Šéf ODS Martin Kuba provedl hrůznou a neodpustitelnou věc. Rychle sepisujme petice a vyjděme do ulic!

Autor: RP | Publikováno: 31.7.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Prezident Miloš Zeman zveřejnil na svých profilech na sociálních sítích neoficiální fotografii z jednání svého týmu poradců a expertů, které probíhalo v Lánech. Tématem setkání byla energetika. Zdánlivě „nevinná“ fotka však způsobila (zcela uměle vytvořené) pozdvižení a vlnu odsudků. Co to způsobilo?

Vedle šéfa zahraničního odboru Hradu Hynka Kmoníčka, šéfa odborové centrály Jaroslava Zavadila, premiéra Jiřího Rusnoka, ministryně Marie Benešové či bývalého šéfa slušovického družstva Františka Čuby se setkání zúčastnil i exministr průmyslu a obchodu a současný úřadující předseda ODS Martin Kuba. A fotka ho zachytila.

Představte si, že to zatajil i samotné Mirce Němcové!

V „případu“ se začal šťourat bulvár a pak se ho chytily Lidové noviny, které se z toho snažily vytvořit velký skandál. Že je prý skandální, aby Kuba za současné situace chodil za prezidentem, že tam třeba tajně vyjednával o vládě, že tam byl za zády ODS a dokonce, že tam byl tajně za zády Miroslavy Němcové! Jaká tragédie!

Vždycky, když se média hlavního proudu z něčeho snaží udělat skandál a někoho lynčovat, je potřeba se zastavit a říct si, jestli to všechno náhodou není naopak a jaký je účel daného článků či celé série textů.

Teď se ukáže, kteří politici umí hájit zájem národa i na úkor své strany

Martin Kuba byl určitý čas ministrem průmyslu a po nástupu do úřadu se začal stavět "knížecímu" vedení zahraniční politiky, prosazoval ekonomickou diplomacii. Stejně jako prezident Zeman. To, že je šéfem ODS, která aktuálně proti Zemanovu řešení domácí situace vystupuje, by nemělo být překážkou v jednání o věcech, kde je shoda na prosazování národních zájmů. Prosazení země v zahraničí a upevnění její vnitřní (energetické) bezpečnosti a stability musí zcela logicky převážit nad stranickými zájmy. Míra kritiky z řad ODS ukáže, kteří její politici myslí na prospěch země jako celku a kteří se nedokážou povznést nad stranické zájmy.

Když hyeny z médií a pravdoláskaři křičí, vše běží správně

Nadto Kuba dostal pozvánku ještě v době, kdy ministrem byl. Podle jeho vlastních slov by bylo nevhodné účast odmítat. Zcela správně. Ať si o něm a ODS myslíme cokoli, tady se ukázalo, že Martinu Kubovi nejde jen o stranické zájmy. Je třeba si přiznat, že v té nenáviděné a často oprávněně odsuzované Nečasově vládě patřil k lidem, kteří skutečně pro naši zemi něco dělali. Kdo ví, jestli vůbec nebyl jediný.

Podle mediálních hyen, TOPkařských škůdců a pravdoláskařů Kuba asi provedl hrůznou a neodpustitelnou věc a měli bychom rychle sepisovat petice a vyjít do ulic! Skutečnost je přesně opačná.

ČTĚTE TAKÉ:

Ministr Kuba: Nechci válku se Schwarzenbergem. Škodí to českému exportu

Na české ambasády se vrátí obchodní radové a podpoří export, plánuje ministr Kuba

Ministr průmyslu Kuba hájí národní zájmy. Kráčí cestou rozšíření exportu mimo krachující EU

Ministr Kuba: Klaus má pravdu. Nesmíme se potopit společně s EU. Musíme najít mimoevropské trhy

Mít Klause a dobrá játra. To se prý vyplatí pro podnikání v Rusku

Exportní strategie 2012 – 2020: nové trhy mimo EU a efektivní služby pro české vývozce

Klíčová slova: národní zájem  | Zeman
4749 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Věděl příliš mnoho: Plukovník Komárek ukazuje, kdo a jak odposlouchával Babiše a zadal Čapí hnízdoTomio Okamura pro PL odhaluje, co se dělo v krajské buňce Volného, která byla zrušena
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan