Vladimir Putin zachránil svět před globální katastrofou. Měl by dostat Nobelovu cenu míru!

Autor: Redakce | Publikováno: 13.9.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Sergej Lavrov: připojení Sýrii k Organizaci pro zákaz chemických zbraní dělá útok nepotřebným

Rusko vychází z toho, že připojení se Damašku ke Konvenci o zákazu chemických zbraní dělá úder proti Sýrii nepotřebným, prohlásil hlava ruského MZV Sergej Lavrov před zahájením jednání se svým americkým protějškem Johnem Kerrym v Ženevě.

Proces připojení Sýrii k Organizaci pro zákaz chemických zbraní by neměl být protahován.Lavrov se domnívá, že nynější vývoj situace dává šanci na svolání mezinárodní konference Ženeva 2. Rusko počítá s tím, že USA dají přednost mírové cestě urovnání syrské krize, zdůraznil.

***

Syrská opozice odmítla předat chemické zbraně pod mezinárodní kontrolu

Syrská opozice pokládá za nepřijatelný návrh Ruska předat chemické zbraně pod mezinárodní kontrolu, oznámila v úterý agentura France Press.

V pondělí ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov vyzval Damašek, aby předal chemické zbraně pod mezinárodní kontrolu, aby se dohodl o likvidaci arzenálu a o připojení k Organizaci pro zákaz chemických zbraní. Syrské úřady s návrhem souhlasily. Americký prezident Barack Obama projevil o ruský návrh zájem.
 
Vyšlo na czech.ruvr.ru ZDE a ZDE.
 
Poznámky RP:
 
1. Amerika v čele s Obamou od samého začátku prosazovala útok i bez mandátu RB OSN, tedy nepřípustnou agresi vůči suverénnímu státu, což Charta OSN zakazuje a vnímá jako porušení mezinárodního práva. USA chtěly zabíjet, přestože nikdy nikomu nepředložily údajné důkazy o tom, že chemické zbraně použila Asadova vláda = žádné důkazy neexistují.
 
2. Rusko od první chvíle prosazuje mírové, tedy politické řešení. A nejen, že ho prosazuje, ale také tak jedná. Putin a Lavrov válku odmítali, Obama žíznil po krvi a chtěl porušit mezinárodní právo. Přitom paradoxně tvrdil, že chce útok kvůli údajnému porušení mezinárodního práva syrskou vládou. I kdyby chemický útok skutečně provedla syrská vláda (jakkoli je to nesmysl, Asad není debil), americký prezident (držitel NC za mír!!) chtěl potrest porušení mezinárodního práva dalším porušením mezinárodního práva.
 
3. Zpráva o tom, že tzv. rebelové (tj. teroristé z Al-Kájdy) odmítají předání chemických zbraní pod mezinárodní kontrolu je de facto usvědčuje, že za původním útokem stojí oni.
 
Zatím se zdá, že válka a vraždění nevinných civilistů pod rouškou humanismu nebude. Bohu díky. Pokud si někdo skutečně zaslouží Nobelovu cenu míru, je to prezident Ruské federace Vladimir Vladimirovič Putin. Svým úsilím totiž zastavil hrozbu totální války globálních rozměrů (O tom, co mohlo v případě útoku přijít, čtěte ZDE).
 
 
ČTĚTE TAKÉ:

 

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Putin  | Sýrie
4978 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Drsné urážky, co vám hnou žlučí. Klaus ml. terčem útoků pro svůj vzhledZeman si Babiše namazal na chleba! Šéf Pirátů Bartoš se svěřil s tím, co vyzvěděl u prezidenta
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan