Amerika živí separatismus a pracuje na vytvoření nového státu v Evropě s loutkovou vládou v čele. Víme, co za tím stojí

Autor: odjinud | Publikováno: 27.1.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Zakarpatská Ukrajina se může osamostatnit na Kyjevu. Nový stát by kontroloval tranzit plynu do Evropy. Za separatistickým projektem mají být Spojené státy

USA mohou vytvořit nový stát na hranici Ukrajiny s Maďarskem, aby získaly kontrolu nad nemalou částí dodávek ruského plynu do Evropy. Píše o tom na stránkách portálu „Nový region“ veterán ukrajinské rozvědky plukovník Sergej Razumovsky.

Politickou nezávislost na Kyjevu by měla získat Zakarpatská oblast Ukrajiny, jako úzké hrdlo, kterým plynovody s ruským plynem procházejí. Dodavatelem plynu do Evropy, spadajícím pod kontrolu USA, má prý být „rumunská“ společnost SC Evergreen Robusiness.

V čele loutkové vlády Zakarpatské Ukrajiny by měl být Viktor Baloha, rodák z Mukačeva, který v minulosti byl rovněž šéfem prezidentské kanceláře Viktora Juščenka. Právě zde je třeba poznamenat, že zprávy o možném vyprovokování odštěpeneckého hnutí – tehdy také včetně oblasti Lvova, který byl v minulosti součástí Polska a Ukrajině připadl jako důsledek paktu Ribbentrop–Molotov - a možnosti ovládnout tranzitní toky plynu se objevily již v průběhu prezidentury Juščenka.

Vyvolat separatistické tendence a zorganizovat provolání žádající nezávislost by neměl být větší problém, také s ohledem na diasporu Ukrajinců žijících v zahraničí. Kyjev by prý potom nebyl schopný vojenského zásahu a potlačení separatismu. A to by byl i další důsledek této operace – Ukrajina by se stala bezvýznamným státem, ve kterém by bylo jedno, jestli prezidentem bude Janukovyč, Kličko … nebo pes z ulice, říká Razumovsky.

Pro Čechy jde o informace zajímavé, vždyť Zakarpatsko bylo v minulosti „součástí“ bývalého Československa, jakkoli se mohou zdát „divoké“. Budoucí rozpad Ukrajiny ovšem svého času předpovídal i již zemřelý Jiří Dienstbier.

Vyšlo na portálu VašeVěc.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Rozvracení suverenity a demokracie, koordinace krvavých protestů a další odpornosti. Vše je pod kontrolou USA a EU

Ukrajinští "mírumilovní" demonstranti upalují policisty. Podívejte se, co podporuje Evropská unie a USA. A pozor na zvracení!

Schwarzenberg promyšleně rozvrací svět a podněcuje nenávist! Foldyna se rozčílil kvůli Ukrajině

Vůdce ukrajinské „demokratické“ opozice vyzval k zavraždění prezidenta Janukovyče, píše publicista

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Ukrajina
5455 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan