Zapomněli jsme snad na "hnědá a rudá prasata" a další svinstvo?! Aneb upalování pravdoláskařů na náměstích a nekonečné útoky na Zemana

Autor: RP | Publikováno: 26.10.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Čím dál otevřenější a vulgárnější útoky na prezidenta Miloše Zemana se stupňují. Co s tím uděláme? Necháme si od těch zoufalců kálet na hlavu? Necháme si kálet na svobodu? Necháme si kálet na demokraticky, většinou voličů naší země zvoleného prezidenta?

„Chceme přímou volbu prezidenta! Lid si to žádá!!“ Pamatujete, jak křičeli? Ti různí pravdoláskařští pseudointelektuálové, komentátoři a média. Ano, dnes můžeme říct: díky Bohu za ni! Oni si totiž tenkrát mysleli, že budou umět národ zblbnout, zmanipulovat, zhypnotizovat a dosáhnou zvolení jednoho ze svých řad, jako třeba právě protičeského Schwarzenberga.

Jak ovšem tenkrát v sobotu 26. ledna odpoledne běžely minuty, úsměvy na rtech jich začaly mrznout. Dobře tenkrát věděli, že už definitivně prohráli, dobře věděli, že tenkrát 26. ledna podruhé zemřel Václav Havel se svojí nepolitickou, fašisticko-zelenou, pseudoelitářskou a vlastizrádnou politikou.

Zprvu jsem čekal, že se ve zpravodajství začnou upalovat informace, jak se tito nepřátelé demokracie a svobody jeden po druhém ze zoufalství upalují na českých náměstích. Asi ale nesehnali benzín. Ale ne, nemůžeme se jim divit, že se nechtějí vzdát. Kdo by také chtěl? Čert se nevzdává. Ale co je moc, to je moc.

V prezidentské kampani to začalo urážkami typu o „noblesním knížeti a nevzdělaném plebsu“ (z úst režiséra Menzela) nebo o „hnědých a rudých prasatech, která táhnou lháře a demagoga na Hrad“ (z úst režiséra Hřebejka). Mediální tažení proti Zemanovi trvá prakticky celou dobu od chvíle, kdy ohlásil kandidaturu, trvalo během i po vyhlášení výsledků voleb a trvá od chvíle, kde usedl do prezidentského křesla. A bude pokračovat. Jako třeba tím vztyčeným prostředníčkem rádobyumělce Černého nebo teď posledně trapným bojkotem několika rektorů a kampaní proti „drzému“ prezidentovi, který si dovolil dva z nich nepozvat na Hrad (jako by to byla prezidentova povinnosti nebo co).

Vyhráli jsme nad nimi už mnoho bitev, ale válka pokračuje. Další příležitost máme ještě dnes, druhý den předčasných voleb. Pokud tak již někteří z vás neučili, dejme hlas stranám, kteří tím výše zmíněným pravdoláskařským svinstvem nejsou ušpiněny. Mezi takové subjekty patří Strana práv občanů – ZEMANOVCI, volební blok Hlavu vzhůru!, Komunistická strana Čech a Moravy anebo Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury.

Dokažme jim, že jsme hrdý, svobodomyslný národ, který se nebojí ničeho a bude bojovat, kdykoli je to potřeba!

ČTĚTE TAKÉ:

Doporučení koho volit ve sněmovních volbách

Všechny nás čeká tuhý boj s mocným nepřítelem. Garantem proti jeho návratu jsou Zemanovci!

Levicoví voliči, pozorně čtěte! Šéf Úřadu vlády a lídr ZEMANOVCŮ vypráví o podílu Bohuslava Sobotky na privatizaci OKD

Klíčová slova: KSČM  | Pravdoláska  | Zeman  | SPOZ
4135 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Stav Katolické církve v Německu je katastrofální. Papež František varoval před tím, že se odtrhne od Říma. Došlo k otevřené revoltěPašeráci bez hranic opět sbírají u břehů Libye Afričany prchající před Asadem ze Sýrie. Nebo jak je to teď správně?

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Júlinka má potřebu se neustále umývat: znásilnil ji imigrant!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářDo Maďarska už ne! Zjistili jsme, co se v ČR stane s uprchlíky, kteří „utečou“ Orbánovi
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan