Co ukáže sobotní pražská "PROTIKILLAROVSKÁ" demonstrace na podporu Trumpa?

Autor: Radim Valenčík  | Publikováno: 24.9.2016 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Tuto sobotu od 14 hodin proběhne na Malostranském náměstí jedna z nejzajímavějších demonstrací. Snad nikdy dosud se ještě nestalo, aby se u nás konalo shromáždění na podporu některého z kandidátů v prezidentských volbách ve Spojených státech. (Anebo spíše protestní shromáždění proti druhému kandidátu.) Zde je příslušná pozvánka, která sama o sobě je z řady hledisek zajímavá: 
 

Trump for President, naděje pro svět i USA, stop "Killary" Clinton,


Praha, sobota 24/09/2016, 14:00, Malostranské nám, záp. část. FB:https://www.facebook.com/events/1161916253874760/

 

Na akci krom dalších vystoupí například tyto známé osobnosti:

 


Petr Hampl, předseda Alternativa pro ČR
Martin Konvička, předseda Iniciativa M. Konvičky
Jaroslav Doubrava, senátor
Daniel Solis, politolog
Giuseppe Maiello, sympatizant B.Sanderse

 

akci oficiálně podpoří
akce D.O.S.Thttp://www.akce-dost.cz/
a rádio Radio Dixie http://www.radiodixie.cz/

 

Praha, sobota 24/09/2016, 14:00, Malostranské nám, záp. část.
vystoupení řečníků s následným pochodem Ambasáda USA a Karlův most a focením s transparenty.

 

FB: https://www.facebook.com/events/1161916253874760/
Info:http://hejobcane.cz/.../trump-for-president-nadeje-pro-svet-.../

 

Podporujeme administrativu USA, která bude schopna řešit problémy občanů USA a podílet na řešení globálních problémů lidstva. Odmítáme současnou politiku administrativy USA, která své vnitřní problémy zastírá a řeší strašením či harašením se zbraněmi a prosazuje zájmy lobby bez ohledu na myšlení zbytku světa.
Jedná se o nadstranickou akci, na které vystoupí rečníci napříč politickým spektrem.

 

RadioDixie.cz se rozhodlo podpořit naši akci
Přímo na akci tak pro zpestření i navození atmosféry zazní blues a jižanský rock, na který se Radio Dixie zaměřuje a na jeho stránkách se objeví avízo i reportáž o průběhu akce
http://www.radiodixie.cz/radio/podcast/1340

 

Sdílejte, komentujte, pozvěte přátelé i přímo v události.

 

Děkujeme

 

Žarko Jovanovič, Hej, občané z.s.,
za silnou a suverénní ČR,
spolupracující Evropu národních států

 

Internetová prezentace: www.hejobcane.cz
YouTube video:https://www.youtube.com/channel/UCXUYAfDy8yuW_TbV4CFDxIw
Facebook komunita: https://www.facebook.com/hejobcane/
Facebook diskusní skupina :https://www.facebook.com/groups/hejobcaneProč Čechy tak vzrušuje volba amerického prezidenta? Důvodů je patrně několik: 
 

- Lidé u nás i ve světě cítí, že se děje něco nedobrého, nebezpečného, něco, čemu je nutné se bránit. A z řady (patrně pádných důvodů) se domnívají, že jednou z nastrčených figurek, která toto zlo reprezentuje, je právě Hillary Clinton. 

- Lidé u nás i v dalších zemích odmítají volit ty, které jsou jim současnou globální moci podstrkováni, a hledají alternativu. Z tohoto hlediska jsou poměrně poučné březnové německé zemské volby, březnové slovenské volby, dubnové volby rakouského prezidenta, nedávné německé volby v Meklenbursku a Berlíně. Společným jmenovatelem všech těchto voleb jsou výrazné a mnohdy nečekané porážky těch, kteří lidé považují za figurky sloužící současné globální moci. K tomu na připomenutí:

 

- Stále více lidí se tak domnívá, že volbami lze vytlačit nejagresivnější elementy současné globální moci z politického dění. Cítí, že tato šance existuje (a vůbec nevadí, že někdy se na tom chtějí konjunkturálně přiživit ti, co hledají nějakou – jakoukoli – příležitost vstoupit do politiky).


Co je z tohoto hlediska nejdůležitější? Podle mého názoru naprosto klíčová otázka dneška stojí takto: 
 

Podaří se narůstající odpor zdola změnit v tlak na nejrůznější (a zatím roztříštěné) síly stojící proti současné degenerující a stále nebezpečnější globální moci, jehož výsledkem (tohoto tlaku zdola) bude ochota zabývat se tím, co je příčinou současných problémů, a jak je řešit (akčně i v dlouhodobé perspektivě)? Jinými slovy – vyroste z ochoty lidí angažovat se proti zlu uvědomovaná potřeba po vzájemně propojeném programu obrany a programu nápravy stavu?


Proto bude zajímavé sledovat, co z tohoto hlediska sobotní shromáždění přinese.

 
 

Klíčová slova: USA
1713 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopaduMísto aby bažinu České televize vysušili, tak ji zakonzervovaliZohyzděné památníky Rudé armády. Ta špína si vybrala zbraně špatně... Prolhaná nenávist ztrácí dech. Tím odpornější vypouští jed. Už nekape jen z pomníku maršála I. S. KoněvaJsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslíme

euPortal.cz

Církev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horší

ePortal.cz

Už i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!

Eurabia.cz

Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útok

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

A tohle víte? Klaus ml. šokoval o Gretě Thunbergové. Jenže...Zdechovský: Že prý chci smrt uprchlíků. Afghánci se diví, koho to přijímáme. Nadávat ,,ruský agent”? Pak vyhraje Babiš
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan