Sudeťáci zase sprostě lžou! Z naší země ale nedostanou ani tisícinu milimetru, ať táhnou k čertu!

Autor: Politický inkvizitor | Publikováno: 26.9.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Další sprostá sudetoněmecká lež letí světem. Rakouští pohrobci Hitlera (Sudetoněmecké krajanské sdružení v Rakousku - SLÖ) popírají, že po mnichovské dohodě bylo z českého pohraničí vyhnáno čtvrt milionu Čechů. Prý to byli bývalí úředníci, kteří „přesídlili zpět do svých oblastí“, neboť již „pozbyli své správní povinnosti“.

Takže rakouští „sudeťáci“ tady popírají historii, tvrdí, že 250 000 Čechů odešlo dobrovolně, protože to byli všichni úředníci. Kde jsou drsná odsuzující prohlášení českých politiků? Co na to říká premiér? A co na to především říká jejich „český“ kamarádíček Karel Schwarzenberg, který si nově hraje na Jamese Bonda?! Ať se Jeho knížecí Jasnost vyjádří!

Jak dlouho budeme tolerovat lži potomků vrahů našich pradědů a prababiček? Jak dlouho budeme mlčet? Tohle jsou věci, které je bezpodmínečně nutné zanést do učebnic dějepisu. K tomuto je třeba točit vzdělávací dokumenty do škol. Takové projekty má vláda dotovat. Dlouho už totiž mezi námi bohužel nebudou ti, kteří dobu vražedného řádění hitlerovců zažili na vlastní kůži, aby mohli mluvit a vyvracet každý lživý německý výkřik.

Jistě, ne všichni Němci jsou špatní, to v žádném případě. Ale stejně tak platí staré heslo českých vlastenců, že Němci jsou odvěkým nepřítelem našeho národa. Nevyřeší to tichý nesouhlas a nevyřeší to ani šovinismus. Vyřeší to poctivé a pravdivé vzdělávání a neustále zdvižený varovný prst.

A proč, že tolik rakouští (němečtí) sudeťáci křičí? Nelíbí se jim chystaný záměr vybudovat v Plzni památník oněm 250 tisícům Čechů, kteří museli na podzim 1938 opustit své domovy v pohraničí před rozpínavými Germány. Oni tvrdí, že se Mnichovskou dohodou jen napravila chybu a že tvrzení o vyhánění Čechů jsou prý jen politické legendy. Slušný komentář je nemožný. Opravdu. Sudeťáci, za naší země nedostanete ani tisícinu milimetru, táhněte už provždycky k čertu!

KAM DÁL:

Rozkol Čechů - největší současný sudetský zločin

Ty německý kolaborante, vynadali politici Schwarzenbergovi

Senátor Doubrava: Ať německý prezident mlčí a neútočí na Zemana. Nejsme už Protektorát Čechy a Morava

Sadističtí Češi vraždili Němce, vysílá podvratná ČT. Vojenský historik: Platí to Němci

Lživý a propagandistický Habermannův mlýn dělá ze všech Čechů nelítostné bestie a přepisuje historii. Tady jsou fakta

Zhovadilý "novinář" Luboš Palata se drze naváží do prezidenta Zemana i bojovníků za svobodu. A odbojář mu odpovídá...

Klíčová slova: Německo  | nacismus
3348 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Víte, kde končí Vaše peníze? Čtěte děsivá fakta... Přátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházet

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Babiše zneužívají lidé kolem! V ANO povstal muž kvůli migraci a EUSenátor z továrny: Všichni tu chtějí dělat v kancelářích, rukama nikdo
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan