"Poslali jsme ho na smrt!" křičel hysterický Kalousek. Podnikatel byl přitom v Rusku propuštěn

Autor: Redakce | Publikováno: 6.7.2013 | Rubrika: Monitor
Ilustrace

Všichni si jistě dobře pamatujeme, když do médií po čase unikla zpráva, že ruský podnikatel Alexej Torubarov měl být rozhodnutím ministra spravedlnosti Pavla Blažka vydán do Ruska. A když byl Torubarov transportován na letiště, ministr financí (patrně na základě proseb falešného knížete) se snažil odletu ruského letadla s podnikatelem na palubě zabránit.

V hysterii dokonce využil i těch nejkrajnějších prostředků a nechal před letadlo společnosti Aeroflot přistavit cisternu, aby stroj nemohl vzlétnout. Když si nejspíš schylovalo až k přestřelce českých a ruských policistů, Kalousek ustoupil, cisternu dal uhnout a letadlo odletělo.

Následovala srdceryvná prohlášení Kalouska o tom, že měl Torubarov dostat v České republice azyl a že jsme to do Ruska možná vydali i na smrt! Kecy, kecy, kecy…

Nyní se objevila zpráva, že byl Alexej Torubarov propuštěn z vězení a je pochopitelně zcela v pořádku. To jen (proti)české ministerstvo zahraničí spolu s prospěchářem Kalouskem žvanili cosi o tom, že je potřeba chránit lidská práva. Nevidí si do huby.

KAM DÁL:

Klíčová událost: V Rusku předložen zákon o podřízení centrální banky národním zájmům

Kdo se dnes bojí Ruska?

Mediální lži okolo ruských demonstrací aneb pseudohumanistické vrtění Ruskem

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

Vladimir Putin staví bohaté prosperující Rusko a tvrdě likviduje korupci

Klíčová slova: Rusko  | Schwarzenberg
2649 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Stav Katolické církve v Německu je katastrofální. Papež František varoval před tím, že se odtrhne od Říma. Došlo k otevřené revoltěPašeráci bez hranic opět sbírají u břehů Libye Afričany prchající před Asadem ze Sýrie. Nebo jak je to teď správně?

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Júlinka má potřebu se neustále umývat: znásilnil ji imigrant!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářVIDEO Proč nejedete jinam! Tihle neutíkají z války... Aktivisté vysadili na ostrově Lampedusa další imigranty. A místní se do nich tvrdě pustili
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan