Shrňme jedno z posledních kol komedie Západu v Sýrii. Nyní už to infantilové splácali tak pitomě...

Autor: odjinud | Publikováno: 15.4.2018 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Václav Umlauf 
15.4.2018  E-republika
Útok na Sýrii je mezinárodní zločin, protože nemá schválení RB OSN a je veden proti území suverénního státu. Asad bojuje s terorismem, na rozdíl od Západu. Ale o jeden zločin Západu v Sýrii více či méně, na tom už tak nesejde. 


Nejprve dosud známá fakta k pátečnímu raketovému útoku USA, Francie, Británie (14.04. 2018) na Sýrii. Útok na Sýrii je mezinárodní zločin, protože nemá schválení RB OSN a je veden proti území suverénního státu, který bojuje s terorismem, na rozdíl od Západu. Ale o jeden zločin Západu v Sýrii více či méně, na tom už tak nesejde. Líbila se mi reakce jednoho přítele Američanů, Britů a Francouzů, což byl hlavní demokrat v nyní osvobozené Dúmě. Hlavní terorista spolku Jaíš al-Islam (ano to jsou ti, kteří dávali občany Dúmy do klecí jako živé štíty) se jmenuje Mohamad Alúš. Ten kritizoval USA za to, že útok nebyl dostatečný a Asadovi moc neuškodil. Tato saúdská parta inscenovala narychlo a už hodně nepovedeně poslední plynový útok, který ani nestačili pořádně nahrát. Předtím postříleli jiné teroristy za to, že se vzdali Asadovi, pak sedli s rodinami do přistavených Asadových autobusů a odjeli z prohrané Ghúty pryč. 

Tito demokraté odjeli s nakradenými penězi od zabíjených lidí v Ghútě a přitom si vyfutrovali tento lup západním plus wahabitským žoldem vypláceným v klasické měsíční mzdě. A předtím stříleli teroristé z Jaíš al-Islámu na civilní čtvrti Damašku. Pak zabíjeli ženy a děti z východní Ghúty, kteří od těchto saúdských uřezávačů hlav utíkali humanitárními koridory zřízenými Asadem a Rusy. Tyto saúdské šílence už nechtějí ani terorističtí Turci do Idlíbu. Sem většinou tito uřezávači hlav odcházejí na odpočinek, než se pustí do dalšího boje za demokracii v Sýrii a jinde. Nyní tyto zcela profláklé teroristy USA evakuují do Afghánistánu. Po prohrané válce je třeba otevřít další kolo 13-letého boje za demokratizaci této nikým nedobyté země.
 

Jak naši milí hoši mávají s tomahavky


Pokud hlavní teroristický spojenec Západu v Dúmě kritizoval naše hochy za špatně provedený útok, tak to berme jako fakt. Proto se podívejme se na vojenské a politické infantily v Sýrii. Za prvé, útok byl veden v době, kdy v Dúmě začala práci komise OSN sledující použití chemických zbraní. Asad je před rokem oficiálně zlikvidoval pod vedením této mezinárodní skupiny (Organization for the Prohibition of Chemical Weapons). To byla základní podmínka Rusů pro vojenskou pomoc Sýrii. Naši infantilové s tomahavky ani nečekali na výsledek práce OPCW a začali na Sýrii pálit své hračky, každou bratru 1 milion dolarů za mé daně. To chtěli mezinárodní experty v Dúmě zabít, nebo co? Beztak je tam volky nevolky donutili jít Rusové s Asadem a dali jim možnost zcela volného pohybu po celém území nyní osvobozené Ghúty. Naštěstí je nezabili demokraté svými tomahavky, za což mohou mezinárodní chemici také poděkovat Asadovi a Rusům. A k tomu se nyní dostaneme. 

Útok trval asi 50 minut, celkově bylo podle Rusů i USA vystřeleno asi 110 raket. Jen pro pořádek připomeňme, že pro zničení Iráku ve druhé zločinné válce stačilo Západu vystřelit asi 250 raket. Těch sto kousků střeliva, to je všechno, na čem se shodují ruští protektoři Sýrie a západní protektoři mezinárodních teroristů. Západ tvrdí o zásazích cílů následující: 

76 missiles – “Barzah Research and Development Center” 
22 missiles – “Him Shinshar Chemical Weapons Storage Site” 
  7 missiles – “Him Shinshar CW Bunker”


Rusové tvrdí o zásazích následující. Vystřeleno 103 raket, sestřeleno 73. Ani jedna ruská PVO raketa z ruských základem v Sýrii nevyletěla do vzduchu. Syrské stíhačky byly týden předtím uklizeny. Infantilové s tomahavky měli tolik rozumu, že Rusy tak nějak upozornili předem. Ani jedna raketa nešla přes bezletovou zónu, kterou mají Rusové zřízenu v Sýrii proti Západu a Turecku. Takže nebyl důvod, aby Rusové zasáhli US-křižníky a potopili je za útok na Rusko. Třetí světová válka se zatím odkládá na neurčito. Pokračuje válka studená prokládaná horkými proxy-válkami typu Koreje v 50. letech. A teď bilance podle South Front zde, je to převzato z prohlášení ruského ministerstva obrany. 

4 missiles were launched at the area of the Damascus International Airport. All missiles were intercepted. 
12 missiles were launched at the Al-Dumayr Military Airport. All these missiles were intercepted. 
18 missiles were launched at the Baly Military Airport. All these missiles were intercepted. 
12 missiles were launched at the Shayarat Military Airport. All these missiles were intercepted. 
9 missiles were launched at the Mezzeh Military Airport. 5 of them were intercepted (9-5=4). 
16 missiles were launched at the Homs Military Airport. 13 of them were intercepted (16-13=3). 
30 missiles were launched at targets in the areas of Barzah and Jaramani. 7 missiles were intercepted (30-7=23).


Jak vidíte, obrana hlavních tří vojenských letišť Asada (Dumair, Baly, Šaraját - tam už stříleli naši milí infantilové minule) fungovala na sto procent. Mapa útoků vypadá následovně. 

 


Asadovci sestřelili se 30 let starými ruskými raketami celkem 70 % nejmodernějších raket vypálených našimi demokratickými chlapci. PVO koordinovali Rusové, to je jasné, ale jako rakety byly pro ponížení dětinských válečníků použity staré Buky. Asadovo SADF střílelo na tomahavky staré rakety S-125, S-200, Buk, Kvadrát a Osa, které my staří známe z komunistické výzbroje 80. let. Takže ponížení západních infantilů je dokonalé a kompletní. Zločinný útok mne jako daňového poplatníka stál minimálně 100 miliónů dolarů. Teď jsem zjistil, že západní technika stará 20 let je opravdu vojenský šrot starý 20 let. A tento šrot je sestřelovaný ruskými raketami ještě o jednu generaci staršími, než jsou ty pitomé tomahavky. Ale celý krám stojí jako nový, že ano. O to se mi postaral vojensko-průmyslový komplex jednoho procenta západních militarizovaných infantilů, který sedí v Pentagonu. Tak se chytře mává s pitomými tomahavky za moje daně. 

Samozřejmě, Rusové asi 2/3 těch tomahavků pravděpodobně zmátli radioelektronickým rušením při konečné fázi letu a Syřani sestřelili nějakých 20 %. Ale to je jedno, protože Rusové chytře a velkomyslně připsali celé vítězství oficiálně jen a pouze Asadovi. A nyní se budou u Rusů tlačit všechny země světa, aby si koupily alespoň jejich starší PVO komplex S-300. A tento komplet teď Rusové konečně budou moci legálně dodat do Sýrii na obranu před teroristy a demokratickými infantily mávajícími nefunkčními tomahavky. Pentagon vůbec neřekl, kolik střel zasáhlo cíl a kolik bylo sestřeleno. Jejich fotky jsou směšné pro každého, kdo byl na vojně a viděl práci raketometů v akci. Kdyby na výzkumné pracoviště v Barzahu dopadlo všech 70 střel, jak to vytruboval Pentagon a po něm čeští presstituti, tak jsou budovy přeorané do hloubky 10 metrů ve čtverci 2-3 hektarů.
 

Tak jsme hoši zamávali, a co dál


A nyní rychle k důsledkům. Jak jsem řekl, teroristé ani nestačili v Dúmě kvalitně dotočit závěrečnou část nekonečného seriálu zvaného “nervový plyn Asada”. Neoficiálně se už proslechlo, že Asad a spojenci v Ghútě zajali nějaké britské žoldnéře a jejich TV-štáb. Každému normálnímu vrtalo hlavou, jak je možné, že teroristé, kteří málem neumí číst a psát, vyrábějí tak dokonalá propagandistická videa. Ale chytré investigativní weby upozornily na práci jednoho start-up podniku patronovaného CIA, který je jmenuje Palantir Technologies. Tato parta zcela pochopitelně pilně podporovala práci spolku Cambridge Analytics, kteří zase vykrádají data z vašeho Facebooku. A to už prasklo i na veřejnost, což je mrzuté. Jak hezky řekl jeden z expertů, Facebook neprodává data, ale vás osobně. Ale pozor, mateřskou formou Cambridge Analytics je britská společnost SCL, dříve Strategic Communication Laboratories. Ano, to jsou ti milí hoši z NATO a Pentagonu, kteří v rámci tajného projektu DUCO (viz file zde, 14 MB) vyráběli falešná videa připsaná Al-Kájdě v Iráku. V medializaci terorismu se tito profesionálové výborně vyznají, jak je dobře vidět. Je to činnost vskutku hodná filmového Oscara, kterého skutečně dostaly Bílé přilby placené Západem a podporované teroristy. 

Shrňme jedno z posledních kol komedie Západu v Sýrii. Nyní už to infantilové splácali tak pitomě, že i Britské listy z toho začínají couvat. A to je na pováženou, pokud Západ ztratí svůj vlastní, zcela nezávisle dotovaný tisk. Nezbývá, než je také hodit do jednoho fejkového balíku s námi. A to by mne opravdu urazilo, protože o Sýrii nezaujatě píšeme od roku 2013.

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Sýrie
2610 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslné

euPortal.cz

Evropské vlády pozvaly do Evropy zpátky bojovníky Islámského státu. Ti se pohybují volně a úřady neví, kde jsou...Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobně

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Odpad! Diváci zúčtovali s ČT za pořad o „fake news“. A koukejte, kdo se přidalZahradil: Jourovou budou všichni nesnášet. A nás s ní. Z EU se řítí něco, co nedokážeme odhadnout
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan