Srbská vláda prodala Kosovo. Ani bombardování NATO prý nezpůsobilo takové škody

Autor: Kosovoonline.cz | Publikováno: 22.4.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Současná vláda rozhodla zrušit srbské státní zřízení na Kosovu a Metohiji, vydala srbská lid na milost a nemilost albánských separatistů a prodala území Kosova ze nicneznamenající datum zahájení přístupových jednání s EU. Tato vláda státní sebevraždy zničila srbské státní instituce na Kosovu a Metohiji. Po této smlouvě již není srbského státu na Kosovu a Metohiji, místní Srbové musí odteď žít pod zákony a vládou falešného státu Kosovo. Vláda vydala státní a národní zájmy na Kosovu a Metochii a tím zasadila Srbsku fatální ránu s obrovskými historickými následky.

Ani agrese NATO, ani silné západní mocnosti nezpůsobily tak velké škody, jako dnes srbské úřady způsobily svým vlastním lidem a své vlastní zemi. Co se nepodařilo nepřátelům Srbska, aby zničili srbské orgány na Kosovu, učinila současná srbská vláda.

Nyní, když se vláda obrátila proti Srbsku a svému lidu, musíme se nenásilnou a vytrvalou cestou postavit proti tomuto otevřenému a nestoudnému násilí páchanému na Srbsku. Musíme všemožným způsobem podpořit náš lid při obraně srbských státních institucí na Kosovu, to co jsme směle a rozhodně dělali v průběhu posledních let. I přes tento poslední akt vydání Kosova není vše ztraceno. Boj o srbský stát a za Kosovo a Metohiji jako jeho nedílné součásti se nemůže a nesmí zastavit. Demokratická strana Srbska se otevřeně postavila proti této hanebné smlouvě a stojí na straně lidí, kteří na Kosovu a Metohiji bojují za svůj stát Srbsko.

Text je prohlášením bývalého prezidenta Jugoslávie, expremiéra a předsedy Demokratické strany Srbska Vojislava Koštunici.

Vyšlo na kosovoonline.cz

DOPORUČUJEME TEXTY:

Významný srbský politik exkluzivně: O problémech v Kosovu, EU i přátelství s Čechy

Západ upadá a Putinovo Rusko je na vzestupu. Spravedlnost přijde i pro Srby na Kosovu

Kosovo jako základna pro světový kalifát. Mezi islámskou vírou a nemuslimskými institucemi neexistuje mír, ani soužití

Pokud Srbsko vstoupí do NATO, bude jedinou zemí v dějinách světa, vstupující do spolku, jež ji ukradl část území

Srbové na Kosovu poprvé poražení

Klíčová slova: Srbsko  | Kosovo
2809 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Cože? Lži! Babišovi ujely nervy, jde o oteplování. I o ŠmarduKateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan