Vypráskat to knížecí plémě bičem do Rakous! Za tohle by mu dřív usekli hlavu

Autor: Politický inkvizitor | Publikováno: 26.8.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

Co je moc, to je moc. Tento výraz jistě zazněl v souvislosti s nejmenovaným exministrem zahraničí a „Jeho knížecí Jasností“ nesčetněkrát. O to je to horší. Tentokrát se však dopustil takové urážky prezidenta republiky, že by to pro něho mělo znamenat definitivní konec.

Český prezident prý kvůli svému holdování alkoholu ztratil veškeré zábrany a jde mu pouze o osobní moc. „Kníže“ to navykládal v rozhovoru pro rakouské noviny. Urazil hlavu českého státu v zahraničním tisku! Udělal to ten, který neustále mele o tom, že musíme být spolehlivými pro naše zahraniční partnery!

I kdyby to řekl v českém tisku, bylo by to hodně přes čáru. Tímhle klesl na samé dno té nejhlubší žumpy mezi nejhorší odpad. Tímhle se snad už definitivně v české politice odkopal. Toto je, milí „Karlovi“ příznivci ta noblesa? Takto se chová slušný člověk?

Za něco takového by dříve skončil pod rukou kata a jeho hlava by se kutálela do proutěného koše. Dnes zneužívá svobodu slova. Ani jím tolik opěvovaný Masaryk by si něco takového nenechal líbit.

A prezident Zeman? Reagoval na to s pravou noblesou. Řekl, že je „kníže“ Kalouskův maskot a říká jen to, co mu Kalousek poradí a že tedy s maskotem válčit nebude. Tečka.

KAM DÁL:

Opilec Kalousek se sprostě vymezuje proti Suverenitě, tuší těžký boj?

Dosud nejlepší oprávněná Zemanova facka českým mediálním manipulátorům

Zeman nechal popravit Miladu Horákovou a chce stavět koncentrační tábory. Demagogie TOP 09 nezná mezí

Klíčová slova: Schwarzenberg  | Zeman
6869 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvýchPetříček a metoda Sorosova kukaččího vejceCo můžeme vědět o tzv. Sudetech a „sudetských“ Němcích?

euPortal.cz

Dnes ve „svobodné Americe“ lidi propouštějí z práce ne kvůli nedostatečnému výkonu, ale kvůli tomu, že mají účty na sociálních sítích u společností, které necenzurujíJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosím

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

Eurabia.cz

Klídek, Verhofstadte! Slovinsko není Kongo!Švédsko: Smrtelné pobodání nevěrců ještě není terorizmus!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Komentátor Vyoral ve varu: Počkáme si na vás všude, na horách, v lese, v přírodě?! Poslat policii na běžkaře a sáňkující děti může jen...Babiš byl rozčílený doběla a řval. Chvíli před tiskovkou, líčí novinář Pečinka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan