Američané děkují Putinovi, že zastavil válečného štváče Obamu. "Smekám klobouk, zachránil jste tisíce nevinných lidí"

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 15.9.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Řadoví Američané jsou pro Putinův plán urovnání konfliktu v Sýrii

Po článku Vladimíra Putina v listu The New York Times se vztah 80% Američanů k Rusku zlepšil. Obyvatelé USA podpořili ruského prezidenta v jeho snaze o mírové řešení syrského konfliktu. Usuzovat o tom můžeme na základě komentářů internetových uživatelů, které zanechali v sociálních sítích.

Článek Vladimíra Putina, který publikoval list The New York Times, byl v USA široce diskutován. Soudě podle komentářů v sociálních sítích, většina amerických uživatelů, přibližně 80%, podporuje ruskou pozici ohledně účasti USA v syrském konfliktu. Navíc, vztah mnohých Američanů k Rusku se zlepšil. Komentáře se většinou opakují. Zde jsou některé z nich, které je možné si přečíst na Facebooku.

Je zábavné chápat, že Putin dělá pro obranu Ameriky více, než vlastní vláda. Putine, já před Vámi smekám klobouk.

A tak Putin ukončil Obamovskou válku. Putin, který je bývalým agentem KGB zastavil laureáta Nobelovy ceny míru při jeho přání zahájit válku, při které by zemřely tisíce.

Čím více čtu a slyším o Putinovi, tím větší dojem ve mně zanechává.

Víte, komu opravdu věřím? Chlapovi s čistými záměry a s jasným chápáním morálky. Tomu, kdo se reálně stará o blahobyt Států – Vladimíru Putinovi!

Ve čtvrtečním článku se hlava ruského státu přímo obrátila na americký lid a vysvětlila, že nikdo nepochybuje o tom, že v Sýrii byly použity otravné bojové látky. Avšak jsou všechny důvody si myslet, že tyto látky nepoužila vládní vojska, ale opoziční síly. K tomuto kroku ozbrojenci přistoupili kvůli tomu, aby vyprovokovali vnější intervenci. Útok Washingtonu povede k velkému množství nevinných obětí. A jenom odmítnutí vojenské operace pomůže zachránit životy Syřanů a upevnit vzájemnou důvěru v mezinárodních vztazích, píše se v článku.

Široký veřejný ohlas v USA způsobilo prohlášení Vladimíra Putina o tom, že si jsou všechny národy v mezinárodních vztazích rovny a není zde žádné místo na něčí výjimečnost. Američtí uživatelé internetu s tímto souhlasili. Uvedeme zde jen jeden komentář: „Putin má pravdu. Nejsme výjimeční. Je to jenom Obamou prosazovaná propaganda, která nás odděluje od ostatních národů ve světě. Musíme pochopit, že jsme vzájemně propojeni a jednotní“.

Článek se však nelíbil republikánskému senátorovi za Arizonu Johnu McCainovi. Ten článek ruského prezidenta označil za „urážku inteligence všech Američanů“. Sami Američané si to ale nemyslí, tvrdí šéfredaktor portálu Terra Amerika Boris Mežujev:

Máme mnoho příznivých ohlasů, přičemž i neočekávaných. Například, Donald Trump k tomuto článku vyjádřil sympatie. Rusko má právo takto hovořit, protože už něco k zamezení vojenského střetu reálně udělalo a také vyvedlo americkou politiku ze slepé uličky.

Poté, co Rusko navrhlo plán předat syrské chemické zbraně pod kontrolu mezinárodního společenství, objevily se reálné šance, že USA Damašek bombardovat nebudou. Chce se věřit tomu, že americké úřady tuto možnost využijí.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

ČTĚTE TAKÉ:

Vladimir Putin zachránil svět před globální katastrofou. Měl by dostat Nobelovu cenu míru!

Jako česká křesťanka musím podporovat syrského prezidenta Bašára Asada!

Nové důkazy: Americká armáda se podílela na přípravě chemického útoku v Sýrii

Pět důvodů, proč potřebuje Amerika válčit. Aneb lháři, vrazi a šílenci mezi Jugoslávií a Sýrií zase ohrožují svět

 

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Putin  | Sýrie
4294 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Pozvání nelegálních muslimských imigrantů Angelou Merkelovou nese svoje jedovaté plody...Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany - zadržen imigrant!Muslimové terorizují Anglií, protože po nich chtějí, aby se integrovali. Až Anglie konvertuje na islám teror ustane

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Předčasné volby! Nepolezu do zadku! Šmarda to „položil“ a po show ČT oznámil rozhodnutíČT nechala rozebírat politiku kulturního redaktora z Respektu. Byl to skutečně bláznivý rozhovor
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan