Imigranti jsou součástí promyšleného plánu na zničení evropské civilizace! Rozkladný proces právě probíhá!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 4.12.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Jedná se o promyšlený plán na zničení evropské civilizace v tom slova smyslu, jak jí známe z historie a ze současnosti! Rozkladný proces právě probíhá! Po celá dlouhá desetiletí prováděný americký tlak na Evropu, cílený na ekonomické ovládnutí tohoto obrovského trhu, počítá s tím, že Evropanům se nejprve musí vyhnat z hlavy věci jako je „křesťanská“ morálka, vlastenectví, nebo hrdost na svůj národ, původ, předky a způsob života!

 

Americké plány na úplné politické a ekonomické ovládnutí Evropy jdou však ještě dále! Uměle vznikající „nadnárodní směska“, která se má brzy stát novým obyvatelstvem všech evropských zemí, má být totiž zcela promyšleně vytvořena nejen smíšením na úplné podmanění inteligenčně příliš vyspělých (na svou historii hrdých) Evropanů, nýbrž má být výsledkem promíchání s neevropskými národy a kulturami, jejichž životní hodnoty se zcela rozcházejí s evropskými a jejichž inteligenční kvocient je prokazatelně nižší než evropský!

Teprve takovýmto smíšením inteligenčně vyspělejších Evropanů s méně inteligenčně vyspělejšími Afričany (jedná se o průměr, nikoli některé vyčnívající jednotlivce) a úplným potlačením tradičních křesťanských a rodinných hodnot vznikne výsledek, s kterým bude Amerika spokojená! Výsledkem má být „mišmaš“ bez národní a státní příslušnosti. Neúspěšný kandidát na prezidenta České republiky a předseda nevýznamné politické strany Karel Schwarzenberg tomu hrdě a s úsměvem říká jednotný „evropský“ národ!

Z Evropy by se pak přesně podle v současnosti realizovaného plánu, stala pouhá americká kolonie oproti dnešku podprůměrně inteligentních konzumentů nekvalitního amerického zboží, jedovatými éčky a bílým cukrem prošpikovaných potravin a geneticky upravených plodin!

PS: Abych snad nebyl obviněn z rasismu a lži ohledně výroků o evropské a africké inteligenci dovolím si sem napsat jaký je vědecky ověřený průměrný inteligenční kvocient (IQ) v Evropě a v Africe:

Evropský inteligenční kvocient se průměrně pohybuje mezi 91 až 102 body (Češi mají 98 bodů), zatímco průměrný africký inteligenční kvocient má rozmezí mezi 59 až 67 body.

www.novarepublika.cz

Klíčová slova: Afrika  | imigrace
2426 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunistéNechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejetonCílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho území

euPortal.cz

Strašné. 88letý Rolf je ve Švédsku bezdomovcem, ač migranti dostanou všechno zdarma. Podívejte se Jeden muž blízký papeži – a tolik zla

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

Imigrantská mafie si udělala z Británie harémProč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

V kanceláři ombudsmana to pořádně vře. Šimůnková veřejně sestřelila Křečka. A toto následovaloGenerál Šedivý varuje: Nedáváme dvě procenta HDP na obranu jako jiné státy NATO. Takže pokud bude naše země napadena...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan