Významná evropská politička: Všichni Rusku vděčíme, že jsme se vyhnuli velkému zklamání. EU musí být zničena

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 16.1.2014 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Návrat k samostatným evropským národům, nutnost skoncovat se závislostí na USA a triumfální návrat Ruska na arénu světové politiky. V exkluzivním interview pro Hlas Ruska komentovala prezidentka francouzské Národní fronty Marine Le Penová nejdůležitější události poslední doby.

H.R.:Dříve jste kritizovala postoj vlády Hollanda a Sarkozyho v syrské otázce, vytýkala jste jim podporu islámských fundamentalistů, říkala jste, že je to „ morální a historická chyba.“ Můžete komentovat tato slova? Jakou úlohu hraje podle vás Rusko v nynější situaci?

Marine Le Penová: Prostě vidím, že jsem měla pravdu! Každému je dnes jasné, že povstalci, které představovali jako „obránce“ demokracie, patří většinou do oddílů al-Káidy. Zbraně, které „se objevily“ v Mali, to je to, co jsme dodávali Libyi! Je jasné, že účast a moudrost Ruska, které se skvěle vrátilo na politickou arénu a přispělo k vyhnutí se vojenskému zásahu, má být zhodnocena pozitivně. Myslím, že díky Rusku jsme se vyhnuli dalšímu zklamání.

H.R.:Evropa často obviňuje Rusko z nedodržování lidských práv. Francie je ale na tomto seznamu o něco výš než Turecko…

M.P.: Nemusela jsem čekat na prohlášení Výboru pro lidská práva, abych pochopila, že francouzská demokracie není zdaleka ideální. Zejména ve sféře svobody projevu. Je také pravda, že Francie byla za to odsuzována častěji než Rusko. Obě naše země mají bojovat za dosažení svobody projevu, protože jeto jedna z nejdůležitějších složek demokracie. Myslím, že zneužívání svobody projevu je lepší než zneužívání cenzury. Bez ohledu na cenu. Je to přece cena demokracie. Mám za to, že to platí pro všechny státy.

H.R.:Proč si myslíte, že Spojená Evropa je jakousi anomálií? A že její rozpad nezpůsobí chaos?

M.P:Mluvila jsem o čtyřech velkých reformách potřebných pro EU: vrátit každému národu suverenitu v zákonodárství, aby národní zákony byly výš než evropské. Je třeba vrátit národům ekonomickou svobodu s možností „ekonomického vlastenectví“ a rovněž ekonomické obrany na svých hranicích. Máme znovu získat územní celistvost, tedy absolutní kontrolu nad národními hranicemi, znovu získat svobodu peněžního systému, tedy návrat k národnímu peněžnímu sytému. Poněvadž jsem naprosto přesvědčena, že EU na to nikdy nepřistoupí, dospívám k závěru, že jediným východiskem je nechat ji na pokoj a počkat, až zničí sebe sama.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

KAM DÁL:

Ještě větší průšvih, než se myslelo: Uniklo tajné znění obchodní dohody EU - USA. Zavládlo zděšení, korporace budou diktovat zákony!

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny, dokonce i na soukromých zahradách

Nad Evropskou unií se stahují mračna. Z Brusele chodí jen idiotské direktivy

Klíčová slova: EU  | Rusko
2840 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníkuTahle směska okoukaných vykopávek a beznadějných eurohujerů chce, abyste je volili...

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zastřelí se Jiří Drahoš? Profesor a Zemanův soupeř šokoval jako nikdyTo mě trápí, lomil v ČT rukama předseda ODS Fiala. Jde o konflikt Babiše, Zemana a Petříčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan