Šéf Zemanovců o primitivní manipulaci: Co nám média záměrně zatajila o Schwarzenbergovi a Bakalovi?

Autor: Zdeněk Štengl | Publikováno: 10.9.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Nezaujatá česká média? Bohužel zatím jen utopie!

Volební kampaň probíhá na plné obrátky a česká média, zdá se, dostala jasné zadání. ...

Jinak si totiž nedovedu vysvětlit článek na serveru lidovky.cz a neustálé útoky na jakýkoliv krok hlavy našeho státu Miloše Zemana a kritiku čehokoliv, co prezident udělá. Pokračuje tak negativní publicita z prezidentské kampaně.

V článku na serveru Lidovky.cz (http://www.lidovky.cz/zeman-s-fischerem-usetri-statisice-za-zpozdene-miliony-dan-platit-nemusi-1lr-/zpravy-domov.aspx?c=A130906_143044_ln_domov_spa) jsem se opět přesvědčil, že se tu měří dvojím metrem. Opakovaně jsme během kampaně upozorňovali na důležité nedostatky, které zákon o přímé volbě prezidenta obsahoval. Ze zákona o dani darovací pak od začátku zcela jasně vyplývá skutečnost, že dary na kampaň jsou osvobozeny od daně. Nevidím jediný důvod, proč se média snaží občanům vnutit nějakou teorii dohody mezi Finanční správou a Ministerstvem vnitra, jak uvádí server lidovky.cz, která kandidátům ušetřila statisíce.

Je velmi zajímavé, že na skutečnost, že kandidáti obdrželi dary na volební kampaň až po proběhlých volbách, server lidovky.cz upozorňuje jen v souvislosti s Milošem Zemanem a Janem Fischerem. Cožpak si novináři myslí, že občané nemají dostatek schopností, aby se podívali také na historii volebního účtu Karla Schwarzenberga, který v průběhu února, tedy po skončené volbě, obdržel 2 000 000 Kč od pana Bakaly a 1 000 000 Kč od pana Winklera? Nebo se na to tak nějak hodilo "zapomenout"?

Vím, protože jsme se o tom už přesvědčili právě při volbě prezidenta, že občan a volič si dokáže položit otázku "Cui bono?", tedy komu prospívá taková kampaň? Za stejný postup při financování kampaně "Karla" nikdo nepeskuje, ale útočí se jen na Miloše Zemana.

Odmítáme takové vedení volební kampaně, kterou nám předvádějí česká média. Naše kontaktní kampaň je založená na pozitivní komunikaci. Odmítáme konfrontační a negativní kampaň. Pevně věřím, že čeští občané tuto špinavou a štvavou kampaň odsoudí a rozhodnou se při volbě podle programu a politických osobností. Ne podle pohledu, který se nám snaží česká média vytrvale vnutit.

Zdeněk Štengl
předseda Strany Práv Občanů ZEMANOVCI

 

KAM DÁL:

Senátor utekl k zemanovcům a začal mluvit: To, co se děje v ČSSD opravdu není lichotivé...

Pravice má přehřáté hlavy. Šéf SPOZ komentuje útoky na prezidenta

Schwarzenbergovi se vše začíná rozpadat pod rukama. Už mu nic nezbylo a zbytek mu diktuje Kalousek

Zeman nechal popravit Miladu Horákovou a chce stavět koncentrační tábory. Demagogie TOP 09 nezná mezí

Klíčová slova: Schwarzenberg  | Zeman  | Štengl
2679 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Kateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan