Putin uzemnil ukrajinského velvyslance: Rusko nic neanektovalo!

Autor: odjinud | Publikováno: 3.10.2016 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Ruský prezident Vladimír Putin reagoval na ukrajinského veľvyslanca počas zasadnutia Spoločenstva nezávislých štátov. Zástupca Kyjeva sa snažil obviniť ruského prezidenta zo situácie na Ukrajine

Z Kyjeva sa neustále valí kritika smerom k ruskému prezidentovi. Zástancovia kyjevského režimu neustále obviňujú jeho a celé Rusko zo situácie na Ukrajine, z podpory povstalcov a anexie Krymu.

No hovoriť o ruskej agresii voči Ukrajine, keď je v miestnosti Vladimír Putin, nie je dobrý nápad. O tom sa presvedčil ukrajinský veľvyslanec na poslednom zasadnutí Spoločenstva nezávislých štátov, ktoré sa konalo v Biškeku, v hlavnom meste Kirgizska.

Veľvyslancove slová si Putin trpezlivo vypočul a keď sa dostal konečne k slovu, uviedol nešťastného veľvyslanca do obrazu, čo sa v skutočnosti stalo na Kryme.

„Vzhľadom na to, že Rusko anektovalo časť ukrajinského územia Krym a zúčastňuje sa bojov na východe Ukrajiny, ukrajinská strana nesúhlasí s týmto predsedníctvom,“ takto začal veľvyslanec, na čo Putin zareagoval nasledovne:

„Rusko nič neanektovalo. Všetko, čo sa stalo na Kryme, je výsledkom práce istých politických síl v Ukrajine. Krym sa pripojil k Rusku, pretože to bola vôľa ľudu, žijúcich na tomto území.”

Na záver mu tiež pripomenul, že Ukrajina nie je ani členom Spoločenstva nezávislých štátov, takže jeho snaha predsedať Spoločenstvu je márna.

 

Zdroj: hs.sk

Klíčová slova: Rusko  | Ukrajina  | Krym
3161 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvýchPetříček a metoda Sorosova kukaččího vejceCo můžeme vědět o tzv. Sudetech a „sudetských“ Němcích?

euPortal.cz

Bělochy je třeba „zrušit“. Někdo by mohl říct – „konečně vyřešit“. Toto je, milí čtenáři, čirý rasismus, ovšem „laskavě“ pojmenovaný jako „akce proti bělošství.“ Prostě newspeakTo, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe je již zcela jiný virus, nikoli mutace původního. Virus je vyroben uměle a je šířen záměrně

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

Astra Zeneca se stala v EU ležákemDalší noc protestů za "španělského Navalného" a svobodu slova

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Chudák Dvořák, dřel na té tribuně mezi papaláši, za ty mizerné peníze. Určitě musí i vybírat popelnice!“ Ivan Vyskočil tuší, že po dnešku se do ČT už nepodíváPrimář Koskuba z první linie: Místo očkování se řešilo, kdy otevřít salóny pro psy a kočičky. Říkali jsme, že bude málo JIP lůžek. Nikdo nás neposlouchal. Na přes drž*u!
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan