Kníže heká před infarktem, Kalousek ztrácí moc a má plné kalhoty. Mistrovský tah pane prezidente!

Autor: Ladislav Havlíček | Publikováno: 26.6.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

Dříve všemocný Kalousek, dnes dosluhující politik krčící se v koutku plný strachu kopem kolem sebe. Jeho knížecí Jasnost, nejčastěji spící ministr pod sluncem škodící českým zájmům kdykoli zrovna nespí, pravdoláskařské pseudointelektuální politicko-nepolitické orgasmy. Tohle už dlouho nestalo. Naposledy 26. ledna letošního roku, když celá Lucerna ronila slzy pro jejich "Karla".

Nezbývá než pogratulovat panu prezidnetu Zemanovi za jeho odvahu rozkopat těmto pseudopolitikům píseček. Miloš Zeman dal jasně najevo, že podle jejich not se nebude hrát pokaždé, když si oni usmyslí. Bravo, pane prezidente. Jsem šťastný, že jsem vás volil!

Co se ještě nedávno zdálo nemožné, bude brzy realitou. Vladimír Remek na ambasádě v Rusku bude hájit naše národní zájmy, ministerstvo zahraničí začně konečně po letech sloužit zájmům našim a ne zájmům USA, EU a Německa. Tolik much zabitých jednou ranou tu dlouho nebylo. Ať si každý říká, co chce. Naše země má naději.

Jen tak dál pane prezidente Zemane, nenechte se zlomit!

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Takto kníže zničil člověka, který odhalil korupci na Schwarzenbergově ministerstvu

Schwarzenbergu, vraťte se do Rakouska. I tomu čelil kníže při duelu se Zemanem

Zemanova výhra je druhé Pražské jaro, říká protřelý ruský analytik ze Slovenska. A Schwarzenberg...

Případ nepovšimnuté knihy. Havel udával Židy a Schwarzenberg používal v době Protektorátu k práci vězně z tábora v Letech

Klíčová slova: Schwarzenberg  | Zeman
4930 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan