Kalousek už kňučí…. Dojde i k slavnému setkání Putina s Trumpem, ze kterého budou pitomci celého světa celí bez sebe

Autor: Lubomír Man | Publikováno: 18.11.2016 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Kalousek naříká a vyje zrovna tak, jako věrný přítel člověka, když se mu páníček ztrácí z obzoru. Prý jsme si na svobodu a demokracii zvykli jako na samozřejmost, a teď jsme celí ztuhlí z toho, když se nás obojí chystá opustit. Protože to, co přichází s Trumpem, stojí za starou belu. Na takové poměry, které se v budoucnu dají čekat, se on Kalousek, může tak jedině vykašlat.

 

Protože demokracií opravdovou byla ta dosavadní, předtrumpovská, kdy třeba jej, jako představitele strany „těšící se“ zhruba tříprocentní podpoře veřejnosti, zvali redaktoři českých televizí do svých pořadů minimálně jednou denně (někdy dokonce i vícekrát denně), docela, jako kdyby jeho strana měla veřejnou podporu devadesátiprocentní. V televizních a rozhlasových debatách o politice, moderních i jiných dějinách (nejsvětovější byly ty v ČT s Kučerou), měli levičáci všude utrum, byli neviditelní a neslyšitelní, odřezáni od tzv. veřejného diškurzu, a to byla jedině správná strategie, s jakou se na tyhle kolomajzníky a trdla dalo jít.

Ale s tím se teď tahle lůza, jež se teď i u nás bude (stejně jako Trump v Americe), rozdýchávat, nespokojí, na to si můžete vsadit. Bude se drápat k úřadům a funkcím v médiích, bude žvanit o rovných příležitostech pro všechny, po šílenci Trumpovi bude blekotat, že „nevidí žádný smysl pro konflikt s Ruskem“, jako kdyby ten konflikt nebyl smyslem západního života, bez kterého by se ten Západ mohl rovnou vymazat z glóbu. Bude vyžadovat zrušení protiruských sankcí, čímž se samozřejmě Rusko znovu přibliží k Evropě, a Amerika se naopak bude dělat víc a víc jen pro sebe.

Dojde i k slavnému setkání Putina s Trumpem, ze kterého budou pitomci celého světa celí bez sebe, ale pro lidi Kalouskova typu se takovýto svět stane místem, jež ztratílo vůni i půvab. Bude marno žít, a z dosavadních lásek k NATO, k americkým neokonzervativcm, k smlouvě o americko-evropské obchodní a bezcelní spolupráci (TTIP), k Bilderbergu, k Novému světovému řádu (NWO), a k Wolfowitzově doktríně, zbude už jen láska k sobě samému. Ale bude to láska v jednom smyslu kupodivu i šťastná.

Pokvete bez jediného rivala.

Klíčová slova: Pravdoláska  | Kalousek
2905 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od UkrajinyKdyž shrnu bisáckou argumentaci – jsme v hybridní válce s Ruskou federací, takže každý, kdo nejde s námi, jde proti nám s PutinemCo bych udělal, kdybych byl vedoucím redaktorem zpravodajské redakce České televize, a chtěl národu a všem posluchačům ČT ukázat, z jaké výšky a při tom s jakou přesností kálím na všechny ty kecy...Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav ducha

euPortal.cz

A pohádky je konec... Jak to bylo v listopadu 1989 doopravdy: Státní převrat, žádná revoluceMusíme znovu statečně bránit naši vlast jako naši předci! Když se nebudeme bát, znovu se společně ubráníme

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

Eurabia.cz

Muslimové ve Španělsku poškodili nápis na památníku oběti islámského teroristického tokuUSA už schválily sankce i proti Evropě..!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Pavel Šafr o Babišovi: Slovenské hovadoVolby, které daly většině Britů naději. Padla „rudá hradba“, Boris píše historii. Lékař Rogozov přináší dojmy řadových britských voličů
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan