carla del Ponteová, bývalá předsedkyně soudního tribunálu v Haagu, označila Hashima Thaciho, současného prezidenta tzv. Republiky Kosovo, za kriminálníka, který byl jedním z těch, kteří za války obchodovali s lidmi a lidskými orgány.

Pro kolegu Johánka nikoliv z Nepomuku, ale z Rakouska (předsedu frakce socialistů a demokratů v Evropském parlamentu Hannese Swobodu), to nic neznamená. Zřejmě proto navrhuje Thaciho zařadit mezi kandidáty na Nobelovu cenu míru. Chápu, že z Rakouska je na Balkán velmi daleko, ale tohle snad ne! Pro příště doporučuji svému rakouskému kolegovi, aby se alespoň trochu informoval, než někoho na takto významné ocenění navrhne.

Připomínám pro české občany, že v roce 1905 byla první nositelkou Nobelovy ceny míru Bertha Suttnerová-Kinská, rodačka z Prahy. V pražském paláci Kinských byla u příležitosti stého výročí udělení této ceny odhalena Suttnerové pamětní deska. Měl jsem tu čest být u toho.

Jaromír KOHLÍČEK, poslanec Evropského parlamentu (KSČM)

(Vyšlo na FB pana europoslance a v Haló novinách)

Pozn.red.: Proti této iniciativě vedoucího frakce Socialistů se postavili čeští členové této frakce na přímou intervenci poslance českého parlamentu Jaroslava Foldyny, který na to upozornil europoslance Richarda Falbra. Ten neotálel a okamžitě se proti tomu ohradil.

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo a proč stáhl tajný zatykač na jednoho z největších teroristů na Balkánu?

Světoznámý režisér chystá film o obchodu s lidskými orgány na Kosovu. A albánská zvířata už otvírají hubu

Důležitý svědek promluvil: Kosovští albánci vyřezávali živým srbským zajatcům srdce z těla

Před tribunál v Haagu patří Bill Clinton, Madeleine Albrightová a další. Jinak jde o výsměch spravedlnosti

Klíčová slova: Kosovo
2241 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Kateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan