Opilec Kalousek se sprostě vymezuje proti Suverenitě, tuší těžký boj?

Autor: Milan Rokytka | Publikováno: 23.8.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

 

„Suverenita je tak výlučně antievropská a téměř náckovská, že my si nemůžeme konkurovat na politickém kolbišti,“ uvedl místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek pro bakalovskou Českou televizi.
 
Je jasné, že na pravici se nyní otevírá obrovský prostor pro eurorealistické, vlastenecké a "nevlezdobruselistické" politické síly, což Kalouska evidentně děsí a nasazuje své oblíbené strašení, shodují se TOP oslovení analytici.
 
"Nacistický ministr propagandy Joseph Goebels se řídil heslem, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Řídí se snad pan Miroslav Kalousek stejným heslem, když neustále řadí SUVERENITU - Blok Jany Bobošíkové k antievropským stranám?
 
Pokud pan Kalousek říká, že SUVERENITA je téměř náckovská, pak prokazuje, že neví, co to nacismus a fašismus byl. Tuto orientaci by měl hledat spíše u některých lidí ve své straně. Naopak připomínáme, že předsedkyně SUVERENITY Jana Bobošíková je největším soukromým sponzorem Památníku LIDICE, že ve vedení SUVERENITY jsou lidé, jejichž příbuzní umírali v koncentračních táborech. Odmítáme názory pana Kalouska. Jsou lživé a urážlivé.

 

SUVERENITA je demokratická strana. Ctíme ústavní zásadu nedotknutelnosti hodnot lidské důstojnosti a svobody, úcty k lidským právům. Naším krédem je suverénní český stát se silnou ekonomikou, posilování zastupitelské demokracie, spolupráce se všemi, kterým jde o skutečné zájmy lidu jako jediného suveréna státní moci," reagoval David Štěpán, vedoucí tiskového odboru Suverenity SBB.
 

TOP Týdeník Občanské Právo

 

Klíčová slova: suverenita  | Bobošíková  | Kalousek
5193 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Stav Katolické církve v Německu je katastrofální. Papež František varoval před tím, že se odtrhne od Říma. Došlo k otevřené revoltěPašeráci bez hranic opět sbírají u břehů Libye Afričany prchající před Asadem ze Sýrie. Nebo jak je to teď správně?

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Júlinka má potřebu se neustále umývat: znásilnil ji imigrant!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářDo Maďarska už ne! Zjistili jsme, co se v ČR stane s uprchlíky, kteří „utečou“ Orbánovi
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan