Opilec Kalousek se sprostě vymezuje proti Suverenitě, tuší těžký boj?

Autor: Milan Rokytka | Publikováno: 23.8.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

 

„Suverenita je tak výlučně antievropská a téměř náckovská, že my si nemůžeme konkurovat na politickém kolbišti,“ uvedl místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek pro bakalovskou Českou televizi.
 
Je jasné, že na pravici se nyní otevírá obrovský prostor pro eurorealistické, vlastenecké a "nevlezdobruselistické" politické síly, což Kalouska evidentně děsí a nasazuje své oblíbené strašení, shodují se TOP oslovení analytici.
 
"Nacistický ministr propagandy Joseph Goebels se řídil heslem, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Řídí se snad pan Miroslav Kalousek stejným heslem, když neustále řadí SUVERENITU - Blok Jany Bobošíkové k antievropským stranám?
 
Pokud pan Kalousek říká, že SUVERENITA je téměř náckovská, pak prokazuje, že neví, co to nacismus a fašismus byl. Tuto orientaci by měl hledat spíše u některých lidí ve své straně. Naopak připomínáme, že předsedkyně SUVERENITY Jana Bobošíková je největším soukromým sponzorem Památníku LIDICE, že ve vedení SUVERENITY jsou lidé, jejichž příbuzní umírali v koncentračních táborech. Odmítáme názory pana Kalouska. Jsou lživé a urážlivé.

 

SUVERENITA je demokratická strana. Ctíme ústavní zásadu nedotknutelnosti hodnot lidské důstojnosti a svobody, úcty k lidským právům. Naším krédem je suverénní český stát se silnou ekonomikou, posilování zastupitelské demokracie, spolupráce se všemi, kterým jde o skutečné zájmy lidu jako jediného suveréna státní moci," reagoval David Štěpán, vedoucí tiskového odboru Suverenity SBB.
 

TOP Týdeník Občanské Právo

 

Klíčová slova: suverenita  | Bobošíková  | Kalousek
6188 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvýchPetříček a metoda Sorosova kukaččího vejceCo můžeme vědět o tzv. Sudetech a „sudetských“ Němcích?

euPortal.cz

Jsou Evropané stále hloupější?Jestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosím

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

Eurabia.cz

Kterak „vážený spojenec EU“ Erdogan o demokracii pečuje a EU to podporujeSlovinský premiér se ohradil proti očerňování Evropskou komisí

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Ta verbež nás zničila. Kašle, prská, chlastá. Blatný, přijeď! „Covid-díra“ Česka, kterou Praha neznáŠest fotek pražských dopravních tepen z pondělí… a Evropa zmlka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan