Milí němečtí sousedé, Češi nejsou vaši poddaní a ČR není německou spolkovou zemí! Starejte se o sebe

Autor: Ladislav Havlíček | Publikováno: 19.6.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

"Česká korupční aféra ukazuje, že země potřebuje zásadní změnu své politické kultury," napsaly německé noviny Berliner Zeitung v článku s názvem "Česko jako banánová republika". Podle Němců prý nemáme jinou možnost, než uspořádat předčasné volby. "Jakékoli otálení s novými volbami by politickou krizi ještě zhoršilo. Důvěru ve své politiky Češi beztak již ztratili. Nejhloupější na celé situaci je to, že ani volby základní problém nevyřeší," poučují nás. Podle zmíněných novin z Berlína prý "Česko potřebuje víc než jen změnu vlády".

Dobře, možná máme ve své zemi bordel a je díky nedávné obří policejní akci tu je rozvrácená nejméně polovina celé politické scény, ale... Co je Němcům do toho? Proč se starají? Kde berou tu drzost nás poučovat, že máme uspořádat předčasné volby co nejrychleji?! My jsme spolkovou zemí Německa? Pokud se nepletu, tak nikoliv. Schwarzenbergovi a nebožtíku Havlovi navzdory!

Milí němečtí sousedé, Češi nejsou vaši poddaní a ČR není německou spolkovou zemí! Starejte se o sebe, buďte té lásky. My se do vás také nese*em!

Předem děkuji za pochopení do Berlína!

PS: Pokud se, drazí Němci, nepletu, řecké ministerstvo financí už spočítalo, kolik mu dlužíte na válečných reparacích. Možná není od věci zažít to u nás sčítat taky.

KAM DÁL:

Výsměch Nečasovi: Protivládní internet vysílá štípavou básničku

Zatčení Nagyové je jen první kolo. Politolog Zbořil očekává pokračování

Jsem Čech rodu slovanského! Rázná odpověď Františka Palackého německému sněmu ve Frankfurtu

Hlavním problémem Evropy zůstává brutální Německo, které ji chce ovládat

Německo dluží Řecku 4 biliony za nucené půjčky a válečné škody

Německo ohrožuje Evropu. O Evropské unii se rozhoduje v Berlíně. Proto by mělo Česko z EU vystoupit

Klíčová slova: Německo
2925 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníkuTahle směska okoukaných vykopávek a beznadějných eurohujerů chce, abyste je volili...

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zastřelí se Jiří Drahoš? Profesor a Zemanův soupeř šokoval jako nikdyTo mě trápí, lomil v ČT rukama předseda ODS Fiala. Jde o konflikt Babiše, Zemana a Petříčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan