Šéf ODS Martin Kuba provedl hrůznou a neodpustitelnou věc. Rychle sepisujme petice a vyjděme do ulic!

Autor: RP | Publikováno: 31.7.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Prezident Miloš Zeman zveřejnil na svých profilech na sociálních sítích neoficiální fotografii z jednání svého týmu poradců a expertů, které probíhalo v Lánech. Tématem setkání byla energetika. Zdánlivě „nevinná“ fotka však způsobila (zcela uměle vytvořené) pozdvižení a vlnu odsudků. Co to způsobilo?

Vedle šéfa zahraničního odboru Hradu Hynka Kmoníčka, šéfa odborové centrály Jaroslava Zavadila, premiéra Jiřího Rusnoka, ministryně Marie Benešové či bývalého šéfa slušovického družstva Františka Čuby se setkání zúčastnil i exministr průmyslu a obchodu a současný úřadující předseda ODS Martin Kuba. A fotka ho zachytila.

Představte si, že to zatajil i samotné Mirce Němcové!

V „případu“ se začal šťourat bulvár a pak se ho chytily Lidové noviny, které se z toho snažily vytvořit velký skandál. Že je prý skandální, aby Kuba za současné situace chodil za prezidentem, že tam třeba tajně vyjednával o vládě, že tam byl za zády ODS a dokonce, že tam byl tajně za zády Miroslavy Němcové! Jaká tragédie!

Vždycky, když se média hlavního proudu z něčeho snaží udělat skandál a někoho lynčovat, je potřeba se zastavit a říct si, jestli to všechno náhodou není naopak a jaký je účel daného článků či celé série textů.

Teď se ukáže, kteří politici umí hájit zájem národa i na úkor své strany

Martin Kuba byl určitý čas ministrem průmyslu a po nástupu do úřadu se začal stavět "knížecímu" vedení zahraniční politiky, prosazoval ekonomickou diplomacii. Stejně jako prezident Zeman. To, že je šéfem ODS, která aktuálně proti Zemanovu řešení domácí situace vystupuje, by nemělo být překážkou v jednání o věcech, kde je shoda na prosazování národních zájmů. Prosazení země v zahraničí a upevnění její vnitřní (energetické) bezpečnosti a stability musí zcela logicky převážit nad stranickými zájmy. Míra kritiky z řad ODS ukáže, kteří její politici myslí na prospěch země jako celku a kteří se nedokážou povznést nad stranické zájmy.

Když hyeny z médií a pravdoláskaři křičí, vše běží správně

Nadto Kuba dostal pozvánku ještě v době, kdy ministrem byl. Podle jeho vlastních slov by bylo nevhodné účast odmítat. Zcela správně. Ať si o něm a ODS myslíme cokoli, tady se ukázalo, že Martinu Kubovi nejde jen o stranické zájmy. Je třeba si přiznat, že v té nenáviděné a často oprávněně odsuzované Nečasově vládě patřil k lidem, kteří skutečně pro naši zemi něco dělali. Kdo ví, jestli vůbec nebyl jediný.

Podle mediálních hyen, TOPkařských škůdců a pravdoláskařů Kuba asi provedl hrůznou a neodpustitelnou věc a měli bychom rychle sepisovat petice a vyjít do ulic! Skutečnost je přesně opačná.

ČTĚTE TAKÉ:

Ministr Kuba: Nechci válku se Schwarzenbergem. Škodí to českému exportu

Na české ambasády se vrátí obchodní radové a podpoří export, plánuje ministr Kuba

Ministr průmyslu Kuba hájí národní zájmy. Kráčí cestou rozšíření exportu mimo krachující EU

Ministr Kuba: Klaus má pravdu. Nesmíme se potopit společně s EU. Musíme najít mimoevropské trhy

Mít Klause a dobrá játra. To se prý vyplatí pro podnikání v Rusku

Exportní strategie 2012 – 2020: nové trhy mimo EU a efektivní služby pro české vývozce

Klíčová slova: národní zájem  | Zeman
4855 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažou

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBT

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářPředsudečná nenávist naplněna. Státní orgány by měly konat. Jaroslav Bašta ukazuje na redaktora Moláčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan