Tohle je na blití. Arogantní TOP 09 dlouhodobě projevuje nejubožejší stupeň hulvátství

Autor: Politický inkvizitor | Publikováno: 9.8.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

TOP 09 chce prosadit takovou změnu Ústavy, která by zcela ořezela prezidentské pravomoci a z úctyhodné funkce by udělala směšného panáka, který by sem tam někde položil věnec a jednou ročně promluvil v televizi. Vlastizrádci, pravdoláskaři (což je totéž) a některými nazýváni i zloději by chtěli zákonem pomoci státu a zachovat demokracii. Jako cokoli z dílny topkařů jde o totální nesmysl, účelovou slátaninu a neskutečnou aroganci v myšlení, že když se něco nelíbí Jeho knížecí Jasnosti a hlavně Kalouskovi, hned to změníme.

Server iHned.cz tvrdí, že politici TOP 09 této změně Ústavy říkají „Akce Zeman – kladeč věnců“. Sami neustále veřejně kážou o morálce a svými výpady na prezidenta republiky projevují ten nejubožejší stupeň hulvátství, jaké si lze představit. Je mi z toho na blití. Tohle prostě už nelze komentovat slušněji, jakkoli by to bylo lepší.

Nemusíme s prezidentem (ať jím je kdokoliv) souhlasit, ale měli bychom ho alespoň respektovat, protože je to prostě prezident, hlava státu, nejvyšší ústavní činitel v zemi, který byl zvolen většinou voličů, kteří se voleb zúčastnili.

Teď si nadneseně zapřemýšlejme. Naše země by skutečně potřebovala specifický zákon, který by skutečně pomohl a byl ku prospěchu všech normálních občanů. Stačilo by, kdyby taková legislativní norma měla pouhé dva paragrafy. První by zcela a doživotně zakazoval veškerou politickou činnost Miroslavu Kalouskovi a druhý by zcela a doživotně (což by nebyla dlouhá doba) zakazoval veškerou politickou činnost Karlu Schwarzenbergovi. Možná by se to mohlo týkat i některý užitečných topkařských idiotů, kteří těmto dvěma jen přisluhují a plní protinárodní plány a příkazy.

V případě přijetí takového doplnění české Ústavy by si naší zemi ohromně ulevilo a konečně by mohla zase po hodně dlouhé době volně dýchat.

KAM DÁL:

Zemský škůdce Schwarzernberg je mrtvý. Bude se nám lépe dýchat

Miroslav Kalousek se přiznal. Zcela otevřeně

Další pronárodní krok Rusnokovy vlády. Účinnější podpora českého exportu

Moskva se už těší na Remka. Jeho ruský kolega z kosmu ho vychválil do nebe

Klíčová slova: národní zájem  | TOP 09
4533 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvýchPetříček a metoda Sorosova kukaččího vejceCo můžeme vědět o tzv. Sudetech a „sudetských“ Němcích?

euPortal.cz

Dnes ve „svobodné Americe“ lidi propouštějí z práce ne kvůli nedostatečnému výkonu, ale kvůli tomu, že mají účty na sociálních sítích u společností, které necenzurujíJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosím

ePortal.cz

EU zrušila právní státyJaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?

Eurabia.cz

Klídek, Verhofstadte! Slovinsko není Kongo!Švédsko: Smrtelné pobodání nevěrců ještě není terorizmus!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Babiš byl rozčílený doběla a řval. Chvíli před tiskovkou, líčí novinář PečinkaOdmítnout pomoc jen proto, že je z Východu? Zoufalství chorého mozku. Vzkaz Wollnerovi, Hrušínskému i Jandovi
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan