Srbská vláda prodala Kosovo. Ani bombardování NATO prý nezpůsobilo takové škody

Autor: Kosovoonline.cz | Publikováno: 22.4.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Současná vláda rozhodla zrušit srbské státní zřízení na Kosovu a Metohiji, vydala srbská lid na milost a nemilost albánských separatistů a prodala území Kosova ze nicneznamenající datum zahájení přístupových jednání s EU. Tato vláda státní sebevraždy zničila srbské státní instituce na Kosovu a Metohiji. Po této smlouvě již není srbského státu na Kosovu a Metohiji, místní Srbové musí odteď žít pod zákony a vládou falešného státu Kosovo. Vláda vydala státní a národní zájmy na Kosovu a Metochii a tím zasadila Srbsku fatální ránu s obrovskými historickými následky.

Ani agrese NATO, ani silné západní mocnosti nezpůsobily tak velké škody, jako dnes srbské úřady způsobily svým vlastním lidem a své vlastní zemi. Co se nepodařilo nepřátelům Srbska, aby zničili srbské orgány na Kosovu, učinila současná srbská vláda.

Nyní, když se vláda obrátila proti Srbsku a svému lidu, musíme se nenásilnou a vytrvalou cestou postavit proti tomuto otevřenému a nestoudnému násilí páchanému na Srbsku. Musíme všemožným způsobem podpořit náš lid při obraně srbských státních institucí na Kosovu, to co jsme směle a rozhodně dělali v průběhu posledních let. I přes tento poslední akt vydání Kosova není vše ztraceno. Boj o srbský stát a za Kosovo a Metohiji jako jeho nedílné součásti se nemůže a nesmí zastavit. Demokratická strana Srbska se otevřeně postavila proti této hanebné smlouvě a stojí na straně lidí, kteří na Kosovu a Metohiji bojují za svůj stát Srbsko.

Text je prohlášením bývalého prezidenta Jugoslávie, expremiéra a předsedy Demokratické strany Srbska Vojislava Koštunici.

Vyšlo na kosovoonline.cz

DOPORUČUJEME TEXTY:

Významný srbský politik exkluzivně: O problémech v Kosovu, EU i přátelství s Čechy

Západ upadá a Putinovo Rusko je na vzestupu. Spravedlnost přijde i pro Srby na Kosovu

Kosovo jako základna pro světový kalifát. Mezi islámskou vírou a nemuslimskými institucemi neexistuje mír, ani soužití

Pokud Srbsko vstoupí do NATO, bude jedinou zemí v dějinách světa, vstupující do spolku, jež ji ukradl část území

Srbové na Kosovu poprvé poražení

Klíčová slova: Srbsko  | Kosovo
2701 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Pět let od Majdanu: Tajná nahrávka Arsenije Jaceňuka. Odhaluje roli EU„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofony
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan