Zeman sundal dědka Schwarzenberga ze vzduchu. Dluhoslav Sobotka mu předplatil nové letenky. Co na to voliči ČSSD?

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 13.12.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Proč asi vznikla tato fotomontáž?

„Držte dědka ve vzduchu“, bylo okřídlené rčení na Ministerstvu zahraničních věcí, když podřízení chtěli mít klid. Zeman jim ho zařídil a nám ušetřil hezkých pár miliónů.

Nejde samozřejmě jen o peníze, ale také o politické škody České republice, které za utrácení našich daní Schwarzenberg v cizině páchal. Navíc si udělal ze státu cestovní kancelář pro obhospodařování svých rodových zájmů. Nebudu to dále rozvíjet, psal jsem o tom podrobně už v červnovém článku: „Zeman sundal dědka ze vzduchu“.

TOP 09 jsem vždycky podezíral, že se po volbách klidně spaktují i se socialisty (Kalousek to uměl i s komunisty). Dobře věděli, že sice dosáhli svého (církevní „restituce“), ale že „za záluhy“ půjdou po volbách od válu. Teď zachraňují místa ve Sněmovně jak se dá.

Schwarzenberg byl zvolen předsedou zahraničního výboru Sněmovny. Nechápu to. Absolutně! Babiš se vždycky proti politikům TOP 09 vymezoval až nepřátelským způsobem. Ale že si B. Sobotka, který bude mít problém prosadit svého kandidáta Zaorálka na místo ministra zahraničních věcí, nechá vrátit do zahraniční agendy parlamentu právě Schwarzenberga, tak to je stejná krátkozrakost, jaké se dopustil svého času prezident Klaus, když nezabránil jmenování tohoto škůdce ministrem zahraničních věcí minulých vlád. Určitě toho mnohokrát litoval.

Ne, že by mi ODS bylo až tak líto, ale je vidět, že ČSSD nechává TOP 09 v opozici jakési výsadní postavení. Sobotka už zapomněl, jak je válcovala předchozí koalice včele s TOP 09? Je tak neprozíravý? Lidé, co volili socialisty, si určitě Schwarzenberga s Kalouskem ve funkcích nepřáli. A já se jim nedivím.

Naše zahraniční politika tak bude mít o jednu žábu na prameni víc. Nepochybuji, že Schwarzenberg své nové funkce v nákladově benevolentní Sněmovně okamžitě zneužije k zahraničním cestám, kde sice bude kvůli vlastním zájmům, ale vždy jen tak mimochodem poškodí Českou republiku (viz Dukovany, Areva, Ázerbájdžán, Sudety, Rusko, Čína...).

Proč to Sobotka dopustil? Jen Zemanovi natruc?

EUportal.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Foldyna o velkém výsměchu: Schwarzenberga zvolili předsedou výboru, kterým jako ministr pohrdal

Jediný hlas rozumu a odvahy ve dvousetčlenné sněmovně: Poslanec rázně vystoupil a řekl, proč Schwarzenberg morálně selhal

Co všechno může přinést dostavba Temelína. Českým lidem dá při budování práci jen jeden uchazeč. A tím je...

Karel Schwarzenberg píše hlavnímu teroristovi a obchodníkovi s lidskými orgány z Kosova: "Přijměte výraz mé nejhlubší úcty"

Klíčová slova: Schwarzenberg  | ČSSD
2617 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan