Společně se syrským lidem se radujeme z vítězství nad teroristy v Aleppu a přejeme prezidentu Asadovi, syrské armádě a všem jejich spojencům mnoho dalších podobných úspěchů!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 16.12.2016 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Aleppo bylo konečně osvobozeno od teroristů! Každý normální člověk musí jásat a volat hurá!

 

Naše a západní média však i v tomto slavném vítězství pravidelné syrské armády nad islámskými extremisty, kteří po čtyři roky zabíjeli a mučili lidi v Aleppu, hledají nějaké mouchy! Licoměrnost některých z nich nezná hranic, takže kupříkladu Francouzi ani po loňských atentátech neslaví vítězství syrské armády nad teroristy, nýbrž naopak zhasínají svou pařížskou železnou věž, aby tím prý vyjádřili účast hrdinným povstalcům bránícím Aleppo před „armádou diktátora Asada“!

Když takové věci s odstupem sledujete a navíc si přečtete, co píší média, chce se Vám s prominutím zvracet. Syrská armáda díky svému hrdinství a obětem na vlastních životech, které byla ochotná podstoupit pro dobrou věc, kterou osvobození města od islamistů hlásících se k Al Kaídě bezpochyby je, dosáhla společně s Rusy, Íránci a bojovníky z Hizballáhu velkého vítězství pro svou zemi, obyvatele Aleppa a lid celé Sýrie! Média však o tomto vítězství píší takovým stylem, že pokud neznáte pravdu, máte dojem, že teroristé jsou vlastně hodní hoši ctící západní „demokratické“ hodnoty a syrská armáda je tou špatnou stranou!

Naši novináři tak kupříkladu místo o vítězství nad teroristy píší o údajných zvěrstvech syrské armády na civilním obyvatelstvu, o kterých se prý ví z důvěryhodných zdrojů, čímž myslí jednoho západem placeného Syřana žijícího v Londýně, který si říká SOHR a píše zasvěceně o věcech, které se dějí tisíce kilometrů od něj! Tento „prorok“ se odvolává na jakési své zdroje, které nikdo nezná. Ti mu prý píší textovky z oblastí ovládaných teroristy (že by sami teroristé?).

My rozumní lidé, však dobře víme, kdo je v Sýrii šmejd, kdo uřezává lidem hlavy, kamenuje ženy a vraždí každého, kdo neuznává jeho víru! Bašár Asad a syrská armáda to nejsou! Takže se společně se syrským lidem radujeme z vítězství nad teroristy v Aleppu a přejeme prezidentu Asadovi, syrské armádě a všem jejich spojencům mnoho dalších podobných úspěchů!

 

Klíčová slova: islám  | Sýrie
2699 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvýchPetříček a metoda Sorosova kukaččího vejceCo můžeme vědět o tzv. Sudetech a „sudetských“ Němcích?

euPortal.cz

ANO postupně přebírá program Pirátů – hlasování proti českým potravinám, konec obchodování s ruskými zákazníky a teď homosexuální „manželství“Bidenova válka s Ruskem a „vrbětický objev“. Jaroslav Bašta řadí fakta v čase

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Německo podporuje Turecko v genocidách a teroruLe Penová: "Vrátím státu jeho autoritu!"

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Ulevuji husté dopravě, těší Richterovou. Jezdí Prahou do práce na kolePro tohle Hřib hlasoval! Zastavená Praha? Muž z ANO připomněl, jak to bylo
Aktuálně nejčtenější
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan