Je to tady… Ať už ta prolhaná a falešná Evropská unie táhne do prdele! Je to spolek parchantů

Autor: RP | Publikováno: 23.4.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

Evropská unie opět potvrdila, že je spolkem zločinců a lhářů. Celé měsíce naléhala na Srbsko, aby „normalizovalo“ své vztahy s Kosovem, což mělo být poslední podmínkou pro stanovení data zahájení přístupových rozhovorů s touto balkánskou zemí.

Srbská vláda, i přes odpor části veřejnosti, nakonec v pátek 19. dubna podepsala dohodu s albánskou vládou v Prištině a oprávněně očekávala sdělení onoho data. A copak se nestalo? Nic. Právě, že nic.

EU v pondělí řekla, že žádné datum zatím nebude. Prý si počká, jak Srbové podepsaný dokument naplňují v praxi a podle toho se zřejmě rozhodne. Kdo a jak bude naplňování onoho textu posuzovat? Je nad slunce jasné, že ani tento slib nebude nikdy naplněn a EU si bude klást další podmínky. Ve skutečnosti totiž s největší pravděpodobností do svých řad Srbsko nikdy nepřijme.

Nevěříte? Podívejte se do nedávné historie. Ještě před pár lety bylo tou poslední podmínkou pro zahájení přístupových rozhovorů dopadení Radovana Karadžiće a Ratka Mladiće. Když to tehdejší vláda pod vedením dnes už bývalého prezidenta Tadiće udělala, opět se nic nestalo.

Po čase začala požadovat „normalizaci“ vztahů s Kosovem. Prý jako poslední podmínku. Ta byla naplněna a.. A nic.

Evropská unie je bandou falešných a prolhaných parchantů, která může slibovat cokoliv, ale nikdy to nesplní. A především splnění těch slibů nemůže nikdo vymáhat. Snad to brzy pochopí i srbská vláda.

Klíčová slova: EU  | Srbsko  | Kosovo
3036 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Když vypnuli Šmardu, zaznělo v ČT něco nečekaného. Šlo o Zemana„Úplná kravina.“ Úspěšný podnikatel u Xavera rozsekl kauzu Čapí hnízdo i dotace
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan