Jsou „hate free“ blázni, nebo zrádci?!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 18.5.2016 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Řekl bych, že obojí!

Vždyť každému normálnímu člověku musí být úplně jasné, že masová migrace cizích, s naším vnímáním světa a morálky neslučitelných kultur, které sebou přináší uprchlíci z Afriky a Asie musí mít na Evropu trvalé negativní důsledky!

Připusťme jen na malý okamžik variantu, kterou se nám „obyčejným lidem“, kteří myslí normálním zdravým „selským rozumem“ snaží „hate free bratříčci“ a různí „sluníčkáři“ vnutit.
Podle jejich vize mezi námi budou imigranti vyznávající z valné většiny islám jen pokojně žít a plodit děti bez toho, aby chtěli Evropu násilně obrátit na svou víru a pobít všechny „nevěřící psy“.

Jak všichni dobře víme, tito lidé nemívají jedno, nebo dvě děti, jak je evropským trendem posledních několika desetiletí, nýbrž šest, sedm a více. Když k tomu připočteme další nově přicházející, do „evropského ráje“ pozvané kamarády a příbuzné, vyjde nám z této jednoduché rovnice děsivý výsledek!


Prototypem nového občana ČR už by brzy nebyl typický „český Honza“ s růžolící se tvářičkou, nýbrž snědý „český Ahmed“ prozpěvující si po ránu súry z koránu!


Myslíte, že zůstane zachována naše národní kultura a identita?!


Bude český Ahmed pálit čarodějnice, bude oslavovat vánoce, bude koledovat a hodovat o velikonocích, bude slavit tradiční české posvícení, bude pořádat zabíjačky, bude chodit na plesy, nebo bude poslouchat Bedřicha Smetanu?!

Bude si nová „ahmedovská“ mládež chodit bez rozdílu pohlaví společně hrát na dětská hřiště, hromadně se koupat u rybníka, dohromady tancovat a bavit se do kina?!

Budou mít ženy v této nové společnosti stejná práva jako muži?! Budou mít všichni lidé svobodu vyznání, svobodu projevu a dívky stejné šance na vzdělání a získání dobrého zaměstnání a finančního ocenění jako chlapci?!

My normální „obyčejní“ lidé víme, že NEBUDOU!
My normální „obyčejní“ lidé víme, že naše kultura se v té jejich pomalu rozpustí a zmizí!
My normální „obyčejní“ lidé to NECHCEME!
My normální „obyčejní“ lidé chceme naši zemi, naši kulturu a náš způsob života zachovat pro naše děti!
My normální „obyčejní“ lidé víme, že vy „hate free bratříčci“ to nemáte v hlavě v pořádku, nebo jste placení nějakou US neziskovkou, aby, jste zradili vlastní národ!
My normální „obyčejní“ lidé vám to prostě NEDOVOLÍME!

Klíčová slova: islám  | imigrace
2359 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopaduMísto aby bažinu České televize vysušili, tak ji zakonzervovaliZohyzděné památníky Rudé armády. Ta špína si vybrala zbraně špatně... Prolhaná nenávist ztrácí dech. Tím odpornější vypouští jed. Už nekape jen z pomníku maršála I. S. KoněvaJsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslíme

euPortal.cz

Církev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horší

ePortal.cz

Už i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!

Eurabia.cz

Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útok

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

A tohle víte? Klaus ml. šokoval o Gretě Thunbergové. Jenže...Zdechovský: Že prý chci smrt uprchlíků. Afghánci se diví, koho to přijímáme. Nadávat ,,ruský agent”? Pak vyhraje Babiš
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan