Dlouhodobá, promyšlená propaganda v médiích i politice. Cesta ke svobodě a tradičním hodnotám však existuje. Možná se budete divit...

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 29.11.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Srbové chtějí do unie s Ruskem více, než členství v EU

Srbové chtějí do unie s Ruskem více, než členství v EU

 
© Koláž: Hlas Ruska

 

Rusko je mnohem žádoucí zahraničněpolitický partner pro Srbsko, než Evropská unie.

Podle sociologického průzkumu, který provedl časopis Nové srbské politické myšlení, unii s Ruskem podpořilo 67,5 procent respondentů. Proti bylo 18,2 procent. Současně vstup do Evropské unie podpořilo 53,7 dotázaných občanů Srbska, proti byla více jak třetina.

Výzkum ukázal, že vstup Srbka do NATO nepodporuje více jak 70 procent Srbů. Nejpopulárnějším zahraničním politikem je podle respondentů ruský prezident Vladimir Putin.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

Dodatek redakce: Vztah Srbska k Evropské unii a Rusku dlouhodobě sledujeme a dobře víme, že Srbové čelí promyšlené, souvislé a rozsáhlé propagandě, která jim má vnutit falešnou představu, že jediným východiskem ze současné vleklé a těžké ekonomické krize může Srbskou vyvést jedině členství v EU. My Češi, jako téměř desetiletí členové unie ale víme, že to není pravda. Právě naopak. EU by Srbům zemi jedině vyplenila, svázala direktivami, nařízeními a nesmyslnými směrnicemi. Svět nestojí na místě, ale pomalu se vrací do zavedených a spravedlivých kolejí. A ty koleje vedou směrem k Rusku a prezidentu Vladimiru Putinovi. Je to cesta návratu k tradičním civilizačním hodnotám, cesta návratu ke svobodě. Může se to někomu nelíbit, toť ale vše.

KAM DÁL:

Ruští vědci rozebírají, proč Evropská unie tak drze vydírá Srbsko kvůli Kosovu

Zrazené Srbsko

Srbská vláda prodala Kosovo. Ani bombardování NATO prý nezpůsobilo takové škody

Rusko je nejvýraznějším zastáncem Srbska. A my jsme pořád zavrtaní v EU...

 

Klíčová slova: EU  | Rusko  | Srbsko
2670 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan