Američané děkují Putinovi, že zastavil válečného štváče Obamu. "Smekám klobouk, zachránil jste tisíce nevinných lidí"

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 15.9.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Řadoví Američané jsou pro Putinův plán urovnání konfliktu v Sýrii

Po článku Vladimíra Putina v listu The New York Times se vztah 80% Američanů k Rusku zlepšil. Obyvatelé USA podpořili ruského prezidenta v jeho snaze o mírové řešení syrského konfliktu. Usuzovat o tom můžeme na základě komentářů internetových uživatelů, které zanechali v sociálních sítích.

Článek Vladimíra Putina, který publikoval list The New York Times, byl v USA široce diskutován. Soudě podle komentářů v sociálních sítích, většina amerických uživatelů, přibližně 80%, podporuje ruskou pozici ohledně účasti USA v syrském konfliktu. Navíc, vztah mnohých Američanů k Rusku se zlepšil. Komentáře se většinou opakují. Zde jsou některé z nich, které je možné si přečíst na Facebooku.

Je zábavné chápat, že Putin dělá pro obranu Ameriky více, než vlastní vláda. Putine, já před Vámi smekám klobouk.

A tak Putin ukončil Obamovskou válku. Putin, který je bývalým agentem KGB zastavil laureáta Nobelovy ceny míru při jeho přání zahájit válku, při které by zemřely tisíce.

Čím více čtu a slyším o Putinovi, tím větší dojem ve mně zanechává.

Víte, komu opravdu věřím? Chlapovi s čistými záměry a s jasným chápáním morálky. Tomu, kdo se reálně stará o blahobyt Států – Vladimíru Putinovi!

Ve čtvrtečním článku se hlava ruského státu přímo obrátila na americký lid a vysvětlila, že nikdo nepochybuje o tom, že v Sýrii byly použity otravné bojové látky. Avšak jsou všechny důvody si myslet, že tyto látky nepoužila vládní vojska, ale opoziční síly. K tomuto kroku ozbrojenci přistoupili kvůli tomu, aby vyprovokovali vnější intervenci. Útok Washingtonu povede k velkému množství nevinných obětí. A jenom odmítnutí vojenské operace pomůže zachránit životy Syřanů a upevnit vzájemnou důvěru v mezinárodních vztazích, píše se v článku.

Široký veřejný ohlas v USA způsobilo prohlášení Vladimíra Putina o tom, že si jsou všechny národy v mezinárodních vztazích rovny a není zde žádné místo na něčí výjimečnost. Američtí uživatelé internetu s tímto souhlasili. Uvedeme zde jen jeden komentář: „Putin má pravdu. Nejsme výjimeční. Je to jenom Obamou prosazovaná propaganda, která nás odděluje od ostatních národů ve světě. Musíme pochopit, že jsme vzájemně propojeni a jednotní“.

Článek se však nelíbil republikánskému senátorovi za Arizonu Johnu McCainovi. Ten článek ruského prezidenta označil za „urážku inteligence všech Američanů“. Sami Američané si to ale nemyslí, tvrdí šéfredaktor portálu Terra Amerika Boris Mežujev:

Máme mnoho příznivých ohlasů, přičemž i neočekávaných. Například, Donald Trump k tomuto článku vyjádřil sympatie. Rusko má právo takto hovořit, protože už něco k zamezení vojenského střetu reálně udělalo a také vyvedlo americkou politiku ze slepé uličky.

Poté, co Rusko navrhlo plán předat syrské chemické zbraně pod kontrolu mezinárodního společenství, objevily se reálné šance, že USA Damašek bombardovat nebudou. Chce se věřit tomu, že americké úřady tuto možnost využijí.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

ČTĚTE TAKÉ:

Vladimir Putin zachránil svět před globální katastrofou. Měl by dostat Nobelovu cenu míru!

Jako česká křesťanka musím podporovat syrského prezidenta Bašára Asada!

Nové důkazy: Americká armáda se podílela na přípravě chemického útoku v Sýrii

Pět důvodů, proč potřebuje Amerika válčit. Aneb lháři, vrazi a šílenci mezi Jugoslávií a Sýrií zase ohrožují svět

 

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Putin  | Sýrie
4202 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je otřesné. Podívejte se, jak zmlátili chudáka imigranta...Policie vám může kdykoliv smazat celý web. Zákon prošel v naprosté tichosti

ePortal.cz

Pasáci s pirátskou vlajkou? Ne, jen nepřátelé svobodyČeši by měli víc umírat, zlevnily by pohřby!

Eurabia.cz

Alrawi káže nenávist proti nevěřícím a teď se diví, že to jeho rodině nevěřící vracejí? Aneb co vám media neřekly ke kauze napadené muslimky v Brně ...OSN vyzvala k odpolitizování pomoci Venezuele - USA chtějí konflikt vyprovokovat

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Rusové by se měli omluvit Němcům za druhou světovou válku? Tak to mě šokovalo! Ruská podnikatelka a exnovinářka žijící v Česku otevřeně promluvilaPetříček se k nám snaží přitáhnout trojského koně přímo z Bruselu! Rázný exposlanec od Babiše spustil kanonádu. Neunikla ani Šojdrová s kauzou sirotci
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan