Doporučení koho volit ve sněmovních volbách

Autor: Redakce | Publikováno: 21.10.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

EUserver.cz je internetový časopis, který podporuje racionální debatu mezi vlasteneckou levicí a pravicí o národním zájmu a hledání shody při hájení národní suverenity České republiky. Proto doporučuje ve volbách volit subjekty, které nejlépe hájí národní suverenitu a národní zájmy.
 
Pokud jde o levicové spektrum, tak zde žádná strana dostatečně nevystupuje dostatečně na obranu národních zájmů a národní suverenity.
 
Asi nejvíce přijatelná je Strana práv občanů – Zemanovci, která zdaleka není tak euroservilní a eurohujerská jako vlastizrádná ČSSD. SPOZ dobře vnímá snahu hledat trhy mimo Evropskou unii v Rusku, Číně, obecně v zemích typu BRICS a společně s prezidentem Milošem Zemanem, i když ten mylně podporuje evropský federalismus. Tedy nejmenším zlem je asi SPOZ, kterou s velkými výhradami doporučujeme volit.
 
Případně lze zvažovat i volbu KSČM, i když v ní je silné eurohujerské křídlo kolem Jiřího Dolejše a i další politici z KSČM přestávají hájit vlastenectví. Je škoda, že tato kdysi vlastenecká strana myšlenky národní nezávislosti, ze které bojovala řada komunistických odbojářů v druhé světové válce, pomalu opouští.
 
Pořád je to ale lepší volba než naprosto jasně vlastizrádná ČSSD, která chce, abychom byli kolonií Bruselu či Berlína. Žádný sociálně cítící člověk, který je hrdým Čechem, nemůže volit ČSSD, která slouží nadvládě cizinců a cizího kapitálu či Zdeňku Bakalovi, jak ukázala při privatizaci OKD. V čele zrádců naší republiky stojí Bohuslav Sobotka a Lubomír Zaorálek.
 
Je obrovská škoda, že zde neexistuje levicová vlastenecká strana, protože by zde určitě voliče našla. Mnoho občanů ekonomicky levicových je současně národoveckých a odmítají poklonkování před EU, Německem či USA. Doufejme, že zde nějaká národně levicová strana vznikne.
 
Velkou neznámou z hlediska pravicovosti či levicovosti je hnutí Úsvit Tomio Okamury. Ale zdá se, že Úsvit přímé demokracie národní zájmy a suverenitu hájit chce, proto je možné zvažovat i volbu Okamurova Úsvitu.  
 
Na pravici máme jasně vlastizrádnou TOP 09, která podporuje, aby ČR byla provincií Německé evropské říše, Babišovi jde jenom o jeho dotace z Bruselu, čili proti EU nepůjde.
 
ODS svou podporou Lisabonské smlouvy a přijetí eura dávno prokázala, že již není vlasteneckou stranou, kterou založil Václav Klaus. Nyní se již příliš neliší od TOP 09, kdy Petr Nečas přijal patrona sudeťáků, bavorského premiéra Horsta Seehofera a omlouval se sudeťákům. TOP 09 i ODS podporují přijetí eura, i když v jiných termínech. Pro Čecha jsou nevolitelné.
 
Proto doporučujeme pravicovým čtenářům EUserveru volit pravicový blok Hlavu vzhůru!, který podporuje nezávislost České republiky na EU a má podporu i Václava Klause.
 
Při vědomí rozdílných názorů mezi levicí a pravicí byli Václav Klaus a Miloš Zeman politiky, kteří se dokázali shodnout na nutném minimu společných zájmů ČR. Oba například podporují export mimo Evropu a standardní vztahy s Ruskem nebo Čínou. Oba mají výhrady k EU, i když Klaus mnohem větší, a ani jeden se nechce omlouvat sudetským Němcům.
 
Jelikož EUserver.cz podporuje spolupráci vlastenecké levice i pravice ve věcech národního zájmu a národní suverenity, doporučuje svým čtenářům volit levicové SPOZ, či pravicový blok Hlavu vzhůru! Středovým voličům Úsvit Tomio Okamury.

Klíčová slova: Klaus  | vlastenectví  | KSČM  | suverenita  | Zeman  | ČSSD  | SPOZ  | TOP 09
3660 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažou

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBT

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářPředsudečná nenávist naplněna. Státní orgány by měly konat. Jaroslav Bašta ukazuje na redaktora Moláčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan