Nejdrsnější kritika bývalé koalice. S podporou desetitisíců lidí vyzývá aktivista k otevřenému boji

Autor: Radim Panenka | Publikováno: 20.7.2013 | Rubrika: Rozhovor
Ilustrace

Před více než dvěma lety založil Milan Mráz na Facebooku stránku s výmluvným názvem „Stydím se za vládu ČR a chci její demisi“. Pochopitelně šlo o vládu Petra Nečase. Mráz a spolu s ním téměř 30 tisíc fanoušků jeho stránky dosáhli svého. Jak protivládní aktivista vidí současnou situaci? Budete se hodně divit. „Vyzývám lid k anarchii a vypovězení poslušnosti,“ říká.

Poslanecká sněmovna se dle předpokladů ve středu nerozpustila. Čekal jste, že to dopadne jinak?

Bylo naprosto jasné, že pravice se nerozpustí a bude se koryt a hlavně nemravné imunity držet zuby nehty. Od Nejvyššího soudu jsme se totiž dozvěděli, že pravicoví poslanci jsou nadlidi.

Proč podle vás nepodpořila rozpuštění TOP 09? Nemohla by na předčasných volbách vydělat díky současnému oslabení ODS?

TOP 09 stejně tak jako ODS jsou zločinecké organizace a nemají v našem státě vůbec co dělat! Podívejte, pohybuji se mezi lidmi, mezi podnikateli a soukromými zemědělci, z nichž mnozí byli voliči pravice. Kdybyste slyšel, co tito pravicoví voliči nyní říkají na adresu TOP 09 a ODS… To je absolutně nepublikovatelné. Copak si to, a řeknu to natvrdo, ta hovada v TOP 09 a ODS neuvědomují, že už nemají žádné zastánce a jejich kroky a jednání jsou naprosto mimo časoprostor?

Už jste nakousl rozhodnutí Nejvyššího soudu, na jehož základě byli tři exposlanci ODS Tluchoř, Fuksa a Šnajdr propuštěni z vazby. Asi je zbytečné se vás ptát, jak to na vás zapůsobilo…

Už jsem to okomentoval včera na Facebooku následovně: „'Parta' z Nejvyššího soudu rozhodla, že nás jsou dvě skupiny: My obyčejní lidé a nadlidé, tedy poslanci. Kteří pod větou v Ústavě, že imunita se vztahuje na projev poslance, mohou loupit, krást, střílet po nás, vraždit lidi, prostě cokoliv je napadne, mají totiž imunitu. Tím skončil právní stát, tím skončila demokracie. Vyzývám lid k anarchii a vypovězení poslušnosti této partě nadlidí krytých 'partou' z Nejvyššího soudu, který si přisvojil výklad Ústavy ČR, ačkoliv na to máme soud Ústavní. Vyzývám k otevřenému 'boji' za právní stát, za demokracii, za svobodu a spravedlnost!"

Tohle se totiž jinak ani komentovat nedá. To je naprosto mimo lidské chápání a jde o totální prohnilost našeho státu. Je to něco neuvěřitelného. Vyzvu lidi, až začne volební kampaň a tito pravicoví nadlidé konečně vylezou od svých koryt na ulice a náměstí, aby "po nich lidi šli". Pravice musí zažít na ulicích peklo a doufám, že se lidi k tomu přidají! Je mi ze všech těch Kubů, Bendů, Kalousků, Gazdíků a spol. na zvracení! Opravdu se na ně na ulicích a náměstích těším!

Ivo Ištvan podle expremiéra Nečase provádí právnické experimenty na živých lidech, kteří nejsou žádnými zvířaty. Jak se stavíte k pohledu ODS na vývoj v této kauze?

Před panem Ištvanem smekám a fandím mu a půjdu ho bránit klidně vlastním tělem, aby mu nikdo nezkřivil ani vlásek. Víc takových Ištvanů. A Nečasovi mohu vzkázat jediné: Nečasi, drž už tu svou drzou ódéesáckou hubu! Každý normální člověk by zalezl pod zem a chodil kanály. Rozkrádali jste stát bez jakéhokoliv ostychu! Dával jsi své milence nehorázné odměny z našich daní, zneužívali jste státní aparát, zneužili jste vojenskou rozvědku pro soukromé účely, veřejně jste korumpovali své poslance, tzv. rebely. A to máš ještě tu drzost se vůbec ozývat a navážet se do státního zástupce Ištvana? To je vrchol arogance!

Byť zatím předčasné volby na obzoru nejsou, koalice ODS, TOP 09 a LIDEM už nevládne. Vítáte vládu odborníků Jiřího Rusnoka? Co by podle vás mělo být jejím hlavním cílem?

Jsem rád, že už konečně dovládla mafiánská vláda a pravice je odsunuta od moci. Jejím hlavním cílem musí být podpora policie a státních zástupců, aby mohli rozkrýt všechnu tu špínu a zlodějnu, která se za Nečase děla.

Co říkáte na argumenty Miroslava Kalouska, že prezident Zeman zavádí autokratický putinovský režim a je třeba bránit parlamentní demokracii?

Alkoholik Kalousek lže a používá argumenty jako starý kriminálník. Zeman se jen řídí Ústavou a naslouchá lidu, který si ho většinově zvolil za prezidenta. Jsem moc rád, že ho máme na Hradě a věřím, že už Kalouska a spol. do vlády nepustí. Kalousek totiž nepatří do vlády, ale do kriminálu.

Kdyby teoreticky došlo k přeměně na poloprezidentský či prezidentský systém, uvítal byste to? Jaké má podle vás výhody?

Pokud by tu byl zaveden systém jako v Americe nebo ve Francii, tak bych to uvítal, protože už by se nikdy nemohla dostat k moci taková vláda, jako byla ta Nečasova.

Psali jsme:

1819 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Manipulátoři manipulují: Prohlášení Víta Jedličky o vynutitelnosti zavedení eura v České republice čistě z vůle Bruselu je pravdivé. Odhalení webu Manipulátoři, že jde o dezinformaci, odhaluje spíš Manipulátory„Ve Švédsku hraje golf příliš mnoho švédských mužů“ – Sportovní konfederace žádá, aby se proti tomu zakročilo. Vadí sexismus i švédský původ

ePortal.cz

Čulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totalityV londýnské škole pro kovboje zakázali používání hovězího lasa. Aktivisté za práva hovězího lasa a aktivisté za práva devítiocasých koček se bouří

Eurabia.cz

Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBTKonec iluzí: Belgický lidovecký poslanec o imigraci

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!„Hnus! Je to na zvracení. Že vám není z vás samotného špatně!“ Okamura se rozpálil do běla. Tvrdý útok na Hamáčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan