Putin mluvil s občany: Propagace pedofilie v Holandsku, imperiální choutky USA a imigrace

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 28.4.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Moskva si přeje zlepšení vztahů se Západem. Avšak některé kroky stejného Washingtonu, například schválení Magnitského aktu, k tomu nepřispívají. Vladimir Putin odpověděl na otázku, nepřipomíná-li mu nynější situace na zahraničněpolitické aréně dobu studené války.

Jisté ochlazení vztahů mezi Ruskem a západními státy začalo již v době irácké válečné kampaně roku 2003, připomněl prezident. Pak následovaly události v Libyi a dalších končinách světa, které Moskva nemohla ignorovat, řekl Vladimir Putin:

-Již víckrát jsem vyslovil svůj postoj k této otázce. Vidíme chaos a nemyslíme, že postoj našich partnerů je bezchybný. Proč máme podporovat to, co nepokládáme za správné?

Během mé poslední zahraniční cesty bylo hodně času na jednáních věnováno právům sexuálních menšin a dalším podobným otázkám. Ale víte, mají vlastní standardy. Vyslovil jsem se tam a tady mohu také opakovat: když holandský soud povolil činnost organizace, která se věnuje šíření pedofilie, proč máme přejímat tyto standardy? Chtějí-li se rozmnožovat díky imigrantům, je to jejich věc, my do toho nezasahujeme. Máme jinou společnost, velmi rozmanitou zemi: Severní Kavkaz, Dálný Východ, Sever, centrální Rusko. Co když požádáme o zavedení našich norem u nich? Takže nebudeme radši nic po sobě žádat a budeme se navzájem respektovat.

Neprovokujeme žádné zhoršení vztahů. Copak to byli my, kdo přijali „seznam Magnitského“? Nikdo nedovede odpovědět, nač potřebovali novelu Jacksona-Vanika, která omezovala Sovětský svaz v obchodu s USA kvůli omezení vycestování sovětských Židů. Stalo se to před několika desetiletími. Dnes jsme se přiblížili k mezníku, kdy Rusko přijímají do Světové obchodní organizace, a to nikoli bez pomoci samotných USA. Ale háček je v tom, že kdyby zachovali novelu Jacksona-Vanika, měli by také ztráty ekonomické povahy, a tak ji byli nuceni zrušit. Byl to dobrý důvod zapomenout na všechno, co se stalo za studené války, a jít dál. Ba ne, chtěli mermomocí prosadit jinou protiruskou novelu, Magnitského akt.

Podle Putinových slov, předvedly USA schválením tohoto Aktu „imperské chování na zahraničněpolitickém poli.“ Možná, že také ruská odpověď na tento Akt nebyla bez přehmatů, ale Moskva byla nucena odpovědět, zdůraznil prezident.

Nehledě na podobné incidenty, mají Západ a Rusko hledat cesty k sblížení, cesty k lepšímu vzájemnému porozumění. Máme pracovat na zlepšení vztahů, uzavřel prezident.

KAM DÁL:

Vladimir Putin staví bohaté prosperující Rusko a tvrdě likviduje korupci

Putin bojuje o centrální banku. Chce ji dostat z amerického vazalství, aby sloužila národním zájmům

Pryč s antirusismem z české politiky! Německá média diktují a politici na to skáčou, Putin přitom Rusko postavil na nohy

Neuhodnete, na jakém místě v Evropě bude brzy vlát ruská vlajka!

???????? ????? ???????? ????? ??????????? ????? ???????? ????? ?????? ?? ??????? ???????

Klíčová slova: Rusko
3633 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan